Beleka, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Čarterreisi
Valsts:
Ceļojuma tips:

LIDOJUMI: ANTĀLIJA: SĀKOT NO 17.04.22 LĪDZ 24.10.22. (PIRMDIENĀS, TREŠDIENĀS, PIEKTDIENĀS, SESTDIENĀS, SVĒTDIENĀS)

Beleka, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras.

Kūrorts Beleka:

Šī kūrorta pludmales piekraste stiepjas vairāk kā 12 km garumā, tajā dominē smiltis ar nelielu grants piejaukumu. No iekšzemes Belakas pilsētu iekļauj priežu un eikaliptu audzes. Kūrorts ir slavens kā golfa centrs un gandrīz visas viesnīcas Belekā ir pieczvaigžnu!

Beleka ir kūrorts tiem, kuri vēlas vienkarši sauļoties tā bezgalīgajas zeltainajās pludmalēs un peldēties jūras debeszili kristāldzidrajos ūdeņos, kuri, par to tīrību, ir ieguvuši Eiropas „Zilo Karogu”. Beleka ir brīniškīga atpūtas zona ar greznām pieczvaigžnu viesnīcām un attīstītu izklaides infrastruktūru, kura, lai gan radusies nesen, tomēr jau ir ieguvusi popularitāti.

Attālums no Antālijas lidostas ir 30 km.

Ko redzēt un apmeklēt Belekā:

Kanjon Keprilju nacionālais parks, ar pārsteidzošu floru un faunu, kas aizņem visu 5 ha teritorijas platību. Dabas rezervātā aug ne tikai vairāk kā 500 sugu augi, bet arī  lieliskas ciprešu, eikaliptu un pistāciju koku audzes. To starp šeit ir atraduši sev mājvietu arī unikāli putni un logerhedi jeb kareta (Caretta caretta) ­ jūras bruņurupuči.

Tiem, kuriem patīk golfs! Belekā ir daudz golfa lauku, gan profesionāļiem, gan iesācējiem. 

Izbrauciens ar džipiem! Kalni, nogāzes, jauni iespaidi un apbrīnojama daba! Izbraucienā būs iespēja to visu redzēt un izbaudīt. 

Uzzini par visiem karstākajiem piedāvājumiem un izvēlies sev vislabāk piemerotu! Visu informaciju par viesnīcām, to atrašanos vietu un komplektāciju varat uzzināt ceļojumu birojā Laimtūre, jo mēs zinam, ka katram ir savs ideāls atvaļinājums! Viesnīcas ģimenēm ar bērniem, romantikākās vietas jaunlaulātiem, skaļas un jautras viesnācas draugiem un tiem, kam patīk izklaides, kā arī piemeklēsim ideālu viesnīcu tiem, kuri sapņo par mierīgu atpūtu pie jūras ar grāmatu rokās - mēs palidzēsim Jums atrast "savu", īsto viesnīcu ideālai atpūtai pie jūras!

Piesakies
  • 2022. gadā, cenas no
    12 brīvas vietas
    65000
Pieteikties

Beleka, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Kūrorts Beleka: Čarteri. Šī kūrorta pludmales piekraste stiepjas vairāk kā 12 km garumā, tajā dominē smiltis ar nelielu grants piejaukumu. No iekšzemes Belakas pilsētu iekļauj priežu un eikaliptu audzes. Kūrorts ir slavens kā golfa centrs un gandrīz visas viesnīcas Belekā ir pieczvaigžnu!