Par mums

Par mums..

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” jau kopš 2000. gada darbojas kā viens no vadošajiem tūroperatoriem Latvijā. Jau 19 gadus plašs pakalpojumu klāsts ir piedāvāts gan ienākošā tūrisma sfērā, gan arī izejošā, ietverot sevī visu, sākot no ekskursijas Rīgā un beidzot ar ceļojumiem uz tālajām, eksotiskajām zemēm! 

Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu servisu Latvijā un Baltijas valstīs: jebkuras kategorijas viesnīcu rezervēšana, transfēri, profesionālu gidu pakalpojumi, speciālas programmas korporatīvajām un skolēnu grupām, atpūta un relaksācija SPA.

Mēc aicinam Jūs iepazīt pasauli ar ceļojumu biroju "LAIMTŪRE", dodoties ceļojumos ar autobusu uz visām Eiropas valstīm. Tās ir brīvdienas kaimiņvalstīs, kā arī garie ceļojumi līdz Anglijas galvaspilsētai. Ceļojumā ar autobusu, baudat tulpju svētkus Hollandē, dārzu mīļotājiem īpašās tūres uz Vācijas skaistākajiem dārziem un citronu svētki Francijas Rivjērā. Ceļojumi bērniem uz lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā! Plašs avio ceļojumu klāsts, kuru cītīgi izstrādājam ar lielu uzmanību pret detaļām, tā, lai ceļojuma laikā Jūs varētu tikai baudīt ceļojumu, bez galvassāpēm! "Premium" klases avio ceļojumi iekļauj sevī pilnu pakalpojuma klāstu izstrādātu uz mazām grupām, lai dotu Jums iespēju atpūsties. Individuāla pieeja katram tūristam ir mūsu prioritāte. 

Mēs iedrošinam Jūs apceļot pasaules eksotiskākās zemes, salas un vietas. Ceļojumi uz Āziju, iepazīsti noslēpumainās Dienvidamerikas pilsētas, plaša ceļojumu izvēle uz Ziemeļamēriku, Āfriku un atpūta okeānu un jūru krastos skaistākajās pasaules salās Havaju salas, Karību salas, Kuba, Indonēzija un vēl daudz citas burvīgas mazas zemes paradīzes. 

Ceļojumu birojs "LAIMTŪRE" piedāvā čarterreisus no vadošajiem tūroperatoriem. Mēs strādājam ar TEZ TOUR, NOVATOUR, ALIDA Tūrs un Mouzenidis Travel. 

VIP pakalpojumi visiem, kas vēlas izmantot mūsdienīgus un prestižus tūrisma pakalpojumus, nekustamo īpašumu īre Rīgā un Jūrmalā, mašīnu, jahtu un pat privātu lidmašīnu īre. Ja ir vēlme, varam Jums piedāvāt individuālu izbraukumu ar tanku! Koncertu un citu pasākumu biļešu rezervēšana, un jebkura cita Jūsu ideja- mēs to īstenosim dzīvē!

Mēs vēlamies, lai Jūsu atvaļinājums ir neaizmirstams! Katru gadu piedāvājumu spektrs paplašinās, lai Jums vienmēr ir iespēja uzzināt un redzēt vēl neiepazītu pasaules malu! Mūsu specialitāte ir avio tūres ar iekļautiem pārlidojumiem un visam ekskursijām, tā, lai Jums nebūtu jāuztraucas par negaidītiem pārsteigumiem. Autobusu tūres Eiropā un Krievijā. Apbrīnojami ekskursiju kruīzi Skandināvijā un Baltijas jūrā, atpūtu kruīzi Vidusjūrā un Karību jūras baseinā, atpūta karstajās pludmalēs un eksotiskajās zemēs. 

Jūs varat paļauties uz mūsu profesionalitāti un pieredzi, kas apmierinās pat visprasīgāko ceļotāju!

Mēs esam: Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas ALTA biedri
Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja LIVE RIGA partneri
Jūrmalas un Latvijas veselības tūrisma klastera biedri
Esam reģistrēti Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datubāzē TATO

Piedalāmies visos Tūrisma attīstības valsts aģentūras TAVA organizētajos pasākumos. 

Atbildam par Jūsu naudas drošību! Jūsu iemaksātā nauda ir apdrošināta pēc “Tūrisma klienta iemaksātās naudas drošības garantijas”. (Klienta iemaksātās naudas drošības garantētājs ir AAS „Baltijas Apdrošināšanas Nams”, polises numurs 63.02.500035, polises darbības periods 10.07.2019. - 09.07.2020., Antonijas iela 23, Rīga, Latvija)