Alānija, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Čarterreisi
Valsts:
Ceļojuma tips:

LIDOJUMI: ANTĀLIJA: SĀKOT NO 17.04.22 LĪDZ 24.10.22. (PIRMDIENĀS, TREŠDIENĀS, PIEKTDIENĀS, SESTDIENĀS, SVĒTDIENĀS)

Alanija, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras.

Kūrorts Alānija:

Lielais, modernais kūrorts savu vēsturi uzsācis ar pirātu cietoksni, kas plaucis līdz pat 65. g.p.m.ē. Skaistākais skats uz pilsētu paveras no lagūnas, kas iestiepusies Vidusjūrā. Uz Rietumiem no tās stiepjas Kleopatras pludmale. Līkumainās Alānijas vecpilsētas ieliņas ir atseviškas pastaigas vērtas.

Alānijas centrālā pludmale ir nosaukta Kleopatras vārdā, balto smilšu pludmalē. Te pat blakus uz klints ir labi saglabājies sens cietoksnis. Alānijā ir daudz zaļu parku, un šī ir vienīgā vieta, kur Turcijā aug banāni. Īpašais klimats ļauj. Šeit ir vieta atpūtai gan dienu, gan nakti - diskotēkas, restorāni un bāri ar demokrātiskām cenām. 

Attālums no lidostas 138 km.

Ko redzēt un apmeklēt Alānijā:

Alānja ir slavena ar savām alām, piemēram: brinišķo Damlataša alu ar stalaktītiem un stalagmitiem, Jaunavu alu, kur pirāti slēpa nolaupitās meitenes, Mīletaju alu un Fosfora alu, kas tā nodēvēta interesanti spidošās gaismas efekta dēļ. Karabuna, Okudžara un Konakli ir smilšu un olu pludmales, bet Indžekuma ir smilšains liedags. 

Alānjas cietoksnis - 6,5 km garais cietoksnis ir ar 140 torņiem un darbojas kā muzejs, kurā ir Seldžuku dinastijas mākslas darbi.

Antālijas arheoloģijas muzejā ir daudz vērtīgu un pat unikālu priekšmetu, kas stāstīs jums par Antālijas vēsturi no Paleolita laikmeta līdz pat varenās Osmaņu impērijas ienākšanai.

Kleopatras pludmale. Nav pārsteigums, ka pati Kleopatra šeit vēlējās nopeldēties sava Vidusjūras izbrauciena laikā, jo ūdens tiešām ir maģiski dzidrs. Šī ir viena no populārākajām pludmalām apriņķī, tāpēc lielisko pludmali ieskauj promināde, parks un sens cietoksnis, dažādas kafejnīcas un pludmales bāri.

Uzzini par visiem karstākajiem piedāvājumiem un izvēlies sev vislabāk piemerotu! Visu informaciju par viesnīcām, to atrašanos vietu un komplektāciju varat uzzināt ceļojumu birojā Laimtūre, jo mēs zinam, ka katram ir savs ideāls atvaļinājums! Viesnīcas ģimenēm ar bērniem, romantikākās vietas jaunlaulātiem, skaļas un jautras viesnācas draugiem un tiem, kam patīk izklaides, kā arī piemeklēsim ideālu viesnīcu tiem, kuri sapņo par mierīgu atpūtu pie jūras ar grāmatu rokās - mēs palidzēsim Jums atrast "savu", īsto viesnīcu ideālai atpūtai pie jūras!

Piesakies
  • 2022. gadā, cenas no
    12 brīvas vietas
    38000
Pieteikties

Alānija, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Čarterreisi. Kūrorts Alānija: Lielais, modernais kūrorts savu vēsturi uzsācis ar pirātu cietoksni, kas plaucis līdz pat 65. g.p.m.ē. Skaistākais skats uz pilsētu paveras no lagūnas, kas iestiepusies Vidusjūrā.