Polija: Prieki un Izklaide skolēniem! Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām

«Toruņas saldie brīnumi!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Toruņas Juras laikmeta parks, Piparkūku muzejs un astroloģiskie brīnumi.

1.Diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens Lietuva, Polija, laiks ceļā ar pieturām. Ierašanās Toruņā. Omulīga, pilna ar zaļumiem un neskaitāmiem arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kas ir slavena ar to, ka tā ir dzimtā vieta Nikolajam Kopernikam. Ekskursijas sākumā izstaigāsim Toruņas vecpilsētu un uzzināsim tās vēsturi. Toruņas vecpilsēta ir ienesta UNESCO sarakstā un tiek aizsargāta. Šeit ir saglabājies lielākais visā Polijā gotiskā stilā uzceltais ēku komplekss, kas burtiski liek sajust seno garu. Katru šīs pasakainās pilsētas apmeklētāju pārsteidz tās Rātsnams, kas ir celts gotikas stilā, Sv. Marijas baznīca, Toruņas slavenā observatorija, Nikolaja Kopernika muzeja/māja un Sv. Jāņa katedrāle. Pēc ekskursijas, brīvs laiks vecpilsētā, nesteidzoties izbaudīt tās mazās vecpilsētas ieliņas. Nakts viesnīcā.

2.Diena

Brokastis. Pats saldākais un, protams, slavenākais, Toruņas pilsētas simbols ir Toruņas piparkūka! Pirmie raksti vēsturē par Toruņas saldumiem parādās rakstos jau 1380. Gadā, un līdz mūsdienām, pilsēta slavējas ar tās gardajām piparkūkām! Ekskursija uz Piparkūkas muzeju- saldāko vietu pilsētā. Šeit mūs sagaidīs muzeja vadītāji tērpti viduslaiku pavāru drānās, kuri izstāstīs visu saldumu vēsturi, cepšanas īpatnības un senās receptes. Mīkla tiek gatavota vairākus mēnešus, taču viesiem tiek piedāvāta jau savlaicīgi sagatavota mīkla- katrs skolēns varēs uzcept savu, visgaršīgāko un visskaistāko piparkūku! Pēc saldumu valstības, ekskursija turpinās uz Juras laikmeta dinozauru parku, kurā skolēni redzēs vairāk kā 160 dažādas dinozauru figūras. Lieli un mazi dinozauri, kuri kādreiz dzīvoja Eiropas, Dienvidamērikas, Āfrikas un Āzijas teritorijās. Skolēni iepazīsies ar dzīvnieku pasauli, kura kādreiz apdzīvoja zemi, ekskursijas laikā iepazīs pasaules vēsturi un tās attīstību. 5D formātā apskatīsim hronoloģisko pasaules gaitu un, protams, ekskursijas beigās fotogrāfēšanās ar „dzīviem” dinozauriem! Prieks būs garantēts! Brīvs laiks, un nakts viesnīcā.

3.Diena

Brokastis. Ekskursija uz tehnoloģiski visattīstītāko Polijas planetāriju! Te, skolēni redzēs astronomisko šovu, kurā redzēs visus „debess spīdekļus”- zvaigznes un galaktikas, kuras palido garām lielā ātrumā. Iepazīsim kosmosa noslēpumus un tā neaptveramās un bezgalīgās telpas visumā. Skolēniem būs iespēja pašiem sēdēt „pie stūres” kosmiskajam kuģim, pašiem radīt tornādo un zibeņus! Planetārija kupolā redzēsim 40min garu filmu, kura būs aizraujoša katra vecuma skolēnam un pieaugušajam. Pēc burvīgi pavadīta laika un labu garastāvokli, dodamies ceļā uz Rīgu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā. 

«Karaliska Spa atpūta Mikolajkos!»

Karaliskā atpūta! Cenā iekļauts: 4* viesnīca! Ēdināšana: brokastis un vakariņas, baseini un ūdens atrakciju parks, vakara pasākums viesnīcā: diskotēka!

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Vigri – Mikolajki – Malborka

1.diena

6.00 izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvai. Vigri klosteris uz tāda paša nosaukuma ezera pussalas. To dibinājuši kamaldiešu mūki. Ierašanās Mikolajkos, Mazūrijas pilsētiņā, kas izvietojusies Polijas ziemeļaustrumos. Senos laikos, te bijis ciemats, kura iedzīvotāji nodarbojušies ar makšķerēšanu, aušanu un mežniecību. Mūsdienās Mikolajki ir populārs tūrisma un atpūtas galamērķis.
Iekārtošanās 4* viesnīcā Golebiewski. Viesnīcā būs iespēja izbaudīt ūdens priekus atrakciju parkā „Tropikana”. Te darbojas bērnu baseini, siltie baseini ar mākslīgajiem viļņiem un ūdens strūklām, „kalnu upe”, peldbaseins ar peldēšanas celiņiem, slidkalniņi, 3 dažādas saunas, turku pirts, dažādu veidu ārstniecisko sāļu džakuzi, aukstā sauna. Par papildu samaksu pieejamas masāžas, solārijs, Spa procedūras, biljards, boulings un slidotava. Vakarā darbojas diskotēka, kur var kārtīgi izdejoties! Viesnīcas kompleksā tiek piedāvātas dažādas izklaides: izjāde ar zirgiem, skaistumkopšanas saloni, mini Las Vegasa un daudz kas cits! Var izbaudīt vakaru vienā no jaukajiem Mikolaiku restorāniem.
Vakariņas – zviedru galda bufete, ir iekļautas cenā. (plkst. 19.00 – 21.00)

2.diena

Brokastis – zviedru galda bufete (plkst. 7.00 – 11.00). 
Ekskursija uz Malborku, kur vietējā gida pavadībā dosimies ekskursijā pa Malborkas pili, kas ir viena no lielākajam, gotikas pilīm Eiropā – teitoņu valdnieku cietoksnis (XIII-XVgs.) un Teitoņu ordeņa centrs. Iekļauta UNESCO Kultūras mantojumu sarakstā. Tā kā pils celta cietokšņa un aizsardzības vajadzībām, tā atrodas stratēģiski ļoti nozīmīgā vietā – uz pussalas, ko no divām pusēm ieskauj Nogatas upe. Tādējādi cietoksnis bijis grūti ieņemams. Ziedu laikos pats cietoksnis bijusi vesela pilsēta. Vācu ordeņa valdīšanas laikā šo vietu dēvēja par Marienburgu. Tā laika gaitā piederējusi gan prūšiem, gan zviedriem un poļiem.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. Vakariņas – zviedru galda bufete ( plkst. 19.00 – 21.00)

3.diena

Brokastis – zviedru galda bufete (plkst. 7.00 – 11.00). 
Izrakstīšanās no viesnīcas. Ceļš mājup. Pusdienu pauze Kauņā un neliela pilsētas apskate. Kauņa ir otra lielākā Lietuvas pilsētas, kas izvietojusies Nemunas un Neries upju krastos. Pilsēta lepojas ar 1621 m garu gaējēju ielu, daudzām majestātiskām baznīcām un klosteri, Kauņas pili, kas bijusi pirmā mūra pils Lietuvā un krāšņu vecpilsētu. Pilsēta lepojas ar kompaktu, labi saglabātu un izlolotu Vecpilsētu, kurā atrodas daudz vērtīgu kultūras un arhitektūras pieminekļu: Kauņas pilis, gotikas Pērkona ēka, Vītauta Dižā un Sv. Ģertrūdas baznīca, „Baltais balodis “ Kauņas rātslaukums un daudzas citas vietas. Vēlu vakarā, atgriešanās Rīgā. 

«Izklaides un atpūta Polijā un Lietuvā – Toruņa, Varšava un Druskininkai»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Toruņa: Toruņas vecpilsēta, Toruņas Juras laikmeta parks, Piparkūku muzejs, Kopernika muzeja/māja – Varšava: Varšavas vecpilsēta, Kopernika centrs, Lazenku pils parks, Lazenku pils – Druskininkai: SPA, atpūta un ūdens atrakciju parks

1. diena

Izbraukšana agrā rītā no Rīgas. Pārbrauciens cauri Lietuvai un Polijai, ar pieturas pauzēm. Ierašanās Toruņā,omulīgā pilsētā, kas slavena ar ievērojamiem arhitektūras pieminekļiem un ir dzimtā vieta Nikolajam Kopernika. Ekskursijas sākumā izstaigāsim Toruņas vecpilsētu, iepazīstot tās vēsturi. Vecpilsēta iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Te, saglabājies  Polijā lielākais,  gotiskā stilā uzceltais ēku komplekss,kas glabā seno pilsētas garu vēl mūsdienās. Katru šīs pasakainās pilsētas apmeklētāju pārsteidz tās Rātsnams, kas  celts gotikas stilā, Sv. Marijas baznīca, Toruņas slavenā observatorija, Nikolaja Kopernika muzejs/māja un Sv. Jāņa katedrāle. Brīvais laiks vecpilsetā, kur Jums būs iespēja izstaigāt šaurās ieliņas.  Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. 

