Daiļās orhidejas un saldais marcipāns Tallinā! jeb Labākā dāvana sieviešu dienā! Dienas ekskursija

«Daiļās orhidejas un saldais marcipāns Tallinā! JEB Labākā dāvana sieviešu dienā!»

Pateicoties šiem burvīgajiem augiem, parasta pastaiga dārzā kļūs par īstu piedzīvojumu. Orhideju izstādē Tallinas Botāniskajā dārzā oranžērijā redzēsiet orhidejas, kas sastopamas savvaļā, kā arī sugas, kuras selekcionējis cilvēks. 

Apmeklētās pilsētas brauciena laikā: Tallina

07:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens uz Tallinu.

Tallinas Botāniskā dārza apmeklējums. Desmit kilometru attālumā no pilētas burzmas, gleznainā Piritas upes krastā brīnišķīgi harmonizē tīrā daba un pievilcīgais reljefs. Te vienkopu aug gan reti aizjūru augi, gan patīkamu atpazīšanas prieku piedāvājoši vietējie Igaunijas floras pārstāvji. Vairāku tūkstošu augu sugu vidū sev aizraujošus atradumus ieraudzīs ne vien patiesi dabas draugi, bet arī tie, kam prieku sagādā viss jaunais un skaistais. Šajā dienā šeit notiek arī orhideju izstāde. Pateicoties šiem burvīgajiem augiem, parasta pastaiga dārzā kļūs par īstu piedzīvojumu. 
Orhideju izstādē Tallinas Botāniskajā dārzā oranžērijā redzēsiet orhidejas, kas sastopamas savvaļā, kā arī sugas, kuras selekcionējis cilvēks. Papildus jau ierastajiem Phalaenopsis ģints ziediem, apmeklētājiem būs iespēja apskatīt veselu virkni citu tropisko orhideju: Pafilopedilum, Vanda, Cymbidium, Epidendrum, Dendrobium, Masdevallia, Ontsidium un citas šķirnes. Ekskursijas laikā būs iespējams bezmaksas izmantot audiogiu, kur informācija tiks pasniegta krievu vai angļu valodā.

Tālāk dosimies uz Tallinas vecpilsētu. Šeit Jūs apburs maģiskā pilsētas ziemas atmosfēra! Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, kājāmgājēju ekskursija pa Tallinas vecpilsētu vietējā gida pavadībā. Tallinas vecpilsēta arī iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Jūs redzēsiet nocietinājuma sienas un torņus: Resno Margaritu un Garo Hermani. Tallinas Rātsnams - vienīgais saglabājies Rātsnams Ziemeļeiropā, no kura paverās lielisks skats uz Vecpilsētu. Rātsnams celts gotiskā stilā ar pilsētas simbola - Vecā Tomasa figūru vējrādī. Oleviste, Doma baznīca un pareizticīgo katedrāle.

Ieiesim Marcipāna muzejā. Izstādē var aplūkot aptuveni 200 marcipāna figūriņas, kartes un tortes, kuru pagatavošanā ir izmantotas vairāk kā 100 gadus vecas formas. Muzeja istabā var vērot, kā notiek marcipāna apgleznošana - te pastāvīgi darbojas mākslinieks, kas apgleznos figūriņas arī pēc apmeklētāju vēlmes. Būs iespēja nopirkt gardumus līdzi uz mājām. 

Brīvais laiks. Brīvo laiku varēsiet izmantot, pastaigājoties romantiskās pilsētas bruģētajās ieliņās vai, ieturot pusdienas, kādā no Tallinas mājīgajām kafejnīcām vai restorāniem. Izbraukšana uz Rīgu. Vēlu vakarā atgiešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu” vai “pēc vēlēšanās”;

Papildus izdevumi:

 • Botāniskā dārza apmeklējums: pieaugušajiem 3,50 EUR; skolēniem, pensionāriem 2, 50 EUR (līdz 7 gadiem bezmaksas);
 • Tallinas apskates ekskursija: 8 EUR;

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Plānotais ierašanās laiks Rīