Ceļojumu blogs

Apceļo un iepazīsti Krieviju!

Apceļo un iepazīsti Krieviju! Ceļojumi uz Krieviju 2019

Krievija - bagāta ar dabu, vēsturi un leģendām! Esam sagatavojuši bagātīgu ceļojumu klāstu, kurā katrs varēs atrast īpašu ceļojumu tieši sev! Mirdzošā Sanktpēterburga, Karēlijas daba, ūdenskritumi un salas, Krievijas Klasiskais Zelta Loks, Zelta kupolu Maskava, Baikāla dzirdais ūdens, Dižās Novgorodas un Valdaja vēsture .. un vēl tik daudz citu dārgumu! Mēs pastāstīsim!

Mirdzošā Sanktpēterburga, majestātiskās pilis un Imperatoru pēdas vēsturē.

Sanktpēterburga tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Austrumeiropas pilsētām.  Apbrīnojama arhitektūra, bagāta vēsture, baltās naktis, tiltu pacelšana – romantika. Pētera I radītā, īpašā, pilsētas atmosfēra ir neatkārtojama un ievērojami atšķiras no citām lielpilsētām. Ziemeļu galvaspilsētas ciemiņi bieži atkārto vārdu “fantastika” brīdī, kad raugās uz pilsētas greznajiem arhitektūras pieminekļiem!

Šogad, 2019. gadā, Sanktpēterburga svin savu 316. gada dienu! Svētku pasākumi, koncerti, izrādes un izstādes. Svētku gaisotne, kas liks sajust īstu svētku garu katram pilsētas viesim! Un kā jau ierasts, svētku vakars noslēgsies ar grandiozu salūtu!

Baltās naktis Sanktpēterburgā sākas jūnijā – sākoties vasarai, katra diena kļūst garāka. Naktī pilsētā netiek slēgtas laternas un šī ir unikāli romantiska noskaņa! Viesi var vērot uz ūdens atdzimušu Aleksandra Grīna pasaku – Sārtās Buras, miglu izdzenā grandiozs salūts, iekrāsojot melnās debesis spilgtās krāsās. Ūdenī peld milzīgs sapņu kuģis ar liesmojoši sārtām burām, kuru pavada mūzika. Tā ir elpu aizraujoša aina! 

Strūklaku svētki Pēterhofā. Tikai vienu reizi gadā ir iespēja redzēt šo burvīgo, unikālo šovu: pēc tumsas iestāšanās Lielās Pēterhofas pils pagalmā klasiskās mūzikas pavadījumā greznās strūklakas tiek ieslēgtas! Daudzkrāsaino dūmu mākoņi, kā arī grandiozs salūts, kas debesis izrotā ar ziediem un citām figūrām. Dāmas un kungi ietērpti senos kostīmos dejo klasiskās mūzikas pavadījumā. Šis krāšņais strūklaku šovs rada spilgtas un brīnumainas emocijas. 2019. gadā galvenie vakara varoņi rādīs neparastu un košu uzvedumu. Mēs redzēsim slavenu komponistu, dramaturgu, horeogrāfu darbus. 

Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Šogad pilsētu izrotā vairāk kā 6 tukstoši dažādu rotājumu, tai skaitā, pasaku egles, gaismas arkas, Ziemassvētku konstrukcijas un daudz citu brīnumu! Uz Ziemeļu Venēciju atbrauc Ziemassvētku vecītis! Pils laukumā «augstais» viesis no Veliky Ustyug, kas ir Krievijas Ziemassvētku vecīša rezidence, iededzinās galveno pilsētas egli, kas ir starts visiem Ziemassvētku un Jaunā Gada pasākumiem Sanktpēterburgā!