 • Iespēja iepazīt Toruņas pilsētas saldo un slaveno simbolu – Toruņas piparkūku! Pirmās vēsturiskās liecības par Toruņas saldumiem parādās  jau 1380. gadā. Mūsdienās pilsēta ir slavena ar savām gardajām piparkūkām. Piparkūkas muzejs- saldākā vieta pilsētā. Iespēja doties uz Juras laikmeta dinozauru parku, kurā redzami vairāk kā 160 dažādas dinozauru figūras. Lieli un mazi dinozauri, kuri kādreiz dzīvoja Eiropas, Dienvidamerikas, Āfrikas un Āzijas teritorijās. Izstaigāsim Toruņas vecpilsētas mazās ieliņas, un aplūkosim slaveno Nikolaja Kopernika universitāti. Vai
 • Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Varšavu. Pastaiga pa Vecpilsētu: Pils laukums, Karaļa pils, Varšavas vecākā – Sv. Jāņa baznīca, tirgus laukums,  gotiska stila baznīcas, seno māju fasādes, tāpat iepazīsimies ar vietējo mākslinieku gleznojumiem un iegādāsimies suvenīrus. Brīvs laiks Varšavā. Iespēja apmeklēt, N. Kopernika Zinātnes centru. 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā iespēja veikt aizraujošus eksperimentus! Galerijas ”Pasaule kustībā”, ” Re: Generacja”, „Gaismas zona”, ”Kopernika debesis” un daudz kas cits! Karaliskais Lazenku parks – vienā no skaistākajām Varšavas vietām, kur atrodas vairāku 18. gadsimta Polijas karaļa Staņislava Augusta Poņatovska karalisko ēku komplekss. Būs iespēja aplūkot  Belvederi pili, pieminekli ģeniālajam komponistam Frederikam Šopēnam, Karalisko pili – Staņislava Augusta Poņatovska rezidenci, Ķīniešu aleju un apburošo parku! Iespēja apmeklēt Belvederi un Karalisko pili. Varšavas centrā, kā arī  tirdzniecības centrus vai kādu no pilsētas muzejiem. Vakarā atgriešanās Toruņā. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Izbraucam uz Rīgu. Ceļš cauri  Polijai un mūsu nākamā pietura - Druskininki. Pēc  vēlēšanās, Druskininku akvaparka apmeklējums. Aktīvs, jautrs un veselīgs veids kā pavadīt dienu ar baudu! Akvaparkā iespējams izbaudīt ūdens priekus un pirts kompleksu, džakūzī, kā arī iespēja apmeklēt SPA centru un 20 dažādas pirtis. Te, atradīs sev prieku un nodarbi gan mazie, gan lielie apmeklētāji!  Ceļš uz mājup. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

«Aizraujošs piedzīvojums Polijā lieliem un maziem – Velička, Krakova un Invaldes atrakciju parks»

Ceļojums ar autobusu bērniem. Ceļojums skolēnu brīvdienās un svētkos ir vislabākais veids kā iepriecināt Jūsu bērnu ar labi pabeigtu skolas gada ceturksni, skolas gadu vai iepriecināt sevi un draugus svētkos! Dodies pasakainā braucienā uz miniatūru valstību, kurā tevi, tavu mazo un draugus gaida milzum-daudz pārsteigumu. Izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Velička: Veličkas sāls raktuves un pazemes ezeri - Krakova – Miniatūru un atrakciju parks „Sapņu pasaule” – Varšava: Kopernika zinātnes centrs, Karaliskais Lazenku parks

1. diena 

06.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai. Pietura pusdienām jau Polijas teritorijā. Laiks ceļā, pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā. 

2. diena 

Brokastis. Ekskursija «Veļičkas sāls raktuves, pazemes ezeri un Krakova». «Veļičkas» sāls raktuvju apmeklējums vietējā gida pavadībā. Septiņu sāls ieguves gadsimtu laikā, raktuves kļuvušas līdzīgas milzīgai, neatkārtojamai un noslēpumainai pilsētai. Pazemes ezeri, kapelas ar unikālām sāls skulptūrām, milzīgas sāls kameras, kur vēl mūsdinās tiek rīkotas balles, koncerti un pat futbola mači. Pēc sāls raktuvju apmeklējuma, brauciens uz Krakovu. Krakova – «Polijas garīgais centrs» un «Simts baznīcu pilsēta».  Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kā viens no 12 vērtīgākajiem pasaules objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate. Ievērojamais Vāveles kalns ar gotiskā stila katedrāli, tirgus laukumu, Sv. Marijas baziliku un Jagelonskas universitāti. Brīvs laiks pusdienām un pastaigai. Vakarā atgriežamies viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena 

