Lieliskā Parīze skolēnu grupām! Ceļojums uz Disnejlendu!

«Lieliskā Parīze skolēnu grupām! Ceļojums uz Disnejlendu!» 

Ceļojums skolēnu grupām: Potsdama - Parīze – Disnejlenda - Amsterdama (visas naktis viesnīcās)

1. DIENA 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena 

Brokastis. Pārbrauciens uz Potsdamu. Iepazīšanās ar Brandenburgas un Prūsijas karaļu rezidences pilsētu. Vairāk nekā trīs gadsimtus ilgā laika posmā sava laika labākie mākslinieki radīja Potsdamā neatkārtojamu piļu un parku ansambli. Ansambļa sirds ir pasaulslavenā Sansusī pils ar parku - Prūsijas karaļa Frīdriha II vasaras rezidence un Vācijas lepnums. Sansusī pils ansambļa ārējā apskate: Sansusī pils, Šarlotenhofa, Jaunā pils, Ķīnas paviljons, Belvedera u.c. Izbraukšana no Potsdamas. Nakts viesnīcā Vācijā.

3.diena 

Brokastis. Ceļš pa Beļģiju. Iebraukšana Parīzē. Parīzes apskates ekskursija - Triumfa Arka un Elizejas lauki, Trokadero laukums un Eifeļa tornis, Invalīdu nams ar Sv. Luija baznīcu, kur ir apglabāts Napoleons Bonaparts, Monparnasa bulvāris, Luksemburgas dārzs un Latīņu kvartāls, Sorbonna un Panteons, Parīzes Rātsnams un Grēvas laukums, pasaules slavenā Luvra, Konkordijas laukums un Aleksandra III tilts – viens no skaistākajiem Parīzes tiltiem, Vandoma laukums un „Ritz” viesnīca, Parīzes Grand Opera un daudz  kas cits gaida Jūs Parīzē! Nakts viesnīcā Parīzē.

4.diena 

Brokastis. Turpināsim iepazīšanos ar Parīzi. Sāksim to ar Monmartra rajonu  - visaugstāko vietu Parīzē, kas atrodas 129 m virs jūras līmeņa. Jūs būsiet  apburti ar skatu, kurš paveras no fantastiski skaistās bazilikas Sacre- Coeur! Gleznotāju laukums ( Tertra laukums) ir īsta gleznotāju meka, kur mākslinieki sēž molbertu priekšā, lai ātri uzzīmētu Jūsu portretu. Sitē sala – Parīzes sirds un  šūpulis, no šejienes Parīze sāka veidoties par lielpilsētu: Parīzes Dievmātes katedrāle, Tiesas Pils un Sainte-Chapelle, Conciergerie ( vienā no tā torņiem bija ieslodzīta Marija Antuanete),  Jaunais tilts ( neskatoties uz tā nosaukumu, - viens no vecākajiem Parīzes tiltiem). Kreisais krasts: Sen-Mišel laukums, Latīņu kvartāls un Sorbonna, Saint-Severin baznīca. Labais krasts: Hotel-de-Ville – Parīzes Rātsnams, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Luvra apmeklējums. Aicinām Jūs uz romantisku kruīzu ar kuģīti pa Sēnas upi. Pēc vēlēšanās Eifeļa torņa apmeklējums. Nakts viesnīcā.

5.diena 

Brokastis. Izbraukšana uz Disnejlendu: mežonīgie Rietumi Pierobežas valstī, Karību jūras pirāti, Alladina ala Piedzīvojumu valstī, kapteiņa Nemo zemūdens laiva utt. Izbraukšana uz Nīderlandi. Nakts viesnīcā Nīderlandē.

6.diena 

Brokastis. Ierašanās Amsterdamā, kas pasaulē ir pazīstama ar savām elegantajām savrupmājām un skaistiem kanāliem. Iepazīšanās ar Amsterdamas vēsturisko centru: Damma laukums, Karaļa pils, slavenais protestantu dievnams Vesterkerka, Sv.Nikolasa katedrāle, peldošais Ziedu tirgus, kur var redzēt un nopirkt vietējos un citzemju eksotiskos ziedus un augus, kā arī citi apskates objekti. Briljantu fabrikas – muzeja apmeklējums. Kruīzs ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem sniegs Jums neaizmirstamus iespaidus par „tūkstots kanālu” pilsētu. Pateicoties tiem, pilsētu dēvē par „Ziemeļu Venēciju”. Izbraukšana no Amsterdamas. Nakts viesnīcā Polijā.

7.diena 

Brokastis. Polija, Lietuva. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu
 • Transporta un ceļa izdevumi.
 • Dzīvošana 2*/3* viesnīcās (6 naktis) 2-3vietīgajā numurā ar ērtībām
 • Ēdināšana: 6 brokastis 
 • Programmā norādītās ekskursijas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos 

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma 

Papildinformācija par braucienu:

 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās, atrodas.
 • Papildvieta autobusā – 115 EUR.
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 25 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos) ir norādītas uz 01.08.2014.          
 • Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Ceļojuma cena* eur
40 skolēnu grupai + 3 319
35 skolēnu grupai + 3 349
30 skolēnu grupai + 3 375
 • * - Ceļojuma cena ir atkarīga no izvēlētā ceļojuma datuma un sezonas. Cenās ir iespējamas nelielas izmaiņas. Cena var mainīties izvēloties citas klases viesnīcas.

Noderīga informācija: 

ieejas biļetes pieaugušajiem bērniem
Sansusi pils ar gidu 13 EUR 13 EUR
Eifeļa tornis 4.50 – 13.10 EUR 3 - 9 EUR
Luvra 10 EUR  līdz 18 gadu vecumam bez maksam
Luvra ar gidu 25 EUR  
Kruīzs ar kuģīti pa Sēnas upi 11 EUR  8 EUR
Disnejlenda 53 EUR 3–12. g. 45 EUR
Muzejs d'Orsay 8 EUR līdz 18 gadu vecumam bez maksas
Muzejs „Greven” 18 EUR līdz 14 g. 10.50 EUR
Monparnasa 11.50 EUR 7–15. g. 4.70 EUR
Kruīzs ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem 11 EUR 9 EUR

 

Piesakies
 • Jums piemērotā laikā (cena no)
  31900
Pieteikties

Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām uz Franciju. Lieliska atpūta skolēnu pavasara ekskursiju nedēļā! Iesakām skolēnu grupām virs 7. Klases. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Potsdama - Parīze – Disnejlenda - Amsterdama.