Jaunā 2020. gada sagaidīšana vienā no skaistākajām un romantiskākajām Eiropas pilsētām- Sanktpēterburgā!
Tieši Pēteris I, šīs burvīgās pilsētas dibinātājs, ieviesa tradīciju svinēt Jauno gadu grezni un 31. decembrī mājās nest egli. Kopš tā laika ir pagājuši jau trīs gadsimti, bet tradīcijas ir saglabājušās. Piedāvājam Jums interesantu un izklaidējošu Jaungada programmu. Jaunā gada sagaidīšana Pils laukumā, krāšņs svētku salūts vai aizraujošs Jaungada bankets viesnīcā. Dzīvošana, Jaungada bankets un Jaungada programma 4* viesnīcā Ziemeļu Venēcijas - Sanktpēterburgas centrā!

APMEKLĒTAS VIETAS CEĻOJUMU LAIKĀ: PLESKAVA: PLESKAVAS KREMLIS - SANKTPĒTERBURGA:  PETROPAVLOVSKAS CIETOKSNIS - MEŅŠIKOVA PILS - ERMITĀŽA – «ZIEMEĻU VENĒCIJA» – ŅEVAS TILTU PACELŠANA - VASARAS DĀRZS UN PILS – PUŠKINA: KATRĪNAS PILS UN PARKS – PAVLOVSKA: PAVLOVSKAS PILS UN PARKS – JUSUPOVA PILS – GATČINA: GATČINAS PILS UN PARKS - PĒTERHOFA: PILS UN PARKA KOMPLEKSS – ALEKSANDRIJA: KOTEDŽAS PILS UN PARKS – KRONŠTATE – ORANIENBAUMA: PARKS UN ĶĪNAS PILS - PĒTERHOFA: LIELĀ PĒTERHOFAS PILS UN LEJAS PARKS – VIBORGА

         

Karēlija. Kiži sala – Valaama sala – Solovku salas

Laipni lūgti Karēlijā! Tūres laikā Jums būs iespēja izbraukt vislielākos Eiropas ezerus – Ladogas un Oņegas, kas apskalo Karēliju no dienvidiem, līdz Baltajai jūrai un ieraudzīt Solovku arhipelāga dabu, kas atrodas tikai 160 km no Polāra loka. Pasakaina Kiži sala, sirmā Valaama sala, Solovku klosteris ar savu diženību – šie pasaulslavenie pieminekļi, kā arī neskaitāmie ezeri, smaragda meži, krāčainās upes un laipnie cilvēki neatstās Jūs vienaldzīgus! Vienreiz apmeklējot Karēliju, Jūs gribēsiet šeit atgriezties vēl un vēl ...

VISAS BĀZES EKSKURSIJAS, IEEJAS BIĻETES UN ĒDINĀŠANA IEKĻAUTA CENĀ!

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: PLESKAVA - SANKTPĒTERBURGA – PETROZAVODSKA – KIŽU SALA – KARĒLIJAS BĒRZU DABAS REZERVĀTĀ „KIVAČ” - MEDVEŽEGORSKA - KEMA - SOLOVKU SALAS – KIŅERMA - KALNU PARKS „RUSKEĀLA” - NOBRAUCIENS AR PLOSTU PA ŠUJAS UPI - SORTAVALA – VALAAMA SALA – SANKTPĒTERBURGA»

         

Krievijas vēstures lapas

Krievijas vēstures lapas: Pleskava, Puškina kalni un Slāvu avota spēks. Ceļojums ar autobusu uz Krieviju.Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pečori un Pečoru klosteris – Izborska: Izborskas cietoksnis – Pleskava: Mirožskas klostera Spasopreobraženskas katedrāle, Pogankina Palātas – Puškina Kalni: Mihailovskas un Trigorskas muižas

Krievija sākās šeit: Pleskava, Dižā Novgoroda, Valdaja un Puškina kalni. Ceļojums ar autobusu uz Krieviju. Krievijas vēstures lapaspuses, vasara. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pečori un Pečoru klosteris – Izborska: Izborskas cietoksnis – Pleskava – Novgoroda: Jaroslavas sēta, Vitoslavļici – Valdaja: Zvanu muzejs, Iverskas klosteris - Puškina Kalni

Ir ezerā vienā, trīs salas tik daiļas.. . Ceļojums uz Krieviju. Pleskavas zeme – tā ir tīro ezeru un neparasti svaiga gaisa zeme. Šo zemi sauc par “tūkstots ezeru” zemi. Un tā tiešām ir! Iepazīsim Pleskavu ar tās apbrīnojamām un neparastām salām - Talaba salām.

         

Zelta Maskava

«ZELTA TORŅU MASKAVA: MAIJA SVĒTKOS!» APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: MASKAVA: MASKAVAS KINOSTUDIJU «MOSFILM», TRETJAKOVA GALERIJA, OSTANKINAS TELEVĪZIJAS TORNIS, SLAVENAIS KOSMONAUIKAS MUZEJS, VDNH, MASKAVAS KREMLIS, SARKANAIS LAUKUMS: IEROČU PALĀTA – KOLOMENSKA

«ZELTA TORŅU MASKAVA: PILSĒTAS SVĒTKI!» Svētku laikā galvaspilsētā notiek daudz dažādu pasākumu, pilsētas ielas tiek izpušķotas, pat mazās ieliņas iegūst jaunu tēlu, kļūstot par art-objektiem. Gaismas instalācijas padara pilsētu krāšņu, un pievelk uzmanību. Pati pilsētas atmosfēra kļūst īpaša. Katrs pilsētas laukums, pilsētas svētkos, piedāvā kādu īpašu programmu, 2019. gads noteiki nebūs izņēmums – būs svētku pasākumi, konkursi un kvesti.

         

Klasiskais Krievijas Zelta loks

Labākais veids, kā sajust īstu Krievijas raksturu, iepazīt galvenos vēstures posmus un redzēt īsto Krieviju– ir doties ceļojumā “Krievijas Zelta loks”. Pilsētas atrodas tikai pāris stundu braucienā no Maskavas. Ceļojums ar autobusu “Krievijas Zelta loks” dod iespēju katram iepazīt Krievijas unikālo vēsturi, kultūru, mākslu un arhitektūru, doties uz Krievijas vēsturisko galvaspilsētu Vladimiru un citām vēsturiskām Krievijas pilsētām, kuras ir Zelta loka neatņemamas daļas.

VISAS BĀZES EKSKURSIJAS, IEEJAS BIĻETES UN ĒDINĀŠANA IEKĻAUTA CENĀ!

APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: MASKAVA – SERGIEV POSAD – PERESLAVĻ-ZALESSKIJ – UGĻIČA – MIŠKINA -  DIŽĀ ROSTOVA – JAROSLAVĻA – KOSTROMA – PĻEC – GUSJ-HRUSTAĻNIJ – VLADIMIRA – INTERAKTĪVS MUZEJS «БАБУСЯ ЯГУСЯ» – BOGOĻUBOVA – SUZDAĻA - MASKAVA

         

Baikāls

Atklājiet neatvairāmo Baikāla pasauli, planētas senāko ezeru ar caurspīdīgo un tīro ūdeni. Baikāls ir brīnumains, un ne velti sibīrieši uzskata to par jūru nevis par ezeru. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, 1996. gadā Baikāls tika iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

APSKATES OBJEKTI CEĻOJUMA LAIKĀ: IRKUTSKA – ĻISTVJANKA – TAĻCI - OĻHONAS EZERS - HOBOJAS ZEMESRAGS - BAIKĀLA APĻA DZELZCEĻS – ARŠANA - IRKUTSKA

 

Krievija - bagāta ar dabu, vēsturi un leģendām! Esam sagatavojuši bagātīgu ceļojumu klāstu, kurā katrs varēs atrast īpašu ceļojumu tieši sev! Mirdzošā Sanktpēterburga, Karēlijas daba, ūdenskritumi un salas, Krievijas Klasiskais Zelta Loks, Zelta kupolu Maskava, Baikāla dzirdais ūdens, Dižās Novgorodas un Valdaja vēsture .. un vēl tik daudz citu dārgumu! Mēs pastāstīsim!