Vairāk Saules Itālijas dienvidos ar vasaras baudīšanu pie Neapoles līča! Ceļojums ar autobusu uz Itāliju
Laba cena
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Vairāk Saules Itālijas dienvidos ar  vasaras baudīšanu pie Neapoles līča!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā:  Alpi – Pyramidenkogel - Venēcija – Florence - Toskānas zemnieku saimnieciba – Roma – Vatikāns – Amalfi – Minori – Pompeja – Kapri – Neapole – San Marino – Made in Italy

1.diena

Izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļs caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.

2.diena

Brokastis. Dodamies ceļā pāri Čehijai un Austrijai. Laiks ceļā, vērojot brīnišķīgos Alpu ainavas skatus. Apstāšanās uz fotopauzi. Brauciens līdz Verterezeram, kura krastā paceļas augstākais koka skatu tornis pasaulē - Pyramidenkogel. Iespēja ar liftu pacelties līdz skatu laukumam, no kura paveras elpu aizrujoši skati uz ezeru un tuvējiem kalniem. Ceļš līdz Itālijai. Nakts viesnīcā Veneto reģionā. 

3.diena 

Brokastis. Laiks ceļā. Piedāvājam ekskursiju uz Venēciju (15 EUR). Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju. Piedāvājam ekskursijas laikāizstaigāt pilsētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus, senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvajā laikā iespēja ar gondolu izbraukt pa Venēcijas kanāliem, iepirkties Rialto tirdziņā, ieturēt pusdienas, vai izdzert glāzi Prosecco. Daudzos veikaliņos var nopirkt neparasti skaistas lietiņas gan sev, gan tuviniekiem, un, protams, arī slavenās Venēcijas karnevāla maskas! Pēcpusdienā apmeklēsim tirdzniecības centru, lai iegādātos svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus un citas gardās itāļu delikateses. Pēc skaisti pavadītas dienas, pārbrauciens līdz Toskānai, pāri Apenīnu kalniem un nakts viesnīcā Prato apkaimē.

4.diena

Brokastis. Brīvs laiks. Pēc izvēles, par papildus samaksu (35 EUR) piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Florenci un Toskānas lauku saimniecibu. Florence - renesanses šūpulis, pilsēta - muzejs. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki - Dante Aligjērī, Bokačo, Petrarka, bet ar savām gleznām un skulptūrām  Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Da Vinči, Mikelandžēlo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: Santa Maria del Fiore - galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un Dantes māja. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Florences tirgu, kur spēcīgā smaržu juceklī vietējie zemnieki tirgo dārza un meža veltes un ādas izstrādājumus. 
Pēcpusdienā viesosimies Toskānas zemnieku saimniecibā, lai izgaršotu šīs puses izcilākos vīnus - Vernaccia di San Gimignano, Brunello di Montalcino, Chianti Classico un nobaudītu vietējo olīveļļu un citus gardumus. Vakarpusē pārbrauciens līdz Lacio reģionam un nakts viesnīcā Romas apkaimē.

5.diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc izvēles, par papildu samaksu (35 EUR) izbraukuma ekskursija - Roma, Vatikāns. Roma- Caput Mundi- Mūžīgā Pilsēta, kristietības centrs. Trīs tūkstoši notikumiem bagātu gadu atstājuši pēdas šai pilsētā, veidojot  tās seju un raksturu. Piedzīvosim sireālo sajūtu, redzot klātienē to, par ko tik daudz  lasīts, un atmiņu stāstos dzirdēts. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs - Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Spāņu kāpnes. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Vatikānu: Sv. Pētera laukumu un Sv.Pētera baziliku. Brīvajā laik iespēja uzbraukt ar liftu grandiozajā Mikelandželo projektētajā kupolā, no kura paveras neaizmirstams, plašs skats pār pilsētu. Laiks pusdienām. Vakarpusē, paēduši un laimīgi dodamies uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Sorrento apkaimē, pie Neapoles līča.

