Pakalpojumi

Ar Rīdzinieka karti izdevīgāk! 

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” jau kopš 2000. gada darbojas kā viens no vadošajiem tūroperatoriem Latvijā. Jau 19 gadus plašs pakalpojumu klāsts ir piedāvāts gan ienākošā tūrisma sfērā, gan arī izejošā, ietverot sevī visu, sākot no ekskursijas Rīgā un beidzot ar ceļojumiem uz tālajām, eksotiskajām zemēm! 

Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu servisu Latvijā un Baltijas valstīs: jebkuras kategorijas viesnīcu rezervēšana, transfēri, profesionālu gidu pakalpojumi, speciālas programmas korporatīvajām un skolēnu grupām. Atpūta un atveseļošanās, romantiskas nedēļas nogales SPA, interaktīvas programmas korporatīvām grupām u.c.

Aicinam Jūs iepazīt pasauli ar ceļojumu biroju "LAIMTŪRE"! Ceļo ar autobusu uz visām Eiropas valstīm. Tās ir brīvdienas kaimiņvalstīs vaiceļojumi līdz Anglijas galvaspilsētai. Ceļojumā ar autobusu apmeklēsim tulpju svētkus Holandē, Vācijas skaistākos rožu dārzus un citronu svētkus Francijas Rivjērā. Ceļojumi bērniem uz lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā! Plašs avio ceļojumu klāsts, kuru cītīgi izstrādājam ar lielu uzmanību pret detaļām, tā, lai ceļojuma laikā Jūs varētu baudīt atpūtu ceļojumā bez galvassāpēm!

Aicinam iepazīt Krieviju! Piedāvājam plašāko ceļojumu klāstu: Sanktpēterburga un tās burvīgās piepilsētas: Puškina, Pēterhofa, Krondštate, Pavlovska, Orienbauma un Gatčina. Bezvīzas kruīzs uz Sanktpēterburgu – 3 dienas bez vīzas! Iepazīsti Maskavu, daiļos Karēlijas bērzus, marmora klintis, plašos ūdenskritumus un slavenās Solovku salas, Kižī salu vēsturi, Valaam salu burvīgie un mierīgie skati.. Tas aizrauj! 

Jūra – tas ir mazs okeāns.. Iepazīsti Baltijas Jūru! Ceļojumi ar kruīza kuģi uz Skandināviju: Zviedrijas staltās pilsētas, Norvēģijas fjordi, Somijas pasakainā daba un neskaitamās Baltijas jūras salas: mazākā Baltijas jūras saliņa - Roņu sala, Ālandu salas un to sapņainie skati, kā balzāms dvēselei, maģiskā Gotlande un Sāremā sala ar neatkārtojamiem SPA.

LAIMTŪRE ceļojumu birojs piedāvā īpašas atlaides Rīdzinieku kartes īpašniekiem!

Pakalpojums Atlaide
SIA LAIMTŪRE ceļojumi ar autobusu uz Eiropas valstīm 5%
SIA LAIMTŪRE ceļojumi ar autobusu uz Krieviju 5%
 Avio ceļojumi ar čarterreisiem uz populārākajiem atpūtas kūrortiem pie jūras 3%
Katru mēnesi īpaši akcijas piedāvājumi izmantojot Rīdzinieka karti! līdz 15%
Organizētām grupām (ja kaut vienam grupas dalībniekam ir Rīdzinieka karte) BEZMAKSAS medecīniskā apdrošināšana

Atlaides savstarpēji nesummējās. Piesakoties ceļojumam ir jāuzrāda Rīdzinieka karte klātienē SIA LAIMTŪRE birojā. Atlaide ir pielāgota SIA LAIMTŪRE tūroperatora organizētiem ceļojumiem. 

Ceļojumu birojs LAIMTŪRE piedāvā saviem klientiem pakalpojumu klāstu, kas padarīs katru Jūsu ceļojumu drošu, ātru un ērtu!

Iegādājies LAIMTŪRE dāvanu karti! Labākā dāvana gan draugam, gan mīļajam. LAIMTŪRE piedāvā dāvanu kartes uz dažādām summām, kā arī, pēc vēlmes, noteiktiem ceļojumiem. LAIMTŪRE piedāvā ceļojumu apdrošināšanu ekonomiskās un biznesa klases, kuru Jūs izvēlaties pēc savas vēlmes. Ceļo droši! Tāpat, mēs piedāvājam iegādāties ceļojumus kredītā. Nepalaid garām karsto piedāvājumu, LAST MINUTE atpūtu vai kādu sen kārojamu ceļojumu. Ceļojums kredītā ir ātrs un ērts veids kā doties atvaļinājumā bez galvassāpēm. Ceļojumu birojs LAIMTŪRE piedāvā arī bezprocentu kredītu ceļojumiem! Ceļojumu birojs LAIMTŪRE ir padomājis par visu: vīzu noformēšana uz Krieviju un Baltkrieviju, avio biļešu iegāde un noformēšana, viesnīcu rezervācija un daudz kas cits, kas Jums būtu nepieciešams Jūsu ideālam atvaļinājumam! LAIMTŪRE, tā ir Jūsu ceļojumu kolekcija!