Žagares ķiršu festivāls! 1 dienas ekskursija

«Lietuva – gardais kazas piens un Žagares ķiršu festivāls!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Saimniecība “Līcīši” - Žagare


No rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).

Pirmā pieturvieta būs Saimniecība „Līcīši”, kas atrodas ļoti skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā. Jums būs iespēja apskatīt 100 kaziņas un āzīšus, dažādu šķirņu vistas, zosis, cūkas un zirgu. Kā arī kazu piena pārstrādes cehu. Būs iespēja pagaršot kazas pienu un sierus. Kā arī iespēja iegādāties gardumus uz mājām. 

Pārbrauciens uz Žagari. Lietuvas Jonišķu rajona Žagares pilsētiņā pie pašas Latvijas robežas notiek slavenais Žagares ķiršu festivāls, kas ik gadus pulcē aptuveni 100 000 cilvēku gan no visas Lietuvas, gan Latvijas un citām zemēm. Krāsainie, dzīvespriecīgie vasaras vidus svētki, ko rīko Žagares reģionālais parks, piesaista cilvēkus no tuvienes un tālienes ar plašu un daudzveidīgu programmu. Neliela pastaiga pa pilsētu. Apskatīsim neparasto Podu māju, Žagares muižas kompleksu, veco Žagares baznīcu. Brīvais laks festivāla izbaudīšanai.

Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

Papildus pakalpojumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana 1.14 EUR / 65+ gadi 2.28 EUR/ 71+ gadi 3.42 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Ekskursija un degustācija Saimniecībā “Līcīši”- 3,00 EUR pieaugušajiem, 2,00 EUR bērniem

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

13.07. Žagares ķiršu festivāls! 1 dienas ekskursija. Apmeklētās vietas: Saimniecība "Līcīši"- Žagares ķiršu festivāls