Parīze, Ildefransa, Bretaņa,Luāras ieleja un Akvitānija. Ceļojums ar autobusu.
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Parīze, Ildefransa, Bretaņa,Luāras ieleja un Akvitānija»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Uī, Parīze, Volevikonta, Senmišela, Dināna, Villandrī, Ussē, Šinona, Larošela, Senmartena, Sen-Žan-de-Lūza, Esplēte, Biarica, Bordo, Sentemiljona, Soterna, Sarlā-la-Kanedā, Beināka-e-Kazenāka, Larokgažāka, Bona, Kolmāra

12 dienas, visas naktis - viesnīcās

1. diena    

“Rīga – Rietumpolija”. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2. diena

“Rietumpolija – Uī – Parīzes apkaime”. Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

3. diena    

“Parīzes apkaime – Parīze – Volevikonta – Parīzes apkaime” . Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīzē (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Lielā Opera, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, Orsē muzejs, Rātsnams, Panteons, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain-des-Prés baznīca, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Volevikontu. Greznā Volevikontas (Vaux-le-Vicomte) pils - karaļa Ludviķa XIV finanšu ministra Nikolā Fukē pils. Šī pils tiek uzskatīta par Versaļas pils pirmsteci. Pils, kariešu muzeja, dārzu patstāvīgs apmeklējums. Unikāla iespēja apskatīt pili sveču apgaismojumā vakarā (2000 sveču).Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē.

4. diena    

“Parīzes apkaime – Senmalo – Senmišela – Bretaņas ziemeļaustrumi” . Brokastis. Pārbrauciens uz Bretaņu. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens Senmišelu un Senmalo. Viesosimies vienā no pasaules brīnumiem - Senmišelas abatijā - cietoksnī uz granīta klints jūras līcī (Le-Mont-Saint-Michel). “Mākslas un vēstures pilsēta” - Dināna (Dinan) Ransas upes krastos. Nakts – viesnīcā Bretaņā.

5. diena

“Bretaņas ziemeļaustrumi – Villandrī – Ussē – Šinona – Luāras Zemes”. Brokastis. Pārbrauciens uz Luāras Zemēm. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleju”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Vilandrī (Villandry) privātās pils un tās dārzu apmeklējums. Ussē (Ussé) pils, kuru Šarls Pero aprakstījis pasakā “La Belle au bois dormant”. Šinona (Chinon). Šinonas pils – dofīna Kārļa un Žannas d’Arkas tikšanas vieta. Pils apskate no ārpuses. Nakts – viesnīcā Luāras Zemēs.

6. diena    

“Luāras zemes – Larošela – Senmartena – Akvitānijas dienvidrietumi” . Brokastis. Ceļš pa Franciju. Larošele (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecas ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rē salu. Pārbrauciens uz Rē (Ré) salu pa graciozu tiltu, vienu no Eiropas inženieru brīnumiem. Salas galvaspilsēta – šarmantā Senmartenas (Saint-Martin) pilsētiņa ar tās XVII gs. fortifikācijām, parku un ostu, kur XVII gs. piestāja tirdzniecības kuģi. Rē sala ir populāra atpūtas vieta un arī ir zināma ar saviem sālspurviem. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

7. diena   

“Akvitānijas dienvidrietumi – Senžandelūza – Esplēte - Biarica – Akvitānijas dienvidrietumi”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sen-Žanu-de-Lūzu, Esplēti, Biaricu. Francija. Sen-Žan-de-Lūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle. Kolorītā Esplētes (Espelette) pilsētiņa, slavenu dārzeņpiparu audziāšanas centrs. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

8. diena    

“Akvitānijas dienvidrietumi – Bordo – Sentemiljona – Soterna – Akvitānijas dienvidrietumi”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Bordo, Sentemiljonu, Soternu. Bordo (Bordeaux) - Akvitānijas vēsturiskā reģiona centrs Garonnas upes krastos. Iepazīšanās ar pilsētu. Vīndaru pilsētiņas Sentemiljona (Saint-Émilion) un Soterna (Sauternes). Iespēja iegādāties vietējus vīnus. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

9. diena

“Akvitānijas dienvidrietumi – Sarlā – Beināka – Larokgažāka – Akvitānijas dienvidrietumi”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Perigoru. Visskaistākās pilsētiņas/ciemati Francijā: Melnā Perigora galvaspilsēta Sarlā (Sarlat-la-Canéda), Beināka (Beynac-et-Cazenac) un Larokgažāka (La Roque-Gajeac). Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

10. diena   

“Akvitānijas dienvidrietumi – Bona – Francijas austrumi”. Brokastis. Ceļš pa Franciju. Burgundija. Bona (Beaune) - Kotdoras (Côte d’Or) vīndaru reģiona centrs. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē vai Elzasā.

11. diena    

“Francijas austrumi – Kolmāra – Polijas rietumi”. Pastaiga pa Kolmāras (Colmar) pilsētas gleznaino vēsturisko centru : katedrāle, Augļu Tirgus laukums, Vecās Muitas laukums, kvartāls “Maza Venēcija”. Ceļs pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos.

12. diena   

“Polijas rietumi - Rīga”. Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 12. uz 13. dienu

Cenā ietilpst:

 • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
 • naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
 • brokastis viesnīcās pēc programmas,
 • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi: 

 • Parīzes apskates ekskursija – 35€,
 • brauciens uz Volevikontu – 55€ (ieskaitot ieejas biļeti vakarā),
 • brauciens uz Sanmišelu un Dinānu - 55€ (ieskaitot abatijas ieejas biļeti),
 • brauciens uz Luaras ieleju – 60€ (ieskaitot biļetes divās pilīs),
 • brauciens uz Rē salu - 20€,
 • brauciens uz Sen-Žan-de-Lūzu, Espelēti, Biaricu - 40€,
 • brauciens uz Bordo, Sentemiljonu, Soternu – 40€,
 • brauciens uz Perigoru - 45€,
 • Žizo pils - 9€,
 • Šinonas pils – 9€

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Parīze, Ildefransa, Bretaņa,Luāras ieleja un Akvitānija. Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Uī, Parīze, Volevikonta, Senmišela, Dināna, Villandrī, Ussē, Šinona, Larošela, Senmartena, Sen-Žan-de-Lūza, Esplēte, Biarica, Bordo, Sentemiljona, Soterna, Sarlā-la-Kanedā, Beināka-e-Kazenāka, Larokgažāka, Bona, Kolmāra. 12 dienas, visas naktis - viesnīcās