Zelta torņu Maskava: pilsētas svētki! Ceļojums ar autobusu uz Krieviju
Ceļojuma veids:
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Zelta torņu Maskava: pilsētas svētki!»

Svētku laikā galvaspilsētā notiek daudz dažādu pasākumu, pilsētas ielas tiek izpušķotas, pat mazās ieliņas iegūst jaunu tēlu, kļūstot par art-objektiem. Gaismas instalācijas padara pilsētu krāšņu, un pievelk uzmanību. Pati pilsētas atmosfēra kļūst īpaša.
Katrs pilsētas laukums, pilsētas svētkos, piedāvā kādu īpašu programmu, 2021. gads noteiki nebūs izņēmums – būs svētku pasākumi, konkursi un kvesti.

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Maskava: Maskavas kinostudiju «Mosfilm», Tretjakova galerija, Ostankinas televīzijas tornis, slavenais kosmonauikas muzejs, VDNH, Maskavas Kremlis, Sarkanais laukums: Ieroču palāta - Kolomenska

1. diena 

Izbraukšana no Rīgas dienas otrajā pusē. Pārbrauciens līdz Maskavai. Nakts ceļā.

2. diena 

No rīta ierašanās Maskavā. Pietura pamosties, nomazgāties. Karstas brokastis pilsētas kafejnīcā. Ekskursija uz slaveno un leģendāro Maskavas kinostudiju «Mosfilm». Redzēsim visus slavenos eksponentus, kurus izmantoja filmu uzņemšanu laikā: retro-automobīļus, karietes un kostīmus – šie priekšmeti ir slaveni un vēl turpina filmēties mūsdienu filmās. Jūs uzzināsiet kā izskatās filmu paviljons un filmēšanas laukums, iesiet cauri galvenajām uzņemšanas telpām, redzēsiet visu filmēšanas procesu no iekšpuses! 
Turpinājumā Maskavas apskates ekskursija ar autobusu. Vorobjovu kalnu gleznainās nogāzes, Maskavas Universitāte, memoriālais komplekss Poklona kalnā, bulvāra loks, pilsētas galvenie pieminekļi un vēsturiskas vietas. Pēc ekskursijas, dodamies uz viesnīcu. Tiem, kuri vēlās, piedāvājam apmeklēt Tretjakova galeriju, ekskursija galerijā gida pavadībā. Тretjakova galerijas apmeklējums (25EUR). Tretjakova galerija ir viens no vadošajiem zinātniski mākslinieciskajiem centriem Krievijā, bagātākais krievu makslas muzejs pasaulē. Šeit glabājas unikālas senkrievu ikonu, XVIII-XX gs. glezniecības, skulptūras un grafikas kolekcijas. Krievu glezniecības kolekcija ietver V.Perova, I.Šiškina, V.Poļenova, I.Repina, V.Surikova u.c. slavenu mākslinieku gleznas. Muzeja krājumos ir vairāk kā 130 000 darbu. Ar metro pārbrauksim uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pa Veco Arbatu, iela, kurā rit dzīve dienā un naktī. Cilvēki šeit satiekās un pavada laiku. Dziedātāji, mākslinieki, cirks, kafejnīcas un izrādes. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz muzeju “Кolomenska” (35EUR). Kopš XIV gs. Kolomenska bija Maskavas kņazu un Krievijas caru ārpilsētas muiža. Tā ir unikāla vēsturiska vieta, kur vairāku gadsimtu garumā tika radīti, vākti un uzglabāti krievu tautas svētumi. Jūs redzēsiet īstu „Krievijas pasaku” – seno Cara A. Mihailoviča pili, kas tiek dēvēts par tā laika „pasaules astoto brīnumu”. Lielie vārti, kas sagaida viesus, senatnē ir sagaidījuši daudzus ārzemju viesus, kuri ir nākuši ciemos pie Cara. Redzēsim visu saglabājušos pils kompleksu, baznīcu un Pētera I māju. Atgriešanās Maskavā. Vakarā Jums būs iespēja apmeklēt kādu no slavēnajiem Maskavas teātriem, bet tiem, kas ceļo ar bērniem, būs interesanti apmeklēt Maskavas Cirku. Nakts viesnīcā Maskavā.

