Pilsētas svētki – Dzīres Kuldīgā un daiļās rozes! Dienas ekskursija

«LATVIJA - DZĪRES KULDĪGĀ UN DAIĻĀS ROZES!»

Apmeklētās vietas brauciena laikā: Kuldīga- Stādaudzētava “Rozītes”- Z/S  “Garīkas” - Vietējo vīnu degustācija

07:30 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).
Viesosimies ģimenes stādaudzētavā "Rozītes",kura atrodas Tukuma novadā. Šeit tie audzētas un kolekcijai atlasītas tikai skaistākās un izturīgākās rožu šķirnes. Rozes dažādos laikos un kultūrās tikušas gan slavinātas, gan peltas, bet vairākumā gadījumu cilvēci apbūrušas un valdzinājušas ar savu daiļumu, smaržu un graciozitāti. Rozes ir mīlestības un skaistuma simbols. Ar savu skaistumu, bagātīgo ziedēšanu un neatkārtojamo aromātu gammu neatstāj vienaldzīgu nevienu. Rozes ziedi ir iemantojušas nedalītu cilvēku mīlestību arī mūsdienās.Apmeklējot dārzu arī Jums būs iespēja iepazīties ar izturīgām rožu šķirnēm un iegādāties tās. 
Šitaki sēņu audzētavas z/s “Garīkas” apmeklējums. Izzinoša ekskursija par sēnēm, to audzēšanu, gardas sēņu zupas degustācija un iespēja iegādāties īpašo, veselīgo gardumu.
Šitaki sēnes austrumu zemēs lietoja jau kopš sen-seniem laikiem, atklājot ne tikai izcilas garšas īpatnības, bet arī dziednieciskās īpašības. Tas veicināja šo sēņu izplatību arī ASV, Kanādā, arī Eiropā. Pie mums tās atceļoja pagājušā gadsimta 90.gadu sākumā no Kanādas. Šobrīd tās sastopamas šeit – Latvijā, Kurzemē, “Garīkās”. Šitaki sēnes pasaulē ir novērtētas kā kulinārijas delikatese, jo tās satur augstvērtīgas barības vielas un tām piemīt ļoti patīkama krējuma un riekstu garša.
Kuldīga – senākā, šarmantākā, noslēpumainākā, romantiskākā Kurzemes mazpilsēta, kas 16.gs. bijusi Kurzemes hercogistes galvaspilsēta. Ventas rumba ar saviem 249 m ir platākais ūdenskritums Eiropā, savukārt vecais tilts, kas ved pāri Ventai un sasniedz 164m garumu ir viens no garākajiem ķieģeļu tiltiem Eiropā. 
Vīna darītavas apmeklējums un vīnu degustācija. Vietējā vīnu darītava piedāvā iegādāties un nogaršot mājas vīnus! 6 dažādu vīnu veidi un uzkodas.
Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

 • Tūristu klases autobuss
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana 0.80 EUR; personām no 65 g.v. 1.60 EUR
 • Šitaki sēņu audzētava un degustācija pieaugušajiem - 5 €, bērniem - 4 €
 • Ekskursija Rožu dārzā – 4 EUR
 • Vīna degustācija (6 vīna veidi un uzkodas) - 5 €
 • Personīgie izdevumi

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • 2020. gada Jūlijs!
  36 brīvas vietas
  2000
Pieteikties

20.07. Pilsētas svētki – Dzīres Kuldīgā un daiļās rozes! Dienas ekskursija 13.07.19. Kuldīga – senākā, šarmantākā, noslēpumainākā, romantiskākā Kurzemes mazpilsēta, kas 16.gs. bijusi Kurzemes hercogistes galvaspilsēta. Šajā ekskursijā ieraudzīsiet to no citas puses. Ceļojums, dienas ekskursija Latvijā.