Ziemassvētku pasaka un Eiropas krāšņākie ziemassvētku tirdziņi – Prāga, Vīne un Drēzdene. Ceļojums ar autobusu

«Ziemassvētku pasaka un Eiropas krāšņākie ziemassvētku tirdziņi – Prāga, Vīne un Drēzdene»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Drēzdene - Prāga – Vīne - Krakova

1. diena 

No rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas teritorijai. Pieturvietā Jums būs iespēja baudīt gardu kafiju un pusdienas. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena 

Brokastis. Pārbrauciens uz Prāgu. Ierašanās Prāgā - simts torņu un «Zelta pilsētā». Svētku laikā sasnigusī pilsēta izskatās kā sena Ziemassvētku atklātne, kas sasilda Jūsu sirdi un priecē acis. Pastaigas laikā redzēsiet Prāgas vakara apgaismojuma izrādes, kā arī varēsiet nobaudīt tasīti aromātiskās čehu kafijas vai glāzi gardā čehu alus. Prāga, pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). Jūs redzēsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Pēc ekskursijas brīvs laiks Prāgā. Jums būs izdevība izstaigāt izrotātās un Ziemassvētku gaismās izrotātās ielas, apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu un atrast dāvanas. Nobaudiet gardās Čehijas vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un Čehijas suvenīri būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! Nakts viesnīcā Prāgā.

3. diena

Brokastis. Brīva diena Prāgā. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni (30EUR). Apskates ekskursija pilsētā. Drēzdene – «Vācijas mākslas galvaspilsēta», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. Ziemassvētku laikā pilsēta ir krāšņi izrotāta, un neskaitāmie pilsētas Ziemassvētku tirdziņi piedāvā dažādus svētku gardumus un karstos dzērienus. Brīvais laiks Ziemassvētku tirdziņiem. Vakarā atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā Prāgā.

4.diena

Brokastis. No rīta izbraukšana uz Vīni. Ziemassvētkos Vīne pārvēršas pasakā - tā mirdz krāsainās gaismu virtenēs un rotājumos! Lai kur Jūs dotos, vienmēr Jūs sagaidīs svētki! Ekskursija pa Austrijas galvaspilsētu vietējā gida pavadībā (15EUR). Vīne ir Hābsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri un Universitāti, kā arī Sv. Stefana katedrāli. Brīvais laiks. Vīnē atrodas Mākslas vēstures muzejs, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Muzeja gleznu galerijā var apskatīt Rubensa, Velaskesa, Ticiāna, Dīrera, Rembranta, Brēgela un citu izcilu mākslinieku darbus. Iesakām iegriezties tipiskā Vīnes kafejnīcā «Diglas» un nogaršot Vīnes kafiju, kuras izsmalcinātību sajutīsiet uzreiz, tēju vai karsto šokolādi ar gardo kūku. Vakarā izbraukana uz Krakovu. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Krakova, pēc vēlēšanās, kājāmgājēju ekskursija, iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu (15EUR). Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Izbraukšana uz Rīgu. Ceļš caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Naktī ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija ir saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem). 
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā: 3.30 EUR / 6.60 EUR personām 65 gadu vecumā un virs
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Prāgā: 15 EUR 
 • Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni: 30 EUR
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Vīnē: 15 EUR
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Krakovā: 15 EUR 
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  80 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Ziemassvētku pasaka un Eiropas krāšņākie ziemassvētku tirdziņi – Prāga, Vīne un Drēzdene. Ziemassvētku ceļojums ar autobusu uz Vāciju un Čehiju (5 dienas). Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Drēzdene - Prāga – Karlovi Vari - Vīne