Bavārijas krāšņās pilis, Alpu kalni un Swarovski kristāli! Ceļojums ar autobusu, Bavārija

«Bavārijas krāšņās pilis, Alpu kalni un Swarovski kristāli»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne – Noišvanšteina  – Linderhofa - Minhene Oberammergau – Svarovska kristālu muzejs – Nirnberga

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā vietējā gida pavadībā (15 EUR): Berlīnes centrālais laukums - Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Brīvs laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Bavārijas galvaspilsētu – Minheni.  Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

3. diena

Brokastis. Brīva diena vai piedāvājam izbraukuma ekskursiju “Bavārijas pilis un Alpu kalni” (30 EUR). Dodamies uz tūristu apmeklētāko Karaļa Ludviga II pili – Noišvanšteinu, kas ir Bavārijas vizītkarte. Viesoties Bavārijā un neapskatīt šo pili nav iespējams! Pils celta kā milzu skatuve, kur atdzīvojas vācu mitoloģijas pasaule, kas iemūžināta Riharda Vāgnera mūzikā. Īpašu uzmanību pelnījusi Dziesmu zāle, Ludviga II guļamistaba un ar mozaīkas grīdu noklātā bizantiešu Troņa zāle, kuras griestos, kā milzīgs kronis, šūpojas dārgakmeņu lustra.  Apskatīsim pili no ārpuses. Tālāk dosimies uz izsmalcināto Lindenhofas pili, kas atrodas skaistā ielejā, parkā ar simtiem aleju un apzeltītu skulptūru. Pils komplekss sevī ietver lielu daudzumu krāšņu ēku, kas celtas dažādos stilos, jau no pirmā acu uzmetiena apbur ar savu greznību, izsmalcinātību un sīkāko detaļu precizitāti. Pārbrauciens uz Minheni. Trešā lielākā pilsēta Vācijā, kura atrodas Alpu kalnu tuvumā, Izaras upes krastos. Pilsētas atmosfēra un lauku šarms, alpu raksturs, mākslas šedevri, alus dārzi, opera un balets – tas viss padara Minheni pievilcīgu ceļotājiem no visas pasaules! Minhenes apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (15 EUR). Ekskursijas laikā redzēsim Marijas laukumu un Svētās Dievmātes baznīcu- tas ir Minhenes centrs. Šeit valda pasaules pilsētas atmosfēra, dzīve kūsā un gandrīz katra celtne ir arhitektūras piemineklis. Laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākākā baznīca – Pēterbaznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās un nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

4. diena

Brokastis. Brīva diena vai piedāvājam izbraukuma ekskursiju “Greznā Bavārija ar kristāla mirdzumu!” (35 EUR). Amatnieku ciema Oberammergau apmeklējums. Ciems labi zināms pateicoties gleznojumiem uz māju ģipša fasādēm, kuros attēloti Bībeles sižeti un Svēto portreti. Nekur citur nav tādas fresku daudzveidības un bagātības, kas apkopota vienā vietā! Ciematiņš ir slavens pasaulē pateicoties arī rokdarbiem: kokgrebumi, gleznojumi uz stikla, juveliera un keramikas izstrādājumi. Jums būs iespēja doties pastaigā pa pasakaini skaisto ciematiņu, iegādāties suvenīrus un dāvanas saviem tuvajiem. Braucam pāri kalniem. Pietura fotopauzei. Swarovski muzeja apmeklējums. Tas ir viens no skatāmākajiem muzejiem pasaulē, kas pievilina daudzos apmeklētājus ar neskaitāmiem kristāliem, kas mirdz gaismas staros, un šī gaismas spēle aizrauj elpu. „Kristāla pasaule” – tā sauc muzeju, atrodas kalna alā, un ārpusē to rotā parks ar skaistām ainavām, savukārt pie ieejas muzejā ir milža galva, tā acis veidotas no kristāliem, bet no mutes izplūst milzu strūklaka. Brīvs laiks iepirkties. Atgriešanās un nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

5. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Nirnbergu – otro lielāko pilsētu Bavārijā. Apskates ekskursija pa Nirnbergu vietējā gida pavadībā (15 EUR). Pilsēta tiek uzskatīta par vienu no visvāciskākajām no visām Vācijas pilsētām. Tā ir greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku un rotaļlietu pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies. Brīvais laiks pilsētā, kuru iesakām pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, vai omulīgos restorānos, kuros varēsiet nobaudīt vācu slaveno alu un baltos Bavārijas cīsiņus - Bratwurst. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6. diena 

Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem)
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Ekskursija Berlīnē vietējā gida pavadībā: 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija “Bavārijas pilis un Alpu kalni”: 30 EUR
 • Minhenes apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija “Greznā Bavārija ar kristāla mirdzumu!”: 35 EUR
 • Ekskursija Nirnbergā vietējā gida pavadībā: 15 EUR
 • Papildvieta autobusā: 90 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā:  100 EUR

Biļetes:

 • Ieejas biļetes: Noišvanšteinas pils: 18 EUR / 3 EUR 
 • Ieejas biļetes: Lindenhofas pils: 12 EUR / 3 RUR
 • Ieejas biļetes: Swarowski kristāli: 21 EUR / 8 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Ieejas biļešu cenas norādītas uz 2022. gadu, un var mainīties! Lūdzu izmantot informāciju kā orientējošu!

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 15.08.23 - 20.08.23
  40 brīvas vietas
  39000
Pirkt

Bavārijas krāšņās pilis, Alpu kalni un Swarovski kristāli! Ceļojums ar autobusu, Bavārija. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne – Noišvanšteina – Linderhofa - Minhene Oberammergau – Svarovska kristālu muzejs – Nirnberga