Latvija – Dobeles ceriņi, akmens dārzs un Rūķīšu tēja! Dienas ekskursija

«Latvija – Dobeles ceriņi, akmens dārzs un Rūķīšu tēja!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Dobele - Dobeles ceriņu dārzs - Štelmaheru akmens dārzs - Z/S Rūķīšu tēja

 

No rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).

Štelmaheru akmens dārza apmeklējums. Lilijas un Alfrēda Štelmaheru radītais dārzs Bērzes upes krastā tiek dēvēts gan par akmens pasaku, gan brīnumdārzu. Tas daudzkārt godalgots daiļdārzu konkursos. Akmeņu kolekcija ir veidota vairāku desmitu gadu laikā. Dārzā ir ievietoti dažādu formu un lieluma akmeņi, dzirnakmeņi, verstu stabi un pagastu robežstabi. Akmens dārzs ir zaļa un mājīga vide ikvienam dārza apmeklētājam.

Z/s “Rūķīšu tēja” apmeklējums. Iepazīsti tēju tapšanu klātienē. Z/s “Rūķīšu tēja”  ir viens no lielākajiem ārstniecības augu ražotājiem Latvijā.  Uzņēmums produkcijas kvalitāti nodrošina, audzējot un ievācot augus tepat savā saimniecībā un veicot rūpīgu žāvēšanas, uzglabāšanas un fasēšanas procesu. Saimnieki piedāvā aplūkot ārstniecības augu audzēšanu un iepazīties ar drogu tapšanas procesu "Rūķīšu" mājās Dobeles novada Krimūnu pagastā.

Dobele - vieta, kur Zemgales auglīgās druvas satiekas ar Kurzemes pauguriem. Senā pils vieta un viduslaiku pilsdrupas Bērzes upes krastos, piemiņas zīme zemgaļiem. Latvijas Brīvības cīnītāju piemiņas vieta. Dobeles iedzīvotāji lepojas ne tikai ar titulu „Saulainākā Latvijas pilsēta”, bet arī ar pavasarī ziedošo ceriņu dārzu, kam par godu katru pavasari, arī šajā nedēļas nogalē, pulcējas tūkstošiem apmeklētāju no visas pasaules. Šis četru hektāru platībā ierīkotais ceriņu stādījums Dobelē ir kolekcijām plašākais ne tikai Latvijā, bet viens no daudzveidīgākajiem visā pasaulē. Tepat atrodas arī Pētera Upīša muzejs un ābeļu dārzs, kur vēl varēs izbaudīt skaistos ābeļu ziedus. Interesentiem būs iespēja iegādāties arī ceriņu stādus podiņos, lai varētu izaudzēt tos arī savā dārzā.

Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

Papildus pakalpojumi:

 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Medicīniskā apdrošināšana 0.80 EUR; personām no 65 g.v. 1.60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Ieejas biļetes ir papildus maksu: “Rūķīšu tējas” ražotne – 2 EUR, Štelmaheru akmens dārzs – 2 EUR, Upīša ceriņu dārzs – 5 EUR/ 3 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • 2020. gada pavasarī!
  31 brīvas vietas
  2100
Pieteikties

Dobeles ceriņi, akmens dārzs, Pokaiņu mežs un tēja. 1 dienas ekskursija. Dobeles iedzīvotāji lepojas ne tikai ar titulu „Saulainākā Latvijas pilsēta”, bet arī ar pavasarī ziedošo ceriņu dārzu, kam par godu katru pavasari, arī šajā nedēļas nogalē, pulcējas tūkstošiem apmeklētāju no visas pasaules. Ekskursijas laikā apmeklēsim arī Štelmaheru akmens dārzu, Pokaiņu mežu un Z/S Rūķīšu tēja.