01.05 Atpūta Ungārijas termālajos baseinos! Ceļojums ar autobusu
Laba cena

«ATPŪTA UNGĀRIJAS TERMĀLAJOS BASEINOS!»

 

Pēc garas un aukstas ziemas ir pats laiks palutināt sevi ar siltajiem termālajiem baseiniem, gūt baudu no vēsturiskajām pilsētām un izgaršot gardos Ungārijas vīnus, kuri ir saglabājuši sevī saules starus... Šis ceļojums ir domāts garam un mieram..

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: TOKAJA – BUDAPEŠTA – EGERA - MIŠKOLCA

 

 

1. DIENA

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pietura karstām pusdienām Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens līdz Ungārijai. Iekārtošanās viesnīcā. Šodien mēs apciemosim nelielu pilsētiņu Tokaju, kura ir omulīgi iekārtojusies Tokajas kalnu pakājē. Neskatoties uz savu nelielu izmēru, pilsēta ir slavena visā pasaulē, un pat tiek pieminēta Ungārijas himnā. Tokajas popularitātes noslēpums slēpjas īpašā klimatā, kurš ļauj izaudzēt vīnogas no kurām sanāk īpaši gards vīns. Piedāvājam iziet cauri pilsētas kolorītām ieliņām kopā ar vietējo gidu (15 EUR). Uzzināsim reģiona vēsturi, stāstus par vīnogu šķirnēm un vīna pagatavošanas tradīcijām. Pēc ekskursijas, laiks no teorijas pāriet pie praktikas: mūs sagaida Tokajas vīnu degustācija, gardā Ungāru virtuve un jautra mūzika!  Ar labu garastāvokli, paēduši un laimīgi, dodamies uz viesnīcu, lai uzkrātu spēkus jauniem iespaidiem. Nakts viesnīcā

3. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, par papildus samaksu, ekskursija uz Budapeštu (30 EUR). Sākumā iebrauksim tirdzniecības centrā, kurš mūs pārsteigs ar vīnu, garšvielu un citu produktu daudzveidību.  Tālāk dodamies ekskursijā ar autobusu un turpinām ar kājāmgājēju ekskursiju pa vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām vietējā gida pavadībā. Redzēsim daudzus arhitektūras pieminekļus, uzzināsim par pilsētas vēsturi un pilsētas mūsdienu dzīvi. Ekskursijas laikā redzēsim: pilsētas simbolu- Ķēžu tiltu, skaisto neoromantisma celtni Pils kalnā- Zvejnieku bastionu, Sv. Matjāša katedrāli, Karaļa pili un Budajas pils atjaunotās pilsdrupas, kā arī Varoņu laukumu ar Milēniuma statuju, kas tika uzcelta par godu magijāru ienākšanas Karpatu baseinā tūkstoš gadu jubilejai. Galveno Budapeštas apskates objektu, protams, Donavas upi, kuras krastos stāv greznās ēkas, skulptūras, pāri upei daiļie tilti, kuri ved uz parkiem un pilsētas laukumiem.  Pēc ekskursijas, būs iespēja aplūkot pilsētu no cita skatu punkta, dodoties izbraukumā ar kuģīti pa Donavas upi. Arī tas vēl nav viss: vakarā aplūkosim pilsētu no putna lidojuma augstuma – uzkāpsim Gellerta kalnā.  Brīvs laiks. Iesakām doties pastaigā pa Budapeštas kājāmgājēju ieliņu – Vāci, šeit atrodas daudz veikaliņu, suvenīru bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tā pat, varat apmeklēt Budapeštas tirgu, kuru projektēja Eifels. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

4. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, par papildus samaksu, ekskursija uz Egeru (20 EUR). Aizraujoša kājāmgājēju ekskursija Egeras vecpilsētā, vietējā gida pavadībā, atklās interesantus stāstus par pilsētu un tās vēsturi. Apskatīsim vecpilsētas pieminekļus un neparasto arhitektūru.  Dienas turpinājumā mūs sagaida pilna, dvēseles un miesas, relaksācija Egeras termālajos baseinos, kuri atrodas pilsētas centrā. Ūdens, bagāts ar minerālvielām, ne vien sniedz baudu, bet arī uzlabo veselību, labvēlīgi iedarbojās uz nervu sistēmu un paaugstina garastāvokli.  Kas ir tas, ko gribās visvairāk pēc labas atpūtas ūdenī? Protams, labi paēst! Pilnas gastronomiskās baudas iegūšanai, esam ieplānojuši apmeklēt vienu no labākajiem vīna pagrabiem pilsētā. Šeit mūs jau sagaida aromātiskā un siltā gulaš-zupa.. tradicionāls Ungārijas ēdiens, kurš labi sasilda un sniedz sātuma sajūtu. Un tagad ir īstais laiks iepazīties ar vīna pagatavošanas vēsturi un tradīcijām, kuras ir raksturīgas šim reģionam. Degustācijas laikā izgaršosim vairākus vīnus. Būs iespēja ne vien iegādāties vīnu, bet arī kosmētiku, kuras sastāvā tiek izmantoti vīnogu kauliņi. Atgriešanās uz viesnīcu. 

5. DIENA

Brokastis. Neliels pārbrauciens līdz Miškolciem, kurus ir iemīlējuši daudzi tūristi no dažādām valstīm. Termālie baseini, kas atrodas Topoļcu alās, būs labākā atpūtas vieta, ko var izvēlēties, neatkarīgi no laika apstākļiem. Izpeldieties pazemes baseinā, kura griezti imitē zvaigžņu debesis, kur vēl tādu var sastapt? Termālo baseinu ūdens ir labvēlīgs katram, ārstniecisks, un uzlabo veselības stāvokli. Ūdens te tiek saglabāts vienādā temperatūrā gan ziemā, gan vasaras karstumā. Šajā burvīgajā vietā pavadīsim vairākas atpūtas stundas, pirms dosimies tālāk uz Poliju, kur pavadīsim nakti viesnīcā. 

6. DIENA

Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Pusdienu pauze Polijā. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 

 • Autotransporta pakalpojumi

 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu

 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.

 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

   

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana

 • Ekskursija Tokajā, vietējā gida pavadībā: 15 EUR

 • Izbraukuma ekskursija uz Budapeštu, ekskursija vietējā gida pavadībā: 30 EUR

 • Izbraukuma ekskursija uz Egeru, ekskursija vietējā gida pavadībā: 30 EUR

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 120 EUR

 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

   

Biļetes

 

 • Vīnu degustācija Tokajā: 25 EUR

 • Brauciens ar kuģīti pa Donavas upi: 20 EUR

 • Termālie baseini Egerā: pieaugušie 3200 HUF (~10 EUR) / Bērni, pensionāri 2600 HUF (~8 EUR) 

 • Vīnu degustācija un pusdienas Egerā: 40 EUR

 • Termālie baseini Miškolcos: pieaugušie 4800 HUF (~14 EUR) / Bērni, pensionāri 4100 HUF (~11 EUR)

 

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 

 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 

 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

   

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.

 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 

 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.

 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Pērc
 • 01.05.24 - 06.05.24
  42 brīvas vietas
  39900
Pirkt

Atpūta Ungārijas termālajos beseinos! Ceļojums ar autobusu uz Ungāriju. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Tokaja – Budapešta – Egera - Miškolca. Pēc garas un aukstas ziemas ir pats laiks palutināt sevi ar siltajiem termālajiem baseiniem, gūt baudu no vēsturiskajām pilsētām un izgaršot gardos Ungārijas vīnus, kuri ir saglabājuši sevī saules starus... Šis ceļojums irdomāts garam un miesai..