26.07. Ziemeļpolija ar Elblongas kanāliem! Ceļojums ar autobusu.
Laba cena
Valsts:
Ceļojuma tips:

«ZIEMEĻPOLIJA AR ELBLONGAS KANĀLIEM!»

HITLERA BUNKURI WOLFSSCHANZE – GDAŅSKA – SOPOTA – GDIŅA – ELBLONGAS KANĀLI: IZBRAUKUMĀ AR KUĢĪTI – MALBORKA UN MALBORKAS PILS - OLŠTINA

1.DIENA

06.00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens Lietuva, Polija. Wolfsschanze (Vilku midzenis) – Hitlera bunkuri Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800 dienas. Sv. Lipka klosteris – skaistākā baroka celtne Polijā, kurā atrodas brīnišķīgas ērģeles ar kustīgām Dievmātes un eņģeļa Gabriela figūriņām. Pēc leģendas, šajā vietā ap 1300. gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām. Klostera baznīcā noklausīsimies ērģeļmūzikas koncertu. Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija „Elblongas kanāli izbraukumā ar kuģi”*. Elblongas kanāls (XIX v.) - interesants tehnikas un zinātnes objekts, kurā ar ūdens spēka palīdzību notiek kustība pa sauszemi. Brauciens ar kuģīti pa vienu posmu no Elblongas kanāliem. Kuģi veic savus maršrutus ne tikai ūdenī, bet arī speciālos ratos uz sauszemes, pārvarot augstuma starpību līdz 100 metriem! Ceļojuma laikā mēs redzēsim burvīgo pilsētiņu Ostroda un senāko Elblongu kanālu posmu, celtu 1844. gadā, Milomlinas vārti, kuri ir atskaites punkts skaitot Elblongas kanālu garumu. Izbrauksim cauri Zaļajiem vārtiem. Pie Milomlinas vārtiem redzēsim granīta pieminekli un iestādītu ozolu par godu Pāvestam Jānim Pāvilam II. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Malborku – Teitoņu ordeņa valsts galvaspilsētu. Malborkas pils apmeklējums vietējā gida pavadībā*. Viena no lielākajam gotiskā stila pilīm Eiropā – teitoņu valdnieku cietoksnis (XIII-XVgs.), Teitoņu ordeņa centrs. Pils ir iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Pēc vēlēšanās, piedāvājam doties ekskursijā - «Trīspilsēta - Gdaņska, Sopota, Gdiņa». Gdiņa – viena no lielākajām Baltijas jūras ostas pilsētām, kas sākotnēji bijis neliels zvejnieku ciematiņš. Tā ir izteikta poļu pilsēta. Šeit atrodamas daudzas zinātnes un kultūras iestādes, kā arī labākās jūras skolas un muzeji: Okeanogrāfijas muzes ar akvāriju, Pilsētas muzejs, divi kuģu muzeji — karakuģis «Błyskawica» (Zibens) un mācību jahta «Dar Pomorza». Lai apskatītu Gdiņu no putna lidojuma, ir iespēja pacelties Akmens kalnā, no kura paverās skats uz līci, ostu un pilsētas centru.
Pārbrauciens uz Sopotu - jauko poļu kūrortpilsētu. Šeit būs laiks neilgai pastaigai pa Monte Kazino varoņu ielu un 516m garo molu.
Tālāk mūsu ceļš ved uz Gdaņsku – seno Hanzas pilsētu. Vecpilsētas apskates ekskursija, vietējā gida pavadībā: majestātiskā Sv. Marijas baznīca, Eiropā vienīgais ar spēku darbināmais 14gs. krāna tornis, Dlugi Targ Laukumā redzēsim pilsētas simbolu – Neptūna strūklaku (1633. gads). Uz šīs strūklakas apmales ir redzami Gdaņskas ģerboņi un Polijas ērgļi. Tālāk dosimies uz Marijas ielu, kur redzēsim zeltā rotāto Artusa namu. Motlavas upes krastmala ar suvenīru veikaliņiem un neskaitāmiem krodziņiem. Brīvais laiks Gdaņskā, kura laikā būs iespēja apmeklēt pilsētas muzejus, uzkāpt skatu tornī vai izbraukt ar kuģīti. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz Olštinu. Olština - Tā ir ne tikai daļa pilsētiņa ar apbrīnojumu dabu, bet arī pilsēta ar gadsimtu garu vēsturi, kuras gars vēl šodien ir sajūtam Olštinas vecpilsētā. Ekskursija Olštinas vecpilsētā atklās tās noslēpumus katram. Ekskursijas laikā redzēsim lielos pilsētas vārtus, kuri kalpo par ieeju vecpilsētā, Rātslaukums un jaunais Rātslaukums, Sv Jēkaba katedrāle, piemineklis izcilam astronomam - Nikolajam Kopernikam. Pēc ekskursijas brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens Polija, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi

 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

 • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.

 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR

 • Izbraukuma ekskursija Elblongas kanāli ar kuģiti, ekskursija Elblongas kanālu vēsture un Malborkas pils (vietējā gida pavadībā): prāmja biļetes iekļautas cenā: 45 EUR

 • Izbraukuma ekskursija „Gdaņska, Sopota, Gdiņa”: ekskursija Gdaņskā vietējā gida pavadībā: 30 EUR

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 45 EUR

 • Papildvieta autobusā – 60 EUR

 • Ieejas biļetes: Wolfsschanze (Vilku midzenis): 15 PLN

 • Ieejas biļetes: Malborkas pils: 39,50 PLN / 29,50 PLN

 • Ieejas biļetes: Sv. Lipka klosteris: ziedojumi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku.

 • Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 

 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.

 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 

 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.

 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.

 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Pērc
 • 26.07.18.-29.07.18.
  32 brīvas vietas
  17500
Pirkt

Ziemeļpolija ar Elblongas kanāliem! Ceļojums ar autobusu. Hitlera bunkuri Wolfsschanze – Gdaņska – Sopota – Gdiņa – Elblongas kanāli: izbraukumā ar kuģīti – Malborka un Malborkas pils - Olština