6.diena

Brokastis. Brīva diena kūrortā. Piedāvājam ekskursiju uz Amalfi pussalu un senajām Pompejām (40 EUR). Rīta pusē brauciens gar tirkīzzilo jūras piekrasti pa līkumotu, romantisku ceļu, kura malā atrodas mazas, brīnišķīgas kalnu pilsētiņas. Tas būs elpu aizraujošs brauciens gar stāvām klintīm, olīvkoku un citruskoku audzēm un balti kaļķotām mājiņām, nelielajos ciematos un pilsētiņās. Amalfi pilsētas, kas reiz bijusi ļoti nozīmīga jūras osta, apskate. Skatīsim tās lepnumu - Amalfi katedrāli, ieturēsim šeit pusdienas un noteikti nogaršosim vietējo ‘’Lacrima Christi’’, kas gatavots no Vezuva nogāzēs augošām vīnogām. Pelde Minori pilsētiņas smilšu pludmalē. Pēcpusdienā pārbrauciens līdz senajām Pompejām. Pompeja - pilsēta Vezuva kalna pakājē, kas 79. gadā vulkāna izvirduma laikā tika pārklāta ar akmeņiem un pelniem. Skatīsim seno ielu plānojumu, iespaidīgās senās ēkas, kurās pat saglabājušās senās freskas un mozaīkas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Sorrento apkaimē, pie Neapoles līča. 

7.diena

Brokastis. Brīva diena kūrortā. Ekskursiju uz Kapri salu un Neapoli (35 EUR). Rīta pusē dosimies uz vienu no skaistākajām pasaules salām – Kapri. Tā atrodas tirkīzzilās Tirēnu jūras ielokā, uz stāvas kaļķakmens klints, ar bagātīgu, krāšņu augu valsti. Pacelsimies ar funikulieri uz Kapri, apmeklēsim Augusta dārzus, no kuriem paveras lielisks skats uz slavenajām jūras klintīm - Faraglioni un via Krupp ceļu. Brīvais laiks gleznainajā Kapri pilsētā kādai glāzei vietējā limončello un šīs salas sniegtajām dāvanām - skaistām, gardām un smaržīgām. Atgriešānās ar kuģīti Neapolē, kas esot pati itāliskākā no visām pilsētām. Šejienes ļaudis ir ļoti dzīvespriecīgi un atsaucīgi. Šī ir pilsēta, kur sajust itāliešu dzīves īsto garšu. Ekskursija ar vietējo gidu - Jaunais cietoksnis, Neapoles katedrāle, Umberta 1. galerija, San Carlo teātris un blīvi apdzīvotais Spāņu kvartāls. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Sorrento apkaimē, pie Neapoles līča.

8.diena

Brokastis. Brauciens pār Apenīnu kalniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākas un lielākas kalnu ieskautas pilsētiņas. Pēcpusdienā apmeklēsim San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalna pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju, vienu no trim cietokšniem, kas lepni paceļas Titāno kalna galā. Vīnu un liķiera degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Pārbrauciens un nakts viesnīcā Veneto reģionā.

9. diena

Brokastis. Pirms došanās mājup, iespēja apmeklēt un iepirkties tirdzniecības centrā ,,Made in Italy,,. Milzīgajā tirdzniecības centrā jūs atradīsiet vietējos apģērbus un apavus, kā arī izcilus Itālijas produktus - svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus, dzērienus un dažādas delikateses. Laiks ceļā, vērojot brīnišķīgas  Alpu aianavas. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur Austriju, Čehiju. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. 

10. diena

Brokastis. Ceļš caur Poliju, pusdienu pauze, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija ir saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem). 
 • Ēdināšana: brokastis
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Ekskursija uz Venēciju 20 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Romu ar vietējo gidu 35 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Florerenci ar vietējo gidu 35 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Amalfi pussalu un senajām Pompejām 40 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Kapri salu un Neapoli 35 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  185 EUR
 • Papildvieta autobusā – 160 EUR

Biļetes

 • Kuģītis Venēcijā 20 EUR
 • Obligāta tūristu un iebraukšanas nodeva Venēcijā 10 EUR
 • Degustacija Toskānā ar pusdienām 30 EUR
 • Dienas biļete Romā 7 EUR
 • Sabiedriskais transports Florencē 5EUR
 • Austiņas ekskursijās 10 EUR
 • Kuģis uz Kapri 45 EUR (iekļauts tūrisma nodoklis) 
 • Funikulieris Marina Grande Capri 4 EUR 
 • Svētā Andreja katedrāle Amalfi 3 EUR
 • Kuģītis Amalfi  5 EUR
 • Pompeju Arheoloģiskās zonas ieejas biļete 15 EUR / bērniem līdz 18 gadiem – bezmaksas
 • Pilsētas nodokļi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Vairāk Saules Itālijas dienvidos ar vasaras baudīšanu pie Neapoles līča! Ceļojums ar autobusu uz Itāliju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Alpi – Pyramidenkogel - Venēcija – Florence - Toskānas zemnieku saimnieciba – Roma – Vatikāns – vakariņas Romas krodziņā – Amalfi – Minori – Pompeji – Kapri – Neapole – San Marino – Made in Italy