Eiropas zvaigznes: Budapešta, Bratislava un Vīne! Ceļojums ar autobusu
Laba cena

«Eiropas zvaigznes: Budapešta, Bratislava un Vīne!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Budapešta – Vīne – Bratislava – Brno 

1. diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Slovākiju. Nakts viesnīcā Slovākijā.

2. diena

Brokastis. Dodamies ceļā pāri Slovākijai. Pārbrauciens uz Budapeštu. Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Budapeštā vietējā gida pavadībā (15EUR). Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru – Budu un Peštu. Budas puse upes rietumos ir pauguraina ar neliela augstuma kalniem, savukārt Peštas puse upes austrumos ir pilnīgi līdzena – var teikt, ka no šīs vietas sākas Ungārijas līdzenumi. Ekskursijas laikā redzēsiet: pilsētas simbolu- Ķēžu tiltu, skaisto neoromantisma celtni Pils kalnā- Zvejnieku bastionu, Sv. Matjāša katedrāli, Karaļa pili un Budajas pils atjaunotās pilsdrupas, kā arī Varoņu laukumu ar Milēniuma statuju, kas tika uzcelta par godu magijāru ienākšanas Karpatu baseinā tūkstoš gadu jubilejai. Vakarā iesakām pastaigu vecpilsētā, kuras laikā Jums būs iespēja apskatīt galvenās Budapeštas apskates vietas vakara apgaismojumā. Izbraukt ar kuģīti, vai izbaudīt tasi kafijas vietējā kafejnīcā. Nakts viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā Budapeštā. 

3. diena

Brokastis. Brīva diena Budapeštā, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Austrijas galvaspilsetu – Vīni (40EUR). Ekskursija pa Austrijas galvaspilsētu vietējā gida pavadībā. Vīne ir Hābsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri un Universitāti, kā arī Sv. Stefana katedrāli. Brīvais laiks, kuru iesakām izmantot apmeklējot Mākslas vēstures muzeju, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Muzeja gleznu galerijā var apskatīt Rubensa, Velaskesa, Ticiāna, Dīrera, Rembranta, Brēgela un citu izcilu mākslinieku darbus. Iesakām iegriezties tipiskā Vīnes kafejnīcā «Diglas» un nogaršot Vīnes kafiju, kuras izsmalcinātību sajutīsiet uzreiz, tēju vai karsto šokolādi ar gardo kūku vai ceptiem kastaņiem. Vakarā atgriešanās Budapeštā.
Tiem, kuri ir izvēlējušies palikt Budapeštā, iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas, ungāru vīna māju, rast ceļu Budas labirintos. Sečeņi peldvieta – termālo minerālūdens baseinu komplekss, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 °C, kā arī tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā. Netālu atrodas izstāžu zāle un Mākslas muzejs. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Slovākiju. Iepazīšanās ar Slovākijas galvaspilsētu – Bratislavu. Piedāvājam ekskursiju vietējā gida pavadībā (15EUR): Bratislavas pils, Sv. Martina baznīca, kur notika Ungāru un Habsburgu ķeizaru kronēšanas ceremonijas, Arhibīskapa pils – mūsdienu Slovākijas prezidenta rezidence, Rolanda strūklaka un šauras, līkumotas viduslaiku ieliņas. Tālāk dodamies uz Čehijas otro lielāko pilsētu – Brno. Kādreiz viena no Morāvijas galvaspilsētām, arī šodien saglabā savu daiļumu un vēsturisko mantojumu. Apburoša vecpilsēta, kura atgādina skaistu atklātni! Neliela pietura Brno vecpilsētā, laiks pusdienām un suvenīriem. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Izbraucam uz mājām. Ceļā, pietura karstām pusdienām. Pārbrauciens caur Poliju, Lietuvu. Ierašanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Budapeštā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Vīni: 40 EUR / 35 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Bratislavā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Tūristu nodoklis
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  90 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 13.03.24-17.03.24
  Izpārdots
 • 02.10.24-06.10.24
  44 brīvas vietas
  35000
Pieteikties

Eiropas zvaigznes: Budapešta, Bratislava un Vīne! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Budapešta – Vīne – Bratislava – Brno