06.10. Gada ābolu festivāls Tiri un piedzīvojumi Tartu! Ekskursija
Laba cena

«Igaunija – Gada ābolu festivāls Tiri un piedzīvojumi Tartu!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Pērnava – Tiri, ābolu festivāls – Tartu: Igaunijas Nacionālais muzejs, Tartu Rotaļlietu muzejs, Zinātnes centru «AHHAA»

1.diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojums).

Pārbrauciens uz Igauniju. Neliela pietura Pērnavā.
Dodamies tālāk uz Tiri ābolu festivālu! Astotajā Ābolu festivālā jūs varat iegādāties ābolus, nogaršot tos, uzzināt visu par ābolu šķirnām kā arī jautāt audzētājiem padomus par koku audzēšanu. Šeit tiek piedāvāti konditorejas izstrādājumi, konservi, uzkodas, dzērieni, stādi un viss pārējais, kas ir saistīts ar āboliem! Uzzināt var jaunas receptes un ēdienus – būsiet pārsteigti cik daudz var pagatavot no āboliem! Festivāla viesi var piedalīties tautas gudrību apmācībās, ābolu produktu konkursos, kā arī vērot festivāla kultūras programmu. Brīvs laiks festivāla baudīšanai.

Pārbrauciens līdz Tartu – savdabīga un daudzveidīga pilsēta. Pilsēta ar senām tradīcijām, bet mūsdienīga pateicoties iedzīvotājiem un dzīvesveidam. Neliela pastaiga pilsētā gida pavadībā. Rātslaukums, kas jau senos laikos tika izmantots kā tirgošanās vieta starp vecpilsētu un ostu. Viduslaikos uz laukuma uzcēla Rātsnamu – pilsētas valdi. Sv. Jāņa baznīca ir ne tikai interesanta vietējas nozīmes kultūras ēka, bet arī iespaidīgs piemineklis visas Rietumeiropas mērogā. Piedāvājam apmeklēt vienu no Tartu muzejiem:


Jaunais Igaunijas Nacionālais muzejs (INM) kā nacionālais muzejs ir igauniskuma saglabātājs, tautas pamatvērtību nesējs un nepārtrauktības uzturētājs. Apmeklētājiem būs atvērta gan materiālā, gan virtuālā pasaule, kas aicina atklāt, izzināt un pašam visā piedalīties. Muzejā ir divas pastāvīgās ekspozīcijas. "Tikšanās" ir izstāde par vienkāršiem Igaunijas cilvēkiem, kas šajā zemē ir dzīvojuši visos laikos. Izstāde "Urāla atskaņas" parāda somugru tautas un samojedu tradicionālo ikdienas kultūru.
vai
Tartu Rotaļlietu muzejs ir viena no visiecienītākajām ģimeņu un bērnu apmeklējuma vietām Igaunijā. Muzeja mājīgā atmosfēra un interesantie eksponāti ļauj pieaugušajiem atgriezties skaistajās bērnības dienās un piedāvā bērniem daudzas aizraujošas lietas, ko apskatīt un aptaustīt. 
vai
Tiem, kuri vēlās īstus piedzīvojumus, būs iespēja apmeklēt Zinātnes centru «AHHAA». Jūs redzēsiet milzīgu enerģijas mašīnu jeb Ņūtona Ābeli un pārsteidzošo Hobermana lodi, sagaida piedzīvojums ar liftu uz zemes dzīlēm un velosipēds, kas «dāvā spārnus», kā arī apmeklēsiet minilaboratorijas bērniem un jauniešiem, bērnu biržu, zinātnes veikaliņu. Daudzveidīgajā dzīvo radību muzejā «Jūras pasaule» Jūs redzēsiet ne tikai akvāriju ar jūras radībām, bet arī akvāriju ar skudru rosīgo koloniju. Lodveida planetārijs kā liela sudrabota lode atrodas uz ēkas jumta kur iespējams ieraudzīt pat pašas mazākās Piena Ceļa zvaigznes, kā arī redzēt interesantas filmas par kosmosu.

Izbraukšana uz Rīgu. ~22:00 atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Ieejas biļetes Tartu rotaļlietu muzeja – no 4 EUR (bērniem), 5 EUR pieaugušais
 • Māja kājām gaisā – no 6 EUR (bērniem), 7.5 EUR pieaugušais
 • Akvaparka “AURA” apmeklējums – no 7 EUR (bērniem), 8 EUR pieaugušajiem
 • Zinātnes centrs «AHHAA» – no 8 EUR no personas
 • Planetārijs – 2 EUR no personas

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta, lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 06.10.18
  18 brīvas vietas
  2700
Pirkt

Gada ābolu festivāls Tiri un piedzīvojumi Tartu! Dienas ekskursija uz Igauniju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Pērnava – Tiri, ābolu festivāls – Tartu: Igaunijas Nacionālais muzejs, Tartu Rotaļlietu muzejs, Zinātnes centru «AHHAA»