Brokastis. Ekskursija «Sapņu Pasaule». Pārbrauciens uz Invaldi, kur būs, pavisam unikāla, atrakciju parka „Sapņu pasaule” apmeklējums. Šeit Jums būs vienreizēja iespēja veikt ceļojumu apkārt zemeslodei! Iedomājaties, vienā ceļojumā apceļot visu pasauli. Robežas šķērsošana aizņems tikai pāris minūtes, un apkārtnes atmosfēra ļaus piepildīt visas Jūsu slēptākās vēlmes. Parkā Jūs redzēsiet vairāk par 50 dažādiem objektu modeļiem- pašas populārākās un visiem pazīstamākās vietas uz zemes, to skaitā: Akropoli, itāļu Kolizeju, Pīzas torni, Amerikas Brīvības pieminekli un Balto namu, Lielo Ķīnas mūri, Parīzes Eifeļa torni, Londonas Big Benu, Ēģiptes sfinksu, un vēl daudz kā citu! Gandrīz visas miniatūras ir uzceltas ar proporciju 1:25. Atrakciju parks piedāvā izklaides dažādām gaumēm: „Pirātu šovu” un „Ēģiptes baiļu istabu”, kinoteātri 5D MAX, dažādus karuseļus, kalniņus un citas izklaides. Pašiem mazākajiem ceļotājiem šeit arī būs ko darīt: elektroniskais vilcieniņš, mērkaķu dārzs un milzīgā smilškaste! Tiem, kam interesē viduslaiki, var doties uz Viduslaiku Torni, kurā aplūkot viduslaiku ieroču kolekciju, moku istabu un bruņinieku istabas. Tornī notiek bruņinieku kaujas, var šaut no loka, klausīties viduslaiku mūziku un kļūt par liecinieku īstam elpu aizraujošam uguns šovam! Pēc burvīgi pavadītas dienas atgriežamies Krakovā. Pārbrauciens uz Varšavu. Nakts viesnīcā Varšavā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija Varšavā. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko daļu: Pils laukums, Karaļa pils, Varšavas vecākā baznīca – Sv. Jana katedrāle. Pateicoties talantīgajiem poļu restaurātoriem mūsdienās šeit ir daudz vietu, kur ir iespējams redzēt pilsētu tādu, kāda tā izskatījās pirms postošā kara. Viena no šādām vietām ir Vecpilsēta (Stare Miasto), kas pārbūvēta laika posmā no 1946. g. - 1963. g. Vecpilsēta ir pilsētas vizītkarte un simbols. Kopernika zinātnes centra apmeklējums, kur iepazīsimies ar daudzveidīgo ekspozīciju. 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā ikviens var veikt eksperimentus, kas iepazīstinās ar dažādām sarežģītām dabas parādībām. Galerijas: Pasaule kustībā, Re:Generacja, Gaismas zona, Cilvēks un apkārtējā vide; Planetārijs ”Kopernika debesis”, kur, pateicoties projekcijai uz sfēriska ekrāna visapkārt skatītāju zālei un jaunākajām multimēdiju tehnoloģijām, skatītājam liekas, ka viņš atrodas dziļā kosmosā, okeāna dzīlēs vai vulkāna krāterī. Vai ir iespēja doties uz Lazenku parku. Aizņem 76 ha lielu teritoriju. Pils un parka komplekss atrodas pilsētas centrā un ir daiļākais pilsētas parks. Šeit ir neskaitāmas skulptūras un strūklakas, pils dārzs un ziedu kompozīcijas, kas atgādina par karalisko Poliju. Jūs redzēsiet Lazenku pili, kura atrodas uz salas, Balto māju, amfiteātri, kur skatuvi no skatītājiem šķir ūdens celiņš. Katru gadu tieši šeit notiek Šopēna koncerti, bet pie Šopēna pieminekļa vienmēr var dzirdēt Šopēna darbus jaunu muzikantu izpildījumā. Laiks ceļā, brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

«Ciemos pie Polijas Ziemassvētku vecīša»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kentšina – Ziemassvētku vecīša ciems – Druskininki

1. Diena 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens tranzītā cauri Lietuvai un Polijai. Otrajā dienas pusē ierašanās Kentišinā. Pastaiga un ekskursija vecpilsētā, kura šeit būs izrotāta Ziemassvētku rotājumos. Jūs redzēsiet visus Ziemassvētku brīnumus un burvīgos arhitektūras pieminekļus, kuri ir saglabājušies no viduslaikiem: gotisko pili, gotiskā stilā uzcelto Sv. Eži baziliku, kā arī vēsturisko stalli, kurš ir saglabājies no 1877. gada. Brīvajā laikā Jūs varēsiet izbaudīt vecpilsētu nesteidzoties, pasēdēt kādā krodziņā un iedzert karsto šokolādi, kas tik labi sasilda ziemas dienās. Nakts viesnīcā.

