Prieki Baltkrievijā: no bruņiniekiem līdz lielākajām pasaules mašīnām! Ceļojums ar autobusu

«Prieki Baltkrievijā: no bruņiniekiem līdz lielākajām pasaules mašīnām!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – komplekss «Vēstures parks» - Akvaparks «Ļebjažij»: tropiskā sala – automašīnu rūpnīca BELAZ

1. diena 

Agri no rīta, izbraukšana no Rīgas. Tranzīts Lietuva, Baltkrievija. Ierašanās Minskā dienas vidū. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks pilsētā. Piedāvājam Minskas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (15 EUR), krievu valodā. Ekskursijas laikā Minska atvērsies Jums visā savā krāšņumā: plaši pilsētas prospekti un omulīgās ieliņas, arhitektūras pieminekļu, ansambļu un parku dauzdveidība. Savas garās vēstures laikā, Minska vairākkārt tika izpostīta, taču katru reizi Minska cēlās no jauna, pilsēta auga un katru reizi papildinajās ar jauniem objektiem. Arī šodien Minska ir mūsdienīga, skaista pilsēta ar vairāk kā milions iedzīvotāju. Minska ir viena no tām pilsētām, kas, pateicoties savai vēsturei, ļoti harmoniski apvieno sevī gan vēsturisko mantojumu, gan mūsdienīgo tempu.  Ekskursijas laikā redzēsim un iepazīsim pilsētas objektus, tirgus laukumu un daudzus suvenīra veikaliņus. 
Pēc ekskursijas, brīvs laiks. Galvenajā pilsētas laukumā, Jums būs iespēja apiet daudzus suvenīru veikalus. Turpat netālu no laukuma, atrodās daudzas kafejnīcas, kurās var nobaudīt baltkrievu ēdienus. Vakarā varat apmeklēt Balkrievijas cirku, vai teātri. Nakts viesnīcā Minskā. 

2. diena

Brokastis. Brīva diena Minskā, piedāvājam interaktīvu izbraukuma ekskursiju uz muižas un parka kompleksu “Vēstures parks” (35 EUR, iekļauj ieejas biļetes, ekskursiju un pusdienas). Vēstures parks atrodas ainaviskā vietā, starp dabu un vēsturiskām muižas ēkām, kuras pēc renovācijas, ir atdzimušas no jauna. Piebraucot, pie vārtiem, mūzikas pavadībā, mūs sagaida jātnieki, tērpti vēsturiskos tērpos. Sāksim ceļojumu laikā: no aizvēsturiskiem cilvēkiem līdz vikingiem.
Tālāk, iedziļināsimies viduslaikos, laikā, kad Baltkrievijas zeme ir bijusi pilna ar pilīm: apskatīsim pili, apmeklēsim ieroču darbnīcu, kur redzēsim kā taisīja dažādus ieročus, tai skaitā arī dunčus. “Karaliskā Asambleja” kur redzēsim  bruņinieku slavas zāli ar gobelēniem un gleznām, īpaši pievilina skatu karalisko izmēru kamīns. Dzirdēsim 18 gs mūziku izpildītu uz tā laika mūzikas instrumentiem, un pat varēsim uzdejot kādu danci! 
Turpinājumā uzzināsim arī par pašas muižas vēsturi, apmeklējot muižas muzeju, apmeklēsim muižu un nelielu muižas baznīcu. Nesteidzīgi tekošā upe Sula, kura apvij parku, daudzās daiļās ēkas parka teritorijā un pati daba šeit ir īpaši skaista un ļauj uzņemt daudzas skaistas bildes. Ekskursijas beigās mūs sagaida gardas pusdienas ainaviskā restorānā parka kompleksā. 
Dienas otrā pusē atgriešanās uz Minsku. Tiem, kam patīk ūdens prieki, piedāvājam doties uz akvaparku – tropisko salu, kas atrodas pilsētas pašā centrā. Akvaparks piedāvā gan āra baseinus, gan iekštelpu baseinus, kur atrodas 11 dažādi ūdens slidkalniņi un trubas. Ūdens atrakciju klāsts ir iespaidīgs! Te ir ārtās trubas ar asiem pagriezieniem, strūklakas, atrakcijas ar imitētu pērkoņa negaisu, hidromasāža, “slinkā” upe ar nesteidzīgu ūdens ritējumu un baseins ar pludmali!  Nakts viesnīcā Minskā.

3. diena 

Brokastis. Piedāvājam ekskursiju, kuras laikā apmeklēsim lielākās pasaules mašīnas! (25 EUR, iekļauj ieejas biļetes). Jūs sagaida interesanta un aizraujoša ekskursija uz Baltkrievijas mašīnu rūpnīcu – te sākās Baltkrievijas mašīnu-gigantu ražošana. Uzzināsim par ražošanas procesu un pat dažiem tā noslēpusiem, kā arī savām acīm redzēsim šīs lielās mašīnas par kurām Baltkrievijai ir liels lepnums. BELAZ – viens no lielākajiem karjeru mašīnu un tehnikas ražotājiem pasaulē. Kompānija ir saņēmusi vairākas starptautiskas balvas. Viena vien 450 tonnas lielā mašīna ir divkāršējā Ginesa recorda grāmatas uzvarētāja. Ekskursijas laikā apmeklēsim darbojošos cehu, un lielajā stāvvietā varēsim ne vien uztaisīt vienreizējas bildes, bet arī uzrāpties uz lielo mašīnu! 
Atgriešanās Minskā. Laiks pusdienām un iepirkšanās. Dienas otrā pusē izbraucam uz Rīgu. Robeža, laiks ceļā. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Grupas vīza uz Baltkrieviju + dokumentu noformēšana: 15 EUR
 • Ekskursija Minskā, vietējā gida pavadībā, krievu valodā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Vēstures parku: ekskursija gidu pavadībā, ieejas biļetes + pusdienas iekļautas ekskursijas cenā: pieaugušie 35 EUR / bērniem līdz 14 gadiem 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz BELAZ: ekskursija gidu pavadībā, ieejas biļetes iekļautas ekskursijas cenā: pieaugušie 25 EUR / bērniem līdz 14 gadiem 20 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 45 EUR
 • Papildvieta autobusā – 60 EUR
 • Ieejas biļetes akvaparkā
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

DOKUMENTI:

 • Grupas vīzas saņemšanai ir nepieciešama: aizpildīta anketa (anketu var saņemt birojā), pase, ar derīguma termiņu vairāk kā 6 mēneši (pase tiek nodota Baltkrievijas vēstniecībā), un 1 fotogrāfija: izmērs 3,5cm x 4,5cm, krāsaina un balta fona, sejai ir jābūt 80% no bildes izmēra. Fotogrāfija nevar būt vecāka par 6 mēnešiem. 
 • Dodoties ceļojumā ar bērniem: bērnam ir jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns ceļo bez vecākiem, ir jābūt pilnvarai, kura atļauj bērnam šķērsot robežu un doties uz ārzemēm bez vecākiem. Nododot pasi, vīzas saņemšanai, ir jāiesniedz bērna Dzimšanas Apliecības oriģināls (šis ir attiecināms uz visām personām, kuras ir dzimušas 1991. gadā un vēlāk). 
 • Anketa: var izdarīt Laimtūre birojā, vai lūgt, lai kompānijas darbinieki atsūta to Jums uz elektronisko pastu. 
 • Vīzas saņemšanas process: viena nedēļa. 

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Prieki Baltkrievijā: no bruņiniekiem līdz lielākajām pasaules mašīnām! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – komplekss «Vēstures parks» - Akvaparks «Ļebjažij»: tropiskā sala – automašīnu rūpnīca BELAZ