4. DIENA

Brokastis zviedru galds. Piedāvājam ekskursiju uz VDNH (35EUR). 
Ostankinas televīzijas tornis Maskavā. Iepazīsimies ar torņa vēsturi, ar torņa celtniecības un restaurācijas procesiem. Ar ātrgaitas liftu pacelsimies 337 metru augstumā un redzēsim Maskavu no putnu lidojuma augstuma. Burvīgs skats! Ekskursija uz slaveno kosmonautikas muzeju gida pavadībā. Kosmonautikas muzejs Maskavā ir viens no lielākajiem tehniskās zinātnes muzejiem pasaulē! Muzejā atrodās vairāk kā 93 tūkstoši eksponentu, un par tiem mēs dzirdēsim ekskursijas laikā. Kosmosa kuģi, pirmie lidotāji, neparastie tehniskie priekšmeti un daudz kas cits! Kājāmgājēju ekskursija pa VDNH parku - tautsaimniecības sasniegumu izstādes parks un pils – parka ansamblis Caricino. Parks tika atvērts 1939 gadā, un ne reizi vien ir mainījis savu nosaukumu. Izstaigāsim interesantākās vietas un uzzināsim parka galvenos vēsturiskos notikumus. Ekskursijas beigas VDNH parkā. Brīvs laiks. Šeit, piedāvajam apmeklēt Maskavas akvāriju ar šovu programmām, kuras ir aizraujošas gan bērniem, gan pieaugušajiem! Iepazīties ar visiem akvārija iemītniekiem un apmeklēt šovu „Četru okeānu noslēpumi”, iespējam Jūs vēlēsieties veikt „Ceļojumu apkārt pasaulei” un uzzināt visu par zemūdens dzīvi programmā „Pazudusī pasaule”. Brīvs laiks. Maskavas Pilsētas svētki! Svētku programma ir daudzpusēja un interesanta: pilsētas laukumos notiks svētku koncerti, parkos tiks rīkotas dažādas meistar-klases visdažādākās jomās, pilsētas ielās tiks rīkoti teatralizēti uzvedumi, un, protams, dažādi tirdziņi priecēs pilsētas ciemiņus. Maskava aicina katru nosvinēt svētkus kopā! Dienas nobeigumā – grandiozs svētku salūts! Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Kājāmgājēju ekskursija „Maskavas Kremlis un Sarkanais laukums” (40EUR). Ekskursija Maskavas Kremļa teritorijā: Uspenskas katedrāle –vissenākais dievnams Katedrāles laukumā, Blagoveščenskas un Arhangeļskas katedrāles, Ivana Bārgā zvanu tornis, Carienes zelta palāta, vislielākais pasaules zvans – „Carj Kolokol”, XVI gadsimta kaujas tehnikas brīnums – lielgabals „Carj Puška”. Sarkanais laukums: Vasīlija Svētlaimīgā katedrāle, Vēstures muzejs, Mauzolejs, Kazaņas katedrāle, Voskresenskas vārti, Aleksandra dārzs un Manēžas laukums. Pēc vēlēšanās Krievijas dārgumu krātuves – Ieroču palātas apmeklējums. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti pa Maskavas upi. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

6. diena 

Atgriešanās Rīgā dienas pirmajā pusē. 

Visas ekskursijas ietver sevī ieejas biļetes, kuras tiek izpirktas pirms ceļojuma – garantējot muzeju apmeklējumu laikā un bez rindām. Ja Jūs vēlaties ekskursijas, tās ir jāiegādājas Rīgā, pirms ceļojuma. Ceļojuma laikā iegādāties ekskursijas nebūs iespējams. 

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursija/apskate saskaņā ar programu, izņemot ekskursijas par papildus maksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem): 70 EUR (vai elektroniskā vīza: 15 EUR)
 • Ekskursija Tretjakovas galerijā + ieejas biļetes: 25EUR / 20EUR bērniem līdz 16gadiem
 • Ekskursija uz VDNH: ieejas biļetes visos muzejos un ekskursijas gidu pavadībā: 35 EUR / 30 EUR bērniem līdz 16g
 • Izbraukuma ekskursija uz Kolomensku: ieejas biļetes visos muzejos un ekskursijas gidu pavadībā: 35 EUR / 30 EUR bērniem līdz 16g
 • Ekskursija “Zelta torņu Maskava”: Sarkanais laukums, Kremlis ar katedrales apmeklējumu, Ieroču palāta + ieejas biļetes: 40EUR / 35 EUR bērniem līdz 16g
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  70EUR
 • Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā – no 200 RUB
 • Papildvieta autobusā – 80 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Visas izbraukuma ekskursijas ietver sevī ieejas biļetes, kuras tiek izpirktas pirms ceļojuma – garantējot muzeju apmeklējumu laikā un bez rindām. Ja Jūs vēlaties ekskursijas, tās ir jāiegādājas Rīgā, pirms ceļojuma. Ceļojuma laikā iegādāties ekskursijas nebūs iespējams. 

Svarīga informācija:

 • Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīzas izgatavošana aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Elektroniskā vīza ir bezmaksas. To varat noformēt patstāvīgi. Elektroniskās vīzas izdošanas termiņš ir ne vairāk kā 4 kalendārās dienas. Elektroniskās vīzas saņemšanai ir nepieciešama 1 elektroniska fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona) un aizpildīta anketa, kuru saņemt varat pie Laimtūre darbinieka. Dokumentu iesniegšana elektroniskās vīzas saņemšanai ir ne vēlāk kā 10 darba dienas pirms ceļojuma.
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Zelta torņu Maskava: pilsētas svētki! Ceļojums ar autobusu uz Krieviju. Ceļojums pieaugušiem un bērniem, iepazīstot Krievijas galvaspilsētu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Maskava: Maskavas kinostudiju «Mosfilm», Tretjakova galerija, Ostankinas televīzijas tornis, slavenais kosmonauikas muzejs, VDNH, Maskavas Kremlis, Sarkanais laukums: Ieroču palāta - Kolomenska