Greznā Vīne, Morāvijas pasaku pilis un dabas labirinti Ceļojums ar autobusu Čehija, Austrija

«Greznā Vīne, Morāvijas pasaku pilis un dabas labirinti!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Brno - Vīne – Morāvijas pilis: Lednice, Valtice un Mikulova - Moravsky Kras: Macohas aiza un Punkvas ala - Olomouca

1.diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Pusdienu pauze vietējā krodziņa. Pārbrauciens līdz Čehijai. Nakts viesnīca Brno apkaimē. 

2.diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Vīni (40 EUR). Vīne - Habsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Ekskursija pilsētā vietējā gida pavadībā. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Sv. Stefana katedrāli. Ekskursijas laikā uzzināsim pilsētas bagāto vēsturi, interesantus faktus gan par pagātni, gan dzīvi mūsdienīgā Vīnē. 
Brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt Mākslas vēstures muzeju, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Muzeja gleznu galerijā var apskatīt Rubensa, Velaskesa, Ticiāna, Dīrera, Rembranta, Brēgela u.c. izcilu mākslinieku darbus. Ja muzeja apmeklējums nav pie sirds, var doties uz Vīnes tirgu, kur var atrast dazadus gardumus, vīnus un augļus vai uz galveno iepirkšanās ielu, Mariahilfer Straße, kur atradīsiet vispazīstmākos zīmolus. 
Ieturēt maltīti var tipiskā Vīnes kafejnīcā, kur nogaršosiet Vīnes kafiju, tēju vai karsto šokolādi ar gardo kūku. 
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, piedāvājam izbraukuma ekskursiju ar vietējo gidu «Dienvidu Morāvijas pilis: Valtice, Lednica un Mikulova» (35 EUR).
Apburošās princeses Zeltītes pils Lednice – pils ir celta neogotikas stilā, tāpēc tā ir ideāla filmēšanas vieta. Pils ir redzama daudzās filmās- pasakās: “Pūķa gredzens”, “Brīnuma deguns”, “Sprīdītis” un citās pasaku filmās. Redzot pili, noteikti prātā būs doma: “Tā ir pasaka!”. Pils parkā tieši pusnaktī parādās spoks – Melnais bruņinieks. Bruņinieks ir tērpies melnā mētelī, uzkāpis zirga mugurā un klīst pils parkā līdz rītausmai. Dažas reizes Melnais bruņinieks parkā redzēts ar kādu kopā.. Lednices pils apmeklējums. Ne tikai pils āriene, bet arī iekštelpas ir greznas, ar milzīgām kok-grieztām kāpnēm. Griesti Zilajā zālē ir veidoti no liepas koka un tiek uzskatīti par vieniem no skaistākajiem neogotikas paraugiem Centrāleiropas piļu interjeros. 
Valtices pils atrodas pie valsts robežas ar Austriju. Savādi, ka nevis greznā Lednices pils, kur rīkotas pieņemšanas, bet gan baroka stilā celtā Valtice izsenis bijusi Lihtenšteinu dzimtas rezidence. Tā ir viena no nedaudzajām Čehijas pilīm, kas celta baroka stilā, un līdz mūsdienām ir saglabājusi šim stilam raksturīgās formas un interjera greznos elementus. Valtices pils apmeklējums. Te ir ko redzēt, īpaši jāizceļ 19. gs. gleznu galerija, marmora kabinets, zelta zāle un baznīca ar greznām ērģelēm, kā arī baroka anfilāde pils austrumu spārnā - ved cauri deviņām zālēm 80 metru garumā. Pie pils atrodas burvīgs angļu dārzs ar Diānas baznīcu. 
Mikulovas pils. Valtici no Čehijas – Austrijas robežpilsētas Mikulovas šķir vien aptuveni desmit kilometru. Arī tur kalna galā ir iespaidīga pils, kas reiz piederējusi Lihtenšteiniem. Pils ir liela, tajā ir bibliotēka ar retu izdevumu krājumu grāmatām un plaši vīna pagrabi ar milzīgām mucām. Dzirdējuši par vīna pagrabiem pilī, ceļā uz viesnīcu, vēl viena pietura: Morāvijas vīnu degustācija, un iespēja iegādāties vīnu arī uz mājām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Apbrīnojamā Čehijas dabas objekta - Moravsky Kras dabas parka apmeklējums. Apskatīsim Macohas aizu, kas ir 140 metru dziļš bezdibenis ar savu neparasto vēsturi un nostāstiem. Ekskursijas laikā Jums piedāvās nolaisties zem zemes un Punkvas alā apskatīt neparasto formu stalaktītus, stalagmītus un stalagnātus, kas tiek uzskatīti par skaistākajiem Morāvijā. Vasaras laikā dabas parks ir ļoti grezns un ainavisks, pastaiga sniedz baudu un skaistas fotogrāfijas būs noteikti! 
Pārbaruciens uz Olomoucu, pilsētas īsa apskate: plašie pilsētas laukumi, galvenais no tiem ir Augšējais laukums kuru rotā Sv. Trīsvienības kolonna, kas ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pilsētas rāte un astronomiskais pulkstenis, Pržemisloviču pils, Sv. Vāclava katedrāle – pilsētiņas pieminekļi un arhitektūra ir neparasta un aizraujoša. Laiks ieturēt pusdienas Olomoucas kafejnīcā. Brīvs laiks apskatīties ko piedāvā vietējie suvenīru veikaliņi. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Krakovas apkaimē.

5.diena

Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Pietura, dienas laikā, karstām pusdienām. Ierašanās Rīgā vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem)
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija «Dienvidu Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova»: 35 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Vīni, un ekskursija vietējā gida pavadībā: 40 EUR
 • Papildvieta autobusā: 90 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā:  80 EUR

Biļetes:

 • Ieejas biļetes: Valtices pils: pieaugušie 320 CZK / bērni, seniori 230 CZK
 • Ieejas biļetes: Lednices pils: pieaugušie 330 CZK / bērniem līdz 18g, senioriem virs 65g: 230 CZK
 • Ieejas biļetes: Mikulovas pils: pieaugušie 120 CZK
 • Macohas aiza un Punkvas alas: pieaugušie 210 CZK / bērni 180 CZK

Cenas ir norādītas uz 2020. gadu, un var mainīties! Lūdzu izmantojiet doto informāciju kā orientējošu!

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 24.07.24 - 28.07.24
  44 brīvas vietas
  32500
Pirkt

Greznā Vīne, Morāvijas pasaku pilis un dabas labirinti Ceļojums ar autobusu Čehija, Austrija. Apmeklētās vietas un pilsētas ceļojuma laikā: Brno - Morāvijas pilis: Valtice, Lednice un Mikulova – Vīne - «Macohas» dabas brīnums - Olomouca