31.07 Vasarā! Māja kājām gaisā, dinozauru parks un delfīni! Ekskursija uz Lietuvu

«vasarā! Māja kājām gaisā, dinozauri un delfīni!»

1 dienas ekskursija uz Lietuvu vasarā!

7:00 izbraukšana no Rīgas ( bijušās centrālā pasta teritorijas).
Ierašanās Klaipēdā. Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu – Neringu, pārbrauciens līdz delfinārijam ar autobusu. Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem.
Ierašanās Raidaļu ciematā, kas atrodas vien 7 km attālumā no Klaipēdas. Šajā ciematā apskatāms lielākais Dinozauru parks Baltijas valstīs. Šeit Tev būs iespēja iejusties patiesi reālistiska efekta savvaļas dabā. Te varēsi redzēt visīstākos dinozaurus, kas mauro, kustas, elpo un sprauslā ūdeni. Parka apmeklētājiem biļetes cenā ir iekļautas arī dažādas papildatrakcijas, kā piemēram, 5D kinoteātris, ūdensvelosipēdi, rotaļu laukumi, karuseļi, batuti, spoguļu istaba un mašinītes.  Kokos izvietotas šķēršļu takas, jauni babuti un lāzeri.

Parka teritorijā par papildmaksu ir iespējams apmeklēt Radaiļu muižas restorānu (iespēja pasūtīt pusdienas iepriekšs, pasūtot un apmaksājot pirms brauciena).
Māja, kas ir novietota uz jumta un kurā viss ir apgriezts kājām gaisā, tādējādi rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas, apzināti liekot meklēt jaunus pielāgošanās veidus. Šī relaksācijas atrakcija ir paredzēta tiem, kurus ir nomocījusi pastāvošā kārtība un ieradumi, lai citām acīm paraudzītos uz pierasto komfortu un stabilitāti.
Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Tūristu klases autobuss
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā 

Papildus izmaksas:

 • Prāmja biļete pasažieriem un pārcelšanās ar autobusu – 3,00 EUR no personas
 • Delfinārijs -  9 EUR pieaugušajiem; 4,50 EUR bērniem (atlaides ieejas biļetēm uzrādot derīgus dokumentus)
 • Ieejas biļetes dinozauru parkā un mājā ar kājām gaisā: 11 EUR. Bērniem līdz 2 gadu vecumam bezmaksas.
 • Pusdienas dinozauru parkā (pasūtot iepriekš)- 6.30 EUR (vistas fileja saldkrējuma mērcē ar kartupeļiem un dārzeņiem,  bezalkoholiskais dzēriens, pīrāgs)
 • Personīgie izdevumi
 • Medicīniskā apdrošināšana (pēc izvēles)

*Ieejas biļešu cenas ir norādītas grupām sākot no 15 pers.!

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 •  Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • 31.07.21
  Izpārdots

Jaunums! Māja kājām gaisā, dinozauru parks un delfīni! Ekskursija skolēnu brīvlaikā 29.10.16. Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Dinozauru parkā redzēsim īstus dinozaurus kā arī apmeklēsim sezonas jaunumu- MĀJA KĀJĀM GAISĀ!