Kaļiningrada – Dzintara krasta iepazīšana! Ceļojums ar autobusu uz Krieviju
Ceļojuma veids:
Valsts:
Ceļojuma tips:

„Kaļiningrada – Dzintara krasta iepazīšana”

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Kaļiņingrada - Dzintara ciems - Svetlogorska- Kuršu kāpa – Kuršu kāpa: Neringa

Noformēsim bezmaksas vīzu! *

1. diena 

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens cauri Lietuvai. Iebraukšana Kaļiņingradā. Ekskursija «Kēningsberga Kaļiņingradā – Kaļiņingrada Kēningsbergā». Divu ostu pilsēta Pregolja upes krastā- divu nosaukumu pilsēta- Kēningsberga un Kaļiņingrada- reāla un mītiska, šeit katrai ielai ir 2 nosaukumi. Pilsēta- dārzs, kurā atrodas slavenā filozofa Imanuela Kanta kapa vieta pie Katedrāles sienām un virtuālā pastaiga pa XX gadsimta Kēningsbergu. Muzejs -  Frīdlandes vārti. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā, Kaļiņingradā.

2. diena 

Brokastis. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija «Dzintara Eldorado» (35EUR). Dzintara ciema apmeklējums- tā ir viena no pasaulē unikālākajām vietām. Šeit atrodas vairāk nekā 90% no pasaules dzintara rezervēm. Jūs redzēsiet kā tiek iegūts dzintars, apmeklēsiet lekciju, kuras laikā uzzināsiet kā tiek izgatavoti juvelierizstrādājumi no saules akmeņa. Nokļūsiet visšaurākajās Baltijas jūras pludmalēs un uzzināsiet dzintara iegūšanas evolūciju un dzintara ciema vēsturi - Palmnikenas. Dzintaru kombināta prezentāciju zālē Jūs redzēsiet unikālus saules akmens eksemplārus, rotas un juveliera darba gaitu. Jums izstāstīs kā cilvēki izmantoja dzintaru senos laikos un mūsdienās, par to rūpniecisku ražošanu, Jums atklās visus dzintara izmantošanas noslēpumus. Būs iespēja aptaustīt 50 gadus senu dzintara tīrradni, pasēdēt «Dzintara tronī», uzvelkot dzintara kroni galvā- izklausās neticami, bet ir izņēmumi tiem, kas tic brīnumiem. Kājāmgājēju ekskursija «Pastaiga Raušenā». Pilnīgi saglabājusies austrumu Prūsijas kūrortpilsēta - Svetlogorska. Tās ielas atceras slaveno komponistu Otto Nikolaju, rakstnieku un Nobela prēmijas laureātu Tomasu Mannu un mākslinieci Kētu Kolvicu. Tās neaizmirstamie skati un pasaku mājiņas, kas atrodas līkumotajās ieliņās, neatstās vienaldzīgus pat izsmalcinātākos ceļotājus. Nakts viesnīcā, Kaļiņingradā.

3. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās Jums būs iespēja doties ekskursijā «Jūras pasaule, kāpas un putnu balsis» (Kuršu kāpa). Šī ir tikšanās ar pārsteidzošu, trauslu smilšu pasauli, platumā no 400 m līdz 4 km starp Baltijas jūru un Kuršu līci. Ceļojums vēsturē- cilvēka un dabas līdzāspastāvēšanā. Jūs apmeklēsiet putnu apgredzenošanas staciju Zooloģijas institūtā RAN, apskatīsiet atvērtās kāpas līča krastā un meža kāpas, kuru augstums ir līdz 40 metriem virs jūras līmeņa, kā arī apmeklēsiet ekoloģisko maršrutu «Dejojošais mežs». Jūs dzirdēsiet putnu dziesmas un, iespējams, varēsiet vērot aļņus, stirnas un mežacūkas. Pēc vēlēšanās būs iespēja ieturēt pusdienas, kuras tiks pagatavos speciāli Jums, no svaigi noķertas zivs (10EUR). Gardās receptes nevienu neatstās vienaldzīgu. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, tad laiku varēs pavadīt sauļojoties un peldoties jūrā. Pludmales zelta smiltis uz visiem laikiem iekaros jūsu sirdi un paliks atmiņā. Pusdienas. Dodamies uz mājām, braucot pāri Kuršu kāpai. Pietura Lietuvas pilsētā Neringa. Pārbrauciens ar prāmi pāri Kuršu kāpai. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

* Noformē bezmaksas elektronisko vīzu uz Kaļiningradu, vai mēs palīdzēsim ar bezmaksas vīzas noformēšanu (5 EUR).

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursija/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus maksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana –  EUR / virs 65g.  EUR
 • Bezmaksas elektroniskās vīzas uz Kaļiningradu noformēšana (Latvijas pilsoņiem): 5 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz «Dzintara Eldorado»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 35EUR/ 30EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Pusdienas Kuršu kāpā: iepriekš jāpiesaka: 10 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Elektroniskā vīza ir bezmaksas. Tās saņemšanai nav nepieciešams uzaicinājums, apstiprinājums no viesnīcas vai kāda veida citi dokumenti, kas apliecinātu Jūsu vizītes iemeslus un pamatus. Elektroniskās vīzas izdošanas termiņš ir ne vairāk kā 4 kalendārās dienas. 
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Kaļiningrada – Dzintara krasta iepazīšana! Ceļojums uz Krieviju. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Kaļiņingrada - Dzintara ciems - Svetlogorska- Kuršu kāpa – Kuršu kāpa: Neringa