Lielā Ziemassvētku iepirkšanās: Berlīne un Drēzdene ! Ceļojums uz Vāciju
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Lielā Jaunā gada iepirkšanās: Berlīne un Drēzdene !»

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: BERLĪNE – IESPĒJA APMEKLĒT BERLĪNES ZOODĀRZU – DRĒZDENE – CVINGERS, IEPIRKŠANĀS CENTRS „ELBAS PARKS”

1. diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Puzdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā (15EUR): Berlīnes centrālais laukums- Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Ekskursijas laikā redzēsim arī Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu. Ziemassvētku laikā Berlīne ir ietērpta krāšņumā, un tūristi tiek aicināti iepirkties maģiskajos Ziemassvētku tirdziņos. Berlīnes galvenie bulvāri un ieliņas ir koši izgaismotas, un veikalu skatlogi ir skaisti dekorēti. Gaisā virmo karstvīna un ceptu ābolu smarža no neskaitāmajiem Ziemassvētku tirdziņiem. Brīvs laiks.

PIEDĀVĀJAM JŪSU IZVĒLEI:

 1. Berlīnes pievārtē iespēja vairākas stundas iepazīties ar iepirkšanās centra A10 piedāvajumiem. Te zem viena jumta sadzīvo vairak nekā 200 veikali. Šopinga pārtraukumā var ieturēt pusdienas kādā no restorāniem vai kafejnīcām. Pārbraukšana uz B5 Outlet pilsētiņu ar vairāk nekā 70 veikaliem, kas piedāvā slavenu zīmolu preces. Ja iepirkšanās nevilina, ar sabiedrisko transportu apmēram stundas laikā iespējams nokļūt Berlīnes centrā un pievakarē pievienoties pārējai grupai.

 2. Jums būs iespēja apmeklēt vienu no lielākajiem zooloģiskajiem dārziem pasaulē – Berlīnes Zooloģisko dārzu un iepazīties ar aizraujošajām Pergamona muzeja kolekcijām uz Muzeja salas. Pergamona muzejs ir iedalīts 5 daļās: senlietu kolekcija, Vidējo austrumu muzejs, Islama muzejs, Ķīnas un Japānas porcelāns un keramika, kā arī populārās mākslas muzejs, kur glabājas īsti senās Bābeles Ištaras vārti, Ēģiptes muzejs, Pergramas altāris un Nefertiri krūšutēls, kā arī daudz citu izcilu darbu.

Nakts viesnīcā Berlīnē.

3. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija pilsētā (15EUR). Drēzdene – «Vācijas mākslas galvaspilsēta», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. Jūs varēsiet ļauties arī iepirkšanās priekiem Drēzdenes veikalos. Piedāvājums Drēzdenes lielveikalos ir iespaidīgs, šeit ikviens atradīs kaut ko savai gaumei piemērotu. Elbas park lielveikala apmeklējums. Ceļš uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

4. diena

Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR
 • Ekskursija Berlīnē, vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Ekskursija Drēzdenē, vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR

Nepieciešamie dokumenti ceļojuma laikā:

 • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
 • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
 • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
 • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.
 • Ja Jūs ceļojat grupā vairāki cilvēki, informācija tiks izsūtīta uz norādīto telefona numuru, ja katrs ceļojuma dalībnieks vēlās saņemt informāciju atsevišķi, lūdzu norādīt visus telefona numurus ceļojuma iegādes brīdī.
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.

Papildinformācija par braucienu:

 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā. Ieejas biļetes ir iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā tikai, kur tas ir norādīts pie noteikta izbraukuma ekskursijas apraksta sadaļā „Papildus pakalpojumi”.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Vācijas Ziemassvētku tirdziņi Berlīnē un Drēzdenē! Ceļojums Ziemassvētkos uz Vāciju. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne – akvaparks „Tropiskā sala”, iespēja apmeklēt Berlīnes zoodārzu – Drēzdene – Cvingers, iepirkšanās centrs „Elbas Parks”