Jaunais 2021. gads Sanktpēterburgā! Ceļojums ar autobusu uz Krieviju!
Ceļojuma veids:
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Jaunais 2020. gads Sanktpēterburgā!» 

Sanktpēterburga Jaungada svētku laikā – Jaunais Gads Sanktpēterburgā

Jaunā 2020. gada sagaidīšana vienā no skaistākajām un romantiskākajām Eiropas pilsētām- Sanktpēterburgā!
Tieši Pēteris I, šīs burvīgās pilsētas dibinātājs, ieviesa tradīciju svinēt Jauno gadu grezni un 31. decembrī mājās nest egli. Kopš tā laika ir pagājuši jau trīs gadsimti, bet tradīcijas ir saglabājušās.
Piedāvājam Jums interesantu un izklaidējošu Jaungada programmu. Jaunā gada sagaidīšana Pils laukumā, krāšņs svētku salūts vai aizraujošs Jaungada bankets viesnīcā.

Dzīvošana, Jaungada bankets un Jaungada programma 4* viesnīcā Ziemeļu Venēcijas - Sanktpēterburgas centrā!

AR ELEKTRONISKO BEZMAKSAS VĪZU!*

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Sanktpēterburga – Ermitāža, multimediju lāzeru šovs – Pētera un Pāvela cietoksnis, Ledus skulptūru festivāls – Faberžē muzejs - Jusupovas pils

1. diena

Izbraukšana 06:00 no Rīgas. Pārbrauciens uz Tartu. Brīvs laiks lielveikala apmeklējumam un pusdienām. Pārbrauciens uz Narvu. Viens no galvenajiem pilsētas simboliem: Narvas cietoksnis, šodien, Narvas cietoksnis ir viens no izcilākiem objektiem, kurš attelo aizsargcietokšņa piemēru, cietoksnis ir labi saglabājies, un varam apbrīnot tā skatu. Cietokšņa augstākais punkts ir Pik Hermann tornis (51m). Redzēsim cietoksni no autobusa logiem. Robežas šķērsošana. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Jums būs iespēja apmeklēt un redzēt multimēdija lāzeru šovu, pašā Sanktpēterburgas centrā! Izmēra ziņā šis būs grandiozākais un lielākais 2020. gada lāzeru šovs ar spilgtām un neatkārtojamām gaismu spēlēm, kuras aizraus elpu no sajūsmas! Pils laukumā uz skatuves notiks teatrāli uzvedumi, kuri saistīti ar Jauno Gadu – slavenākās Jaungada dziesmas no visiem zināmām Jaungada filmām! Notikumi Pils laukumā solās būt koši un grandiozi, un šis ir viennozīmīgi iemesls, lai atbrauktu uz Sanktpēterburgu! Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. www.laimture.lv

2. diena

Brokastis. Sanktpēterburgas pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, kas ir viens no Eiropas lielākajiem dievnamiem, katedrāles zeltīto kupolu dēvē par Pēterburgas otro sauli, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes „Kurfürstendamm” un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Pētera un Pāvela cietokšņa apskate. Apmeklēsim Ledus skulptūru festivālu “ICE FANTASY” (RUB)! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls ir iespaidīgs savu izmēru dēļ – milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi, un, protams, svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!
Ermitāžas apmeklējums (15EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīt dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Redzēsim Ziemas pils greznās Frančesko Bartolomeo Rastrelli baroka stilā celtās telpas un zāles, kuras pārsteigs ar savu greznību. Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt neskaitāmus Jaungada tirdziņus, kur būs iespēja ne tikai sajust svētku atmosfēru, bet arī iegādāties dāvanas. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Tie, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai, tiek aicināti apmeklēt āra slidotavu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. 

3. diena

Brokastis. Apskates ekskursija Sanktpēterburgā «Ziemas svētki» (15EUR). Iepazīsim svētku pilsētu, izrotātās ielas, daiļās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos un svētku atmosfēru. Uzzināsim svētku tradīcijas Sanktpēterburgā. Ir iespēja apmeklēt Faberžē muzeju, kurš atrodas 200 gadu vecajā Šuvalova pilī. Muzejs mērķis ir saglabāt un popularizēt kultūras mantojumu. Šajā muzejā atrodas lielākā pasaulē Karla Faberžē Lieldienu olu kolekcija. Izbaudiet vakaru Ņevas prospektā – šeit redzēsiet neskaitāmus veikaliņus, kafejnīcas, greznus arhitektūras pieminekļus un tiltiņus. Vakaros šeit valda rosīga Pēterburgas dzīve.

Jaunā 2020. gada sagaidīšana Pils laukumā! Jautrība turpināsies visas nakts garumā! Jaunā gada koncerti, estrādes zvaigznes, dziesmas un dejas! Jaunā gada salūts. Šajā naktī strādā visi restorāni un kafejnīcas, tāpēc būs iespēja izvēlēties omulīgu vietu katra gaumei. Piedāvājam Jums pavadīt Jaungada vakaru un nakti viesnīcā – Jaungada bankets un Jaungada programma (no 85EUR)! Svini Jauno Gadu īstās tradīcijās! - Jūs sagaida: interaktīva programma, vadītāji, humors un joki, akrobāti, dziedātāji un daudz kas cits! Uzdāviniet sev īstas Jaunā gada sajūtas! Nakts viesnīcā.

