Skolēnu brīvdienas Vācijas atrakciju parkos. Ceļojums ar autobusu.

JAUNUMS!!! “Skolēnu brīvdienas Vācijas atrakciju parkos”

Ceļojums skolēniem: Berlīne – akvaparks „Tropiskā sala” – atrakciju parks “EUROPA-PARK” – Legoland atrakciju parks

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Akvaparka „Tropiskā sala” (Tropical Islands), kas ir lielākais pasaulē iekštelpu akvaparks, apmeklējums. Platībā, kas līdzinās 8 futbola laukumiem, ir izvietojies īsts tropiskais kūrorts ar palmām, liānām, baseiniem un salmu mājiņām. Visa gada garumā gaisa temperatūra akvaparkā nav zemāka par + 25 C, savukārt ūdens temperatūra ir +28 C. Akvaparka baseini „Dienvidu jūra” un „Bali lagūna” kā arī ūdenskritumi, džakuzi, smilšainās pludmales un vislielākā Vācijas ūdens atrakcija 25 metru augstumā ir īstena tropu paradīze, kas atrodas pašā Eiropas centrā. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, brauciens uz atrakciju parku „Europa Park” – vislielāko Vācijas atrakciju parku, kas arī ir otrais apmeklētākais atrakciju parks Eiropā. Parks sastāv no 14 tematiskajām zonām, kas attēlotas kā dažādas Eiropas valstis. Katra valsts ir noformēta nacionālā stilā, te var arī atpazīt attiecīgo valstu ievērojamākos tūrisma objektus un arhitektūras pieminekļus, bieži tiek rīkoti tematiskie folkloras priekšnesumi. Parks ir slavens ar saviem amerikāņu kalniņiem. Visvairāk apmeklētāji ir iecienījuši kalniņu „Silver Star”, kas ir viens no stāvākajiem un ātrākajiem pasaulē. Ievērības cienīga ir arī ūdens atrakcija „Poseidons”, kas ir 23 m augsta, un nobrauciena ātrums sasniedz 80 km/h. Atrakciju piedāvājumā ir milzīgs daudzums atrakciju dažādām gaumēm, gan ekstrēmie, nervus kutinošie nobraucieni, gan arī piedāvājums ģimenēm un mierīgās atpūtas cienītājiem, kā arī 85 m augstais panorāmas tornis un daudz kas cits. Visjaunākos atrakciju parka apmeklētājus sagaida „Bērnu pasaule” ar karuseļiem, vilcieniņiem, kalniņi utt. Nakts viesnīcā. 

4. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Ginzburgu. Atrakciju parka „Legoland” apmeklējums. Parks ir ievērojams ar savu īpatnējo arhitektūru – pilnīgi viss tajā ir izbūvēts no krāsainiem Lego klucīšiem. Parka teritorija ir sadalīta vairākās tematiskās zonās – Bruņinieku karaliste, Pirātu valsts, Pilsēta, Iztēle, Piedzīvojumi, Ekstrēmais Lego, Faraonu valstība. Šajā piedzīvojumu parkā sev tīkamu nodarbi atradīs gan bērni, gan pieaugušie. Te ir gan amerikāņu kalniņi, gan ūdens atrakcijas. Pašā atpūtas parka sirdī ir izveidots muzejs, kur var apskatīt pazīstamāko Eiropas pilsētu maketus, kas izveidotas mērogā 20:1. Pārbrauciens uz Čehiju. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu 
 • Transporta un ceļa izdevumi.
 • Dzīvošana 2*/3* viesnīcās (4 naktis) 2-3vietīgā numurā ar ērtībām.
 • Ēdināšana: 4 brokastis 
 • Programmā norādītās ekskursijas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā 

Papildus izdevumi :

 • Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objetos 

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma 

Papildinformācija par braucienu:

 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas.
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 01.08.2015. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
 • Norādītās cenas iekļauj firmas pakalpojumu izmaksas.
CEļOJUMA CENA* EUR
40 skolēnu grupai + 3 199
35 skolēnu grupai + 3 220
30 skolēnu grupai + 3 240
 • * Ceļojuma cena ir atkarīga no izvēlētā ceļojuma datuma un sezonas. Cenās ir iespējamas nelielas izmaiņas. Cena var mainīties izvēloties citas klases viesnīcas.
IEEJAS BIļETES* PIEAUGUšAJIEM BēRNIEM
Akvaparks “TROPICANA ISLAND” 29.00 EUR 6 - 14 g. 22.50 EUR 
Atrakciju parks “EUROPA-PARK”  38.50 EUR 4 - 11 g.v. 36.50 EUR 
Atrakciju parks “LEGOLAND”  35.00 EUR 3 - 11 g.v. 29.00 EUR
 • *Ieejas biļešu cenas ir norādītas ar grupas atlaidi. 
Piesakies
 • Jums piemērotā laikā (cena no)
  19900
Pieteikties

Ceļojums skolēniem uz Vācijas atrakciju parkiem. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Berlīne – akvaparks „Tropiskā sala” – atrakciju parks “EUROPA-PARK” – Legoland atrakciju parks