Simts torņu Prāga, Čehijas pilis un daiļā Krakova. Skolēnu grupām.

«Simts torņu Prāga, Čehijas pilis un daiļā Krakova»

Ceļojums skolēnu grupām: Prāga – Macoha – Valtices pils – Veļička – Krakova  (visas naktis viesnīcās)

1. diena 

No rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena 

Brokastis. Pēcpusdienā ierašanās Prāgā - simts torņu un «Zelta pilsētā». Pilsētas apskates ekskursija. Jūs apskatīsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Brīvais laiks. Iesakām braucienu ar kuģīti pa Vltavas upi vai apmeklēt Prāgas muzikālās strūklakas – uzvedumu ar neparastu ūdens, mūzikas un gaismas spēli. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā.

3.diena

Brokastis. Apbrīnojamā Čehijas dabas objekta - «Macohas» (Macocha) apmeklējums. Tas ir 140 metru dziļš bezdibenis ar savu neparasto vēsturi un nostāstiem. Ekskursijas laikā Jums piedāvās nolaisties zem zemes un alās apskatīt neparasto formu stalaktītus, stalagmītus un stalagnātus, kā arī tiek piedāvāts brauciens pa pazemes upi. Brauciens uz Morāvijas dienvidiem ar Pālavas dabas rezervāta apskati. Starp 17. un 20. gs. valdošie Lihtenšteinas hercogi pārveidoja savus Dienvidmorāvijas īpašumus apbrīnojamās ainavās Valtices – Lednices areālā (UNESCO-kultūras mantojuma sarakstā). Tas apvienoja baroka arhitektūru, klasisko un neogotisko Lednices un Valtices piļu stilu. Aizņemot 200 km2, šī ir viena no lielākajām mākslīgajām ainavām Eiropā. Valtices pils apmeklējums. Nakts viesnīcā Polijā.

4.diena 

Brokastis. Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu sāls iegūšanas gadsimtu laikā raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu,  iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu. Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, akvaparka „Park Wodny” apmeklējums. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena

Brokastis. Izbraukšana mājup. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Dzīvošana 2*/3* viesnīcās (4 naktis) 2-3 vietīgā numurā ar ērtībām
 • Ēdināšana: 4 brokastis
 • Programmā norādītās ekskursijas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 
 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā

Papildus izdevumi:

 •      Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos 

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma 

Papildinformācija par braucienu:

 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas.
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 01.08.2014. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Ceļojuma cena* eur
40 skolēnu grupai + 3  185 EUR
35 skolēnu grupai + 3  199 EUR
30 skolēnu grupai + 3  225 EUR
 • * Ceļojuma cena ir atkarīga no izvēlētā ceļojuma datuma un sezonas. Cenās ir iespējamas nelielas izmaiņas. Cena var mainīties izvēloties citas klases viesnīcas.

Noderīga informācija:

ieejas biļetes pieaugušajiem bērniem
Pusdienas Polijā ~50 PLN ~50 PLN
Prāgas muzikālās strūklakas 220 CZK 220 CZK
Brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ~350 CZK ~270 CZK
Macoha 150 CZK 90 CZK
Valtices pils 150 CZK 130 CZK
«Veļičkas» sāls raktuves  68 PLN līdz 15 g.v. 55 PLN
Karaļu pils Krakovā 25 PLN 19 PLN
„Park Wodny” (60 min) 16 PLN 16 PLN

 

Piesakies
 • Jums piemērotā laikā (cena no)
  18500
Pieteikties

Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām uz Čehiju un Poliju. Ameklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga – Macoha – Valtices pils – Veļička – Krakova. Tā būs vesela kultūras vēstures stunda – iepazīstot arhitektūras stilus, baudot muzikālo strūklaku priekšnesumu, Valtices pils apmeklējums un papildus vēl atpūšoties akvaparkā! Iesakām katrai skolēnu grupai. Ceļojums gan uz rudeni, gan pavasari.