Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga ziemā!
Ceļojuma veids:
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga ziemā!» 

Klasiskā Sanktpēterburga ziemas laikā.

Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Šogad pilsētu izrotā vairāk kā 6 tukstoši dažādu rotājumu, tai skaitā, pasaku egles, gaismas arkas, Ziemassvētku konstrukcijas un daudz citu brīnumu!

Uz Ziemeļu Venēciju atbrauc Ziemassvētku vecītis! Pils laukumā «augstais» viesis no Veliky Ustyug, kas ir Krievijas Ziemassvētku vecīša rezidence, iededzinās galveno pilsētas egli, kas ir starts visiem Ziemassvētku un Jaunā Gada pasākumiem Sanktpēterburgā!

AR ELEKTRONISKO BEZMAKSAS VĪZU!*

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Sanktpēterburga: Ermitāža, Jusupova pils, ledus skulptūru festivāls - Puškina: Katrīnas pils un parks

1. diena

Izbraukšana 06:00 no Rīgas. Pārbrauciens uz Tartu. Brīvs laiks lielveikala apmeklējumam un pusdienām. Pārbrauciens uz Narvu. Viens no galvenajiem pilsētas simboliem: Narvas cietoksnis, šodien, Narvas cietoksnis ir viens no izcilākiem objektiem, kurš attelo aizsargcietokšņa piemēru, cietoksnis ir labi saglabājies, un varam apbrīnot tā skatu. Cietokšņa augstākais punkts ir Pik Hermann tornis (51m). Redzēsim cietoksni no autobusa logiem. Robežas šķērsošana. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena

Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija: Petropavlovskas cietoksnis, svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums. 
Apmeklēsim Ledus skulptūru festivālu “ICE FANTASY” (RUB)! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls pārsteidz ar saviem apmēriem– milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi un gada svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!
Ermitāžas apmeklējums (15EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt Īzaka katedrāli - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu kulta mākslas paraugs. Viena no Sanktpēterburgas arhitektūras un mākslas pērlēm ir Kristus Augšāmcelšanās baznīca ar deviņiem kupoliem, kas tautā pazīstama ar nosaukumu «Spas-na-Krovi». Kazaņas katedrāle - dievnams nosaukts Dievmātes ikonas vārdā, slavenā svētbilde, viens no krievu nacionālajiem simboliem. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu, vēsturiski, Carskoye Silo (30EUR). Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks pilsētā. Jūs varat apmeklēt Sanktpēterburgas muzejus: Ūdens pasaule, Pēterburgas Akvatorija, kas ir liels Sanktpēterburgas makets, un būs interesanti bērniem. Iespēja apmeklēt Faberžē muzeju. Vakarā iespēja apmeklēt Sanktpēterburgas teātri vai izrādi, kas būs jauks un emociju pilns dienas nobeigums. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» (25EUR)- apskares ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvais laiks pilsētā. Ziemassvētku laikā pilsēta ir daiļi izrotāta – lielveikalu vitrīnās redzamas Ziemassvētku elges un rotājumi. Ziemassvētku tirdziņi, kuros var iegadāties dāvanas un gardumus. Lielveikala apmeklējums. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

Nav īstais datums? Līdzīga programa 29.-01.01 «Jaunais Gads Sanktpēterburgā!». Skaties www.laimture.lv

*- Noformē bezmaksas elektronisko vīzu uz Sanktpēterburgu, vai mēs palīdzēsim ar bezmaksas vīzas noformēšanu (5 EUR).

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursija/apskate Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums
 • Apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana –  1.50 EUR / virs 65g. 3 EUR
 • Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem): 70 EUR vai elektroniskās vīzas noformēšana: 5 EUR
 • Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/ 10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Izbraukuma ekskursija uz Puškinu: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 30EUR/ 20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 25EUR/ 20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60EUR
 • Papildvieta autobusā – 80EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Krievijas Federācijas elektroniskās vīzas noformēšanai ir nepieciešama pases kopija un 1 elektroniskā    fotogrāfija (3,5 x 4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 5 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gada decembrī
  37 brīvas vietas
  21000
Pieteikties

Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga ziemā! Klasiskā Sanktpēterburga ziemas laikā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga: Ermitāža, Jusupova pils, ledus skulptūru festivāls - Puškina: Katrīnas pils un parks. Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Šogad pilsētu izrotā vairāk kā 6 tukstoši dažādu rotājumu, tai skaitā, pasaku egles, gaismas arkas, Ziemassvētku konstrukcijas un daudz citu brīnumu! Uz Ziemeļu Venēciju atbrauc Ziemassvētku vecītis! Pils laukumā «augstais» viesis no Veliky Ustyug, kas ir Krievijas Ziemassvētku vecīša rezidence, iededzinās galveno pilsētas egli, kas ir starts visiem Ziemassvētku un Jaunā Gada pasākumiem Sanktpēterburgā!