Šekspīrs ciemos pie barona un ziedu festivāls Pakrojas muižā! Dienas ekskursija Lietuva

«Šekspīrs ciemos pie barona un ziedu festivāls Pakrojas muižā!» 

Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Jelgava – Krusta kalns – Šauļi – Pakrojas muiža

Šovasar mēs atveram jaunu lapu no Šekspīra lugas “Jāņu nakts sapnis”, kura jūs aizvedīs burvju pasaulē, kas ir pilna ar ziediem, un Šekspīra fantāzijas sapņiem! Muiža zied ar miljoniem ziedu, katrs no tā stūriem stāsta savu stāstu, un katrs no ziediem dalās savā krāsainajā un smaržīgajā dzīvē.

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojums).

Pirmā pieturvieta būs Jelgavā. Mūs sagaida Smilšu skulptūru parks. Parks aicina ikvienu pilsētas viesi ielūkoties brīnumainajā smilšu mākslas pasaulē. Smilšu skulptūru festivāls šoreiz savu 14. gadu neaizvada kā konkurss, bet gan kā veltījums Jelgavai un tās vēsturei izstādes formā, piedāvājot apskatīt 10 mākslas darbus, kas atklāj pilsētas stāstu 755 gadu garumā.

Lietuva. Krusta kalns. Tā ir pati svētākā vieta Lietuvā un visā Baltijā, uz kuru ik gadu tiek atnests simtiem krustu, šeit redzami krusti un krustiņi no vairākām pasaules vietām - gan tūristu atvesti, gan rokām taisīti un kādam par godu novietoti.

Pārbrauciens uz Šauļiem. Apskates ekskursija Šauļos. Šauļi - Žemaitijas galvaspilsēta, kuras simbols - saule! Lietuvas ceturtā lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Tuvojoties Šauļiem jau no attāluma redzams graciozais Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāles 70 metrus augstais baznīcas tornis. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei.

Pārbrauciens uz Pakrojas muižu, kas ir viena no interesantākajām Lietuvas muižām. Ierodoties muižā, Jūs silti sagaidīs pats Barons ar svītu. Šeit Jums būs sagatavota īpaša interaktīva programma, kuras laikā Jūs redzēsiet Barona rikšotāja paraugjāšanu, muižas vaļinieku darbus, dosieties Baroneses pavadībā aizraujošā ekskursijā pa Pakrojas muižas galveno ēku, iepazīsieties ar brīnišķīgo zirga dzīvi, apmeklēsiet parfīma meistara Žaka laboratoriju, iepazīsieties ar bitenieka dzīvi un sveču liešanu. Alus cienītājiem būs iespēja piedalīties alus degustācijā pie muižas aldara Žaldoka, kā arī citas aktivitātes. 

Šodien pastaigāsim pa ziedu parku un muižas teritoriju, kur redzēsim iespaidīgas un skaistas skulptūras, kompozīcijas un ziedošas mākslas instalācijas vasaras ziedu festivālā "Jāņu nakts sapnis 2020"; Ļaujaties neparastai pieredzei festivāla laikā: jļūstiet par Viljama Šekspīra teātra aktieri, nogaršoiet vēlmes eliksīru vai izmēģiniet veiksmi veiksmes lokā. Šī ir iespēja pazaudēties ziedu un teātra pasaules vidē, kur fantāzija sajaucas ar realitāti. Šogad festivāla teātra daļu gatavo un vada slavenais Spānijas ielu teātris, cirks un operas režisors Adrians Švarzšteins kopā ar radošākajiem aktieriem no Šauļu un Paņevežas drāmas teātriem.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • ieejas biļetes Smilšu skulpturas parks: 2 EUR
 • Ieejas maksa Pakrojas muižā + interaktīvā programma: 20 EUR
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Šekspīrs ciemos pie barona un ziedu festivāls Pakrojas muižā! Dienas ekskursija Lietuva. Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Jelgava – Krusta kalns – Šauļi – Pakrojas muiža. Ierodoties muižā, Jūs silti sagaidīs pats Barons ar svītu. Šeit Jums būs sagatavota īpaša interaktīva programma!