Lietuva — Līgojam Palangā, Kuršu kāpa un raganas!
Laba cena

«Lietuva — Līgojam Palangā, Kuršu kāpa un raganas!»

Apmeklētās vietas brauciena laikā: Krētinga – Palanga – Klaipēda - Nida

1.diena

7.30 izbraukšana no Rīgas  (DUS Neste, Satekles un Dzirnavu ielu krustojums).

Pa ceļam apstāšanās pie Lietuvas sakrālās mākslas pieminekļa Krustu kalna. Šeit ir redzami krusti un krustiņi no vairākām pasaules vietām - gan tūristu atvesti, rokām taisīti gan kādam par godu novietoti, jo pilnīgi visiem ir iespēja šeit atstāt savu krustiņu. Tādējādi uz kalna ir jūtama mierpilna enerģija, ko izstaro vairāk kā 55 tūkstoši Krusta kalnā un tā apkārtnē novietotie krusti.
Pārbrauciens uz Dziedošo akmeņu ieleju Madzučai, kur atrodas lielākais japāņu dārzs Eiropā. Japāņu dārzs – tā ir neatņemama japāņu kultūras daļa. Gadsimtu gaitā tā apvienojusi reliģiju, mākslu un cieņpilnu attieksmi pret dabu. Lai atklātu akmens diženumu, vietas stiprumu, tika izvēlēta japāņu dārza ideja. Žemaiči ir pēdējie pagāni Eiropā, tāpēc tiem nav sveša tradicionālā japāņu reliģija – sintoisms (latv. “dievu ceļš”), kas ir pagānu reliģija, kuras pielūgsmes objekts ir kami – daba un tās objekti (koki, kalni, akmeņi, avoti) vai parādības.
Kretingas parks, kur aug simtgadīgi ozoli un lietu alejas krustojas ar kastaņu gatvēm. 
Ierašanās atpūtas kompleksā "Vienkiemis" (Viensēta). Brīvais laiks pusdienām un atpūtai parkā. "Vienkiemis" viesiem piedāvā dažādas aktīvas atpūtas iespējas. Turklāt tas atgādina etnogrāfisko muzeju, jo vizuālo noformējumu papildina Lietuvai raksturīgās koka skulptūras, un, šķiet, ka šeit ir savākti vai visi Žemaitijas senie darbarīki, rati, kamanas un citas lietas, kas stāsta par dzīvi laukos pirms vairāk nekā gadu simteņa. Var apskatīt arī mājdzīvniekus – kazas, aitas, lamas, trušus, bet īpašs ir kāds stārķis, kas jau sešus gadus šeit vairs nejūtas kā viesis.
Ierašanās Palangā. Brīvais laiks pastaigai piejūras dabas parkā, romantiskā gājēju ieliņa, mols un liedags. 
Jaunums! Palangā ir atvērts Ilūziju nams Eureka. Pēc vēlēšanās ikviens var apmeklēt to brīvajā laika (atrodas dažu minūšu gājienā no viesnīcas).
Vakarā pilsētā notiks dažādi svētkiem veltīti pasākumi.
Nakšņošana viesnīcā Palangā.

2.diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Klaipēdu un pārcelšanās uz Kuršu kāpu, kur ir visvairāk saulaino stundu Baltijā. 
Raganu kalna apmeklējums. Jodkrantes Raganu kalns ir liela paraboliska ar skujkoku mežu apaugusi kāpa. Tā koka skulptūru brīvdabas ekspozīcija ir viens no populārākajiem nacionālā parka apskates objektiem. Pa kāpas nogāzēm un augšpusi ir izveidota taka, kuras malās izvietotas ~80 Lietuvas daiļamata meistaru darinātās koka skulptūras, kas ataino Lietuvas tautas daudzveidīgo mitoloģiskās pasaules tematiku.
Kūrortpilsēta Nida un iespaidīgais balto smilšu tuksnesis – Pārnidas kāpa. Otra vieta Kuršu kāpu Lietuvai piederošajā teritorijā, kur var iepazīt „tuksneša ainavu". 52 m augstās Pārnidas kāpas apskati var sākt ar Saules laikrādi, no kura paveras Baltijas valstīm neparasta ainava līdz pat Lietuvas – Krievijas robežai. 
Pārbrauciens uz HBH alus un kvasa darītavu. Šeit Jums būs iespēja atpūsties kā arī nesteidzīgi ieturēt gardas pusdienas, šeit atradīsiet gan gardus lietuviešu cepelīnus, gan īstu lauku kvasu.
Mājupceļš. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Japāņu dārzs

Nida

Brauciena cenā iekļauts:

 • Tūristu klases autobuss
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Ekoloģijas nodoklis iebraukšanai Kuršu Kāpas Nacionālajā parkā
 • 1 vieta divvietīgā numurā 3* viesnīcā Palangā ar brokastīm
 • Pilsētas nodoklis
 • Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā 

Papildus izdevumi:

 • Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu – 3,00 EUR
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 30,00 EUR
 • Ieejas biļetes Japāņu dārzā - 6 EUR pieugušajiem; 3 EUR
 • Personīgie izdevumi
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana:1.14 EUR / 65+ gadi 2.28 EUR/ 71+ gadi 3.42 EUR
 • Papildvieta autobusā- 30 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gadā!
  30 brīvas vietas
  9500
Pieteikties

Lietuva — Līgojam Palangā, Kuršu kāpa un raganas! Apmeklētās vietas: Krusta kalns- Japāņu dārzs- Kretingas parks- Lietuva — atpūtas komplekss "Vienkiemis"- Palanga- Klaipēda- Kuršu kāpa- Raganu kalns- Pārnidas kāpa- HBH Juozis alus un kvasa darītava