2. Diena 

Brokastis. Dodamies ciemos pie Ziemassvētku vecīša! Braucam uz Salatēva ciemu. Šeit ir viss, lai pārvērstu ziemas dienu īstā Ziemassvētku pasakā! Katram būs iespēja radīt savu ziemas brīnumu! Laiks rotaļām, izpriecām, radīšanai un, galvenais, izbaudīšanai. Apciemosim Ziemassvētku vecīša māju, kurā viņš lasa un atbild uz visām vēstulēm. Salavecis pastāstīs dažādus Ziemassvētku stāstus, kas ar viņu ir atgadījušies, pastāstīs par seno laiku tradīcijām, kuras vēl ir saglabājušās līdz mūsdienām, viņš uzcienās ar karstu tēju, vai karstu šokolādi un, protams- bilde ar Ziemassvētku vecīti! Lai Ziemassvētku brīnums nepazūd. Apciemodami Ziemassvētku vecīti, mēs dosimies tālāk uz Ziemassvētku vecīša darbnīcu, kurā iepazīsimies ar visiem vecīša palīgiem- Elfiem. Viņi cītīgi strādā, lai katram bērnam būtu Ziemassvētku vakarā dāvana! Katram būs iedota burvju cepure, kuru uzvelkot, uzreiz kļūsiet par Elfu, un brīnumu darbs var sākties. Vecākā Elfa pavadībā Jūs paši izkrāsosiet ģipša Ziemassvētku rotājumus, dekorēsiet garšīgās piparkūkas un zīmēsiet Ziemassvētku atklātnītes. Liksiet dāvaniņas Ziemassvētku zeķēs un baudīsiet Ziemassvētku rotājumu prieku! Pēc vēlēšanās, Jums būs arī iespēja pēc liela darba izbraukt ar slejām un uzcept desiņas uz ugunskura. Brīvs laiks ciematā. Pēc Ziemassvētku vecīša ciemata dodamies uz fabriku, kurā taisa īstus Ziemassvētku rotājumus un eglīšu mantiņas. Jums būs iespēja izveidot savu eglītes rotājumu! Meistars Jūsu priekšā uzpūtīs Jums no karsta stikla eglītes rotājumu: apaļu vai kādas citas formas, kuru, pēc atdzesēšanas, Jūs paši apgleznosiet, un ņemsiet līdzi uz mājām, lai uzkarinātu savā Ziemassvētku eglītē. Citā fabrikas zālē, Jūs sajutīsiet sevi kā pasakā! Simtiem, tūkstošiem Ziemassvētku eglīšu rotājumu karāsies uz eglēm, būs ielikti grozos, plauktos, karāsies no griestiem- visur! Iespēja iegādāties dāvanas visiem saviem mīļajiem un tuvajiem. Atgriežamies pilsētā. Nakts viesnīcā. 

3. Diena

Brokastis. Izbraucam uz Rīgu. Izbraucam no Polijas un mūsu nākamā pietura- Druskininki. Pēc Jūsu vēlēšanās, Druskininku akvaparka apmeklējums. Aktīvs, jautrs un veselīgs veids kā pavadīt dienu ar baudu! Ziemas dienā, kad ārā vēss, var izbaudīt visus ūdens priekus akvaparkā! Šeit ir neskaitāmi ūdens kalniņi, baseini, džakūzī, 20 dažādu veidu pirtis un SPA centrs. Te atradīs sev baudu gan mazais, gan lielais! Pēc akvaparka ceļš uz Rīgu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Dzīvošana viesnīcā  
 • Ēdināšana: brokastis
 • Programmā norādītās ekskursijas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 
 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā 

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos

Svarīga informācija:

 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • Jums piemērotā laikā (cena no)
  10500
Pieteikties

Polija: Prieki un Izklaide skolēniem! Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām. Toruņas Saldie Brīnumi, Kopernika centrs, Veličkas sāls raktuves, atrakciju parki! Skolēnu ekskursijas un ceļojumi skolēnu grupām. Īpaši piedāvājumi skolām. Skolas ekskursijas diena ir viena no priecīgākajām dienām skolas gadā! Palīdzēsim saorganizēt un padarīt Jūsu bērnu dienu foršu!