Minska, pasakainā Belovežas gārša un viss labākais Grodņā! Ceļojums ar autobusu
Laba cena

«Minska, pasakainā Belovežas gārša un viss labākais Grodņā!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – Ņesviža – Mira - Bresta – Belovežas gārša - Grodņa

1.diena 

Agri no rīta, izbraukšana no Rīgas. Tranzīts Lietuva, Baltkrievija. Ierašanās Minskā dienas vidū. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks pilsētā. Piedāvājam Minskas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (15 EUR), krievu valodā. Ekskursijas laikā Minska atvērsies Jums visā savā krāšņumā: plaši pilsētas prospekti un omulīgās ieliņas, arhitektūras pieminekļu, ansambļu un parku dauzdveidība. Savas garās vēstures laikā, Minska vairākkārt tika izpostīta, taču katru reizi Minska cēlās no jauna, pilsēta auga un katru reizi papildinajās ar jauniem objektiem. Arī šodien Minska ir mūsdienīga, skaista pilsēta ar vairāk kā milions iedzīvotāju. Minska ir viena no tām pilsētām, kas, pateicoties savai vēsturei, ļoti harmoniski apvieno sevī gan vēsturisko mantojumu, gan mūsdienīgo tempu. 
Pēc ekskursijas, brīvs laiks. Galvenajā pilsētas laukumā, Jums būs iespēja apiet daudzus suvenīru veikalus. Turpat netālu no laukuma, atrodas daudzas kafejnīcas, kurās var nobaudīt baltkrievu ēdienus. Vakarā varat apmeklēt Balkrievijas cirku, vai teātri. Nakts viesnīcā Minskā. 

2. diena

Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Mūs sagaida Nesviža un Mira. Aiz šiem nosaukumiem dus gadu simti. Šajās pilīs tika rakstīta vēsture, ne vien ģimeņu vai pilsētu vēsture, bet izcilu cilvēku un valsts vēsture. Pils zāles, kuras vēl atceras varenos valdniekus. Šodien Jūs uzzināsiet dažus noslēpumus, leģendas un stāstus, kurus glabā pilis savās sienās un ēnām klātās pils parku taciņās.
Pārbrauciens uz Ņesvižu – vienu no vecākām un noslēpumainākām pilsētām Baltkrievijā, kur atrodas Ņesvižas pils, Ņesvižas pils apmeklējums. Kādreiz, XVI gs, viena no skaistākajām un bagātākajām pilīm, kura varēja, skaistuma ziņā, konkurēt ar karaļu pilīm. Pilī atrodas grezns parkets, veidots no dažādu koku šķirnēm, apburoši griezti, apzeltītas sienas. Vasaras laikā, Ņesvižas pils parks ir neatkārtojami daiļš un ziedošs! Laiks gardām pusdienām.
Pārbrauciens uz Miru – neskatoties uz to, ka pilsētiņa ir neliela, tā lepojas ar saviem apskates objektiem, kuri pievilina katru ceļotāju. Miras pils – unikāls pils komplekss, kurš ietver sevī pašu pili, daiļu dārzu, pils baznīcu un vēl citas pils ēkas. Apskatīsimies pili no ārpuses, uztaisīsim skaistas bildes. Dodamies tālāk ceļā – mūs gaida Belovežas gārša! Pārbrauciens uz Brestu. Nakts viesnīcā Brestā. 

3. diena 

Brokastis. Piedāvājam, par papildus maksu, ekskursiju Brestā un iepazīšanos ar Brestas cietoksni, vietējā gida pavadībā (10 EUR). Sāksim ekskursiju ar Brestas pilsētas apskati, iepazīsimies ar pilsētas vēsturi un skaistākajiem apskates objektiem pilsētā, izbaudīsim pastaigu pa pilsētu un iepazīties ar tās arhitektūras pieminekļiem. Turpinājumā: Kara vēstures un kultūras objekts: Brestas cietoksnis, kas simbolizē pretestību Vācu iebrucējiem Otrajā pasaules karā. Apskatīsim 1971. gadā izveidoto memoriālu, kā arī 19gs. celtās aizsargbūves muzeju un skulptūru kompozīciju “Slāpes un Vīrišķība”. Cietoksnis ir viens no galvenajiem Brestas pieminekļiem, ar bagātu vēsturi un stāstiem. 
Dienas turpinājumā dodamies ekskursijā uz Belovežas Gāršu (40 EUR, iekļauj visas ieejas biļetes, ekskursijas un pusdienas). Pirms pašas Belovežas Gāršas, mūs sagaida gardas pusdienas. 
Apskates ekskursija Belovežas garšā, apmeklējot “Tautas dzīvesveida un seno tehnoloģiju muzeju”.  Ekskursijas laikā iepazīsimies, pirmām kārtām, ar senatnīgā meža īpatnībām, ar tā floru un faunu, ieraudzīsim 600 gadus vecu ozolu, 350 gadus vecu priedi, bebru dambjus un vēsturiskos pieminekļus. Muzejs piedāvā apskatīt mājas ikdienas iekārtas un priekšmetus, bez kuriem vēl nesen likās neiedomājama lauksaimnieka dzīve. 
Braucam ciemos pie Ziemassvētku vecīša – visskaistāko un sapņaināko mežu visā Baltkrievijas un Polijas teritorijā. Tas nav sagadījums, ka tieši šeit ir Ziemassvētku vecīša rezidence! Belovežas gārša ir viens no lielākajiem mežiem visā Eiropā un tieši šeit dzīvo lielākā sumbru saime! Pastaiga nacionālajā parkā. Ziemassvētku vecīša rezidences apmeklējums. Lielā, Ziemassvētku pasakas teritorijā atrodas: Ziemassvētku vecīša mazmeitiņas māja, paša vecīša māja, kurā atrodas lielā troņa zāle. Dārgumu glabātuve, kurā atrodas visi Ziemassvētku brīnumi un dārgumi, dāvanas, atsūtītās vēstules un zīmējumi. Brīnumu dzirnavas, kurās var samalt putekļos visus izdarītos nedarbus, un sākt Jauno gadu no baltas lapas. Divpadsmit mēnešu pļava. Ziemassvētku eglīte, kuras augstums ir četrdesmit ar pusi metru. Ķīniešu kalendāra zīmju aleja, kur var satikt gada simbolu-dzīvnieku, un nofotografēties ar viņu – lai visu 2019. gadu Jums ir veiksme! «Хата Деда Мороза», kurā var gardi paēst, nogaršojot Baltkrievu nacionālo virtuvi. Ledus muzejs. 
Nacionālā dabas parka muzeja apmeklējums. Muzejs ar savu noformējumu un kolekciju bagātību ir viens no lielākajiem un labākajiem šāda veida muzejiem Baltkrievijā. Arī pēc apmeklētāju skaita (apmēram 150 tūkst. cilvēku gadā) valstī tam nav cita līdzīga. 
Meža zoodārza apmeklējums – demonstratīvie meža zvēru būri – aplūkosim varenos sumbrus, graciozos briežus un stirnas, ieraudzīsim piesardzīgo lūsi, vilkus, lāci, lapsu, dažu plēsoņputnu sugas, starp kuriem īpašu uzmanību sev piesaista pati lielākā pūce – Ausainā pūce. Izņemot aborigēnās sugas, būros atrodas vēl daži dzīvnieki, kuri valsts teritorijā tika ievesti dažādos laika periodos: dambrieži, plankumainie brieži, jenotsuņi. Pats slavenākais būru iemītnieks, protams, ir sumbrs – mamutu un spalvaino degunradžu laikabiedrs. 
Pēc jaukas dienas, pārbrauciens uz Grodņu. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Viena no senākajām Baltkrievijas pilsētām Grodņa atrodas pie pašas Polijas un Lietuvas robežas. Cauri pilsētai plūst Nemuna upe, kas vieno Baltkrieviju un Lietuvu. Pilsēta vienmēr bijusi ievērojams tirdzniecības, amatniecības, mākslas centrs. Grodņas apskates ekskursija (10 EUR), redzēsim: divas pilis - Veco un Jauno pili, krāšņas dažādu konfesiju baznīcas - Jezuītu baznīcu, Borisogļebovska (Kaložas) baznīcu, katedrāli. Baznīcas pārsteidz ar arhitektūru un skaitās vienas no skaistākajām valstī. Vecpilsētā labi saglabājusies senā 2-3-stāvu apbūve ar jaukiem mansardiem. Tizengauza laukums, Žilibera parks, Medicīniskās akadēmijas ēka un citas pilsētas vietas būs iepazītas ekskursijas laikā. Pilsēta lepojas ar iekoptiem parkiem, gājēju ieliņām un jaukiem krodziņiem un, protams, daudziem iepirkšanās centriem! Pēc ekskursijas laiks iepirkties! Dienas otrā pusē, izbraukšana uz Rīgu. Robeža, laiks ceļā. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Grupas vīza uz Baltkrieviju + dokumentu noformēšana: 15 EUR
 • Ekskursija Minskā, vietējā gida pavadībā, krievu valodā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Ekskursija Bresta un Brestas cietoksnis, vietējā gida pavadībā, krievu valodā: 10 EUR / 7 EUR bērniem
 • Ekskursija Grodņā, vietējā gida pavadībā, krievu valodā: 10 EUR / 5 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Belovežas Gāršu: visas ekskursijas gidu pavadībā, ieejas biļetes muzejos + pusdienas iekļautas ekskursijas cenā: pieaugušie 40 EUR / bērniem līdz 14 gadiem 35 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 65 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR
 • Ieejas biļetes Ņesvižas pilī + ekskursija pilī gida pavadībā: Pieaugušie 8 EUR, bērni 4 EUR
 • Grupas pusdienas Nesvižā: 8 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

DOKUMENTI:

 • Grupas vīzas saņemšanai ir nepieciešama: aizpildīta anketa (anketu var saņemt birojā), pase, ar derīguma termiņu vairāk kā 6 mēneši (pase tiek nodota Baltkrievijas vēstniecībā), un 1 fotogrāfija: izmērs 3,5cm x 4,5cm, krāsaina un balta fona, sejai ir jābūt 80% no bildes izmēra. Fotogrāfija nevar būt vecāka par 6 mēnešiem. 
 • Dodoties ceļojumā ar bērniem: bērnam ir jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns ceļo bez vecākiem, ir jābūt pilnvarai, kura atļauj bērnam šķērsot robežu un doties uz ārzemēm bez vecākiem. Nododot pasi, vīzas saņemšanai, ir jāiesniedz bērna Dzimšanas Apliecības oriģināls (šis ir attiecināms uz visām personām, kuras ir dzimušas 1991. gadā un vēlāk). 
 • Anketa: var izdarīt Laimtūre birojā, vai lūgt, lai kompānijas darbinieki atsūta to Jums uz elektronisko pastu. 
 • Vīzas saņemšanas process: viena nedēļa. 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Minska, pasakainā Belovežas gārša un viss labākais Grodņā! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – Ņesviža, Ņisvižas pils – Ziemassvētku Vecīša rezidence, vecākajā un lielākajā Eiropas pasaku mežā – Belovežas gārša - Grodņa