4. diena

Vēlās brokastis. Brīva diena Sanktpēterburgā. Pilsētā vēl ir jūtama svētku atmosfēra, skan dziesmas un svētki turpinās. Krāšņi sapostās ielas un Sanktpēterburgas laukumi mirdz dienas gaismā. Ēku fasādes mirdz dažādās krāsās, ielās ir sastopami Ziemassvētku vecīši un omulīgās kafejnīcas vilina ar kafijas aromātu. Šeit sākas pasaka! Iesakām apmeklēt kādu no Sanktpēterburgas teātriem vai koncertiem. Pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» - apskates ekskursija pilī (25EUR). Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmās lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvs laiks. Vakarā izbraukšana no Sanktpēterburgas. Ierašanās Rīgā naktī no 01.01.20 uz 02.01.20. 

*- Noformē bezmaksas elektronisko vīzu uz Sanktpēterburgu, vai mēs palīdzēsim ar bezmaksas vīzas noformēšanu (5 EUR).

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursija/apskate Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums
 • Apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā
 • Nakšņošana viesnīcās (4*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana –  EUR / virs 65g.  EUR
 • Elektroniskās vīzas noformēšana: 5 EUR
 • Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/ 10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Apskates ekskursija Sanktpēterburgā «Ziemas svētki»: ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/ 10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Jaungada bankets un Jaungada programma: 95 EUR
 • Ekskursijā uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 25EUR/ 20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60EUR
 • Papildvieta autobusā –  80EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Krievijas Federācijas elektroniskās vīzas noformēšanai ir nepieciešama pases kopija un 1 elektroniskā    fotogrāfija (3,5 x 4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 5 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

«Jaunais 2020. gads Sanktpēterburgā!» 

31. DECEMBRĪ AICINAM SAGAIDĪT JAUNO GADU KARAOKE-BANKETA BALLE VIESNĪCĀ!

Bezlimita Bārs un Karaoke!

Katrs iesācējs, kopā ar savu komandu, varēs sajusties īstas zvaigznes lomā un nodziedāt jebkuru dziesmu! Profesionāli dziedātāji palīdzēs justies pārliecinoši ar mikrofonu rokās un skanēt kā estrādes populārākajiem dziedātājiem! 

Jaungada atmosfēru papildinās: gardi ēdieni no slavena šefpavāra Pirogova-Sitnikova, bezlimitu bārs, kas piedāvā dzērienus visas nakts garumā un neskaitāmi pārsteigumi no vakara vadītāja!

Pašus mazākos vakara ciemiņus sagaida tikšanās ar Ziemassvētku vecīti un Ziemassvētku vecīša mazmeitu! Atsevišķā bērnu istabā/zālē, bērnus izklaidēs profesionāli animātori. (No 22:00 līdz 02:00)

Jaungada banketa ēdienkarte

Aukstās uzkodas
Zivs plates (marinēts lasis kopā ar pikantām bietēm, sālīta forele, olīvas, kaperi un zaļumi)
Gaļas plates (vārīta liellopa mēle, cūkgaļas šķiņķis, kūpināta vistas fileja un mārrutku mērce)
Vistas aknu pastēte ar medū ceptu ābolu un brūklenēm
Ķirbis krējuma mērcē ar mazsālītu lasi
Grilēti baklažāni un grilēti cukinī pikantā ķiploku mērcē
Pikantie marinētie kāposti 

Karstās uzkodas
Līdakas kotletes ar īpašu šefpavāra marinādi

Salāti
Ceptu ābolu salāti ar pesto, gatavotu no valriekstiem
Mazsālīta laša salāti ar medus-sinepju mērci
Grilētas vistas salāti ar augļiem un dārzeņiem

Karstie ēdieni pēc izvēles
Grilēta zandarta fileja ar zaļajām pupiņām, kartupeļiem, ķiršu tomātiem un Tar-tar mērci 
Ceptas vistas rullīši ar smiltsērkšķu mērci un sautētiem dārzeņiem

Deserti
Auģļu plates
Tematiskā Jaungada torte

Alkoholiskie dzērieni
Šampanietis Champagne Bourgeois Brut, Russia
Baltvīns Casa Neri Viura Blanco, dry, Spain
Sarkanvīns Casa Neri Tempranillo Tinto, dry, Spain
Šņabis "Зелёная марка"

Bezalkoholiskie dzērieni
Sulas: apelsīnu / ābolu
Ogu dzēriens
Minerālais ūdens

Vakara sākums: 22:00
Izklaides programma: 23:00 – 02:00
Dejošana līdz rītam! : 02:00 – 04:00

Piesakies
 • 2020. gada Decembris
  35 brīvas vietas
  21000
Pieteikties

Jaunais 2021. gads Sanktpēterburgā! Ceļojums ar autobusu uz Krieviju! Sanktpēterburga Jaungada svētku laikā – Jaunais Gads Sanktpēterburgā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga – Ermitāža, multimediju lāzeru šovs – Pētera un Pāvela cietoksnis, Ledus skulptūru festivāls – Faberžē muzejs - Jusupovas pils Jaunā 2020. gada sagaidīšana vienā no skaistākajām un romantiskākajām Eiropas pilsētām- Sanktpēterburgā! Tieši Pēteris I, šīs burvīgās pilsētas dibinātājs, ieviesa tradīciju svinēt Jauno gadu grezni un 31. decembrī mājās nest egli. Kopš tā laika ir pagājuši jau trīs gadsimti, bet tradīcijas ir saglabājušās. Piedāvājam Jums interesantu un izklaidējošu Jaungada programmu. Jaunā gada sagaidīšana Pils laukumā, krāšņs svētku salūts vai aizraujošs Jaungada bankets viesnīcā. Dzīvošana, Jaungada bankets un Jaungada programma 4* viesnīcā Ziemeļu Venēcijas - Sanktpēterburgas centrā!