Ceļojumu blogs
Apsveicam konkursa uzvarētājus!
Konkurss "Aizved klasi ekskursijā" ir noslēdzies. Apsveicam konkursa uzvarētājus!
Jokus pie malas!
Lielā akcija un super cenas! Visiem ceļojumiem papillas -10%! Izvēlies, pērc un no norādītas cenas saņem papildus 10% atlaidi! Akcija spēkā tikai no 01.04 - 07.04.19!
Konkurss "Aizved klasi ekskursijā"
Piedalies un iegūsti balvā ekskursijas: 1. Uz Jelgavu! Meistarklase Karameļu darbnīcā! 2. Vecrīga un "Laimas" šokolādes muzejs! 3. Dāvanu karte 50 EUR klases ekskursijai un saldas dāvanas no Karameļu darbnīcas!
Top vietas, kuru dēļ ir vērts braukt uz Krakovu!
Krakovas vecpilsēta noteikti ir viena no skaistākajām ne vien Polijā, bet visa Eiropā. Burvīgā metropole Vislas upes krastos ir pazīstama visa Eiropā ar savu bagāto vēsturi un neskatāmiem arhitektūras pieminekļiem!
Ceļojumi uz Slovākiju!
Slovākija- neliela Eiropas valsts, kura ir gatava dalīties ar ceļotājiem no visas pasaules savu apbrīnojamo dabu, ar tās skaistumu un šarmu, brīnumainiem kalniem, pasakainām upēm un ūdenskritumiem un labi saglabājušos arhitektūru un kultūru.
LAIMTŪRE Ceļojumu lielizpārdošana!
LAIMTŪRE Ceļojumu lieizpārdošana! Akcijas periods: 15.02.- 25.02.19 Iegādājies ceļojumu un saņem ekskursiju dāvanā!
Ekskursijas Baltijas valstīs!
LAIMTŪRE piedāvā interesantas, daudzveidīgas un īpašas ekskursijas un ceļojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā! Iepazīsti mūsu zemi visās tās krāsās! Nedēļas nogales ceļojumi jebkurā laikā, pat, ja vēl nav atnācis atvaļinājuma laiks!
Apceļo un iepazīsti Krieviju!
Krievija - bagāta ar dabu, vēsturi un leģendām! Esam sagatavojuši bagātīgu ceļojumu klāstu, kurā katrs varēs atrast īpašu ceļojumu tieši sev!
10 interesanti fakti par Karēliju!
Ko Jūs zināt par Karēliju? Kas Jūs piesaista? Iespējams tā ir burvīgā daba, iespējams tas ir klusums un miers, kas te valda, vai tās ir leģendas un stāsti par Karēliju un tās vēsturi. Kādi ir interesantākie fakti par Karēliju?

Jaunumi par populārākajiem galamērķiem, jaunākām programmām un jauniem ceļojumu maršrutiem. Uzzini jaunākās tūrisma tendences!

Jauni avio ceļojumi, ceļojumi bērniem, Ziemassvētku ceļojumi un citi interesanti fakti par ceļošanu. Mēs vienmēr domājam par Jums, katru reizi pilnveidojot LAIMTŪRE ceļojumu klāstu! Jauni pārsteigumi uz visu 2016.Gadu! Ziemas un pavasara ceļojumi, jauni festivāli un svētki Eiropā, Lieldienu ceļojumi, jauni pārsteigumi uz Jāņiem un jauni piedzīvojumi bērniem uz skolas beigām! Seko LAIMTŪRE, un uzzini visu par ceļošanu! LAIMTŪRE, tā ir Jūsu ceļojumu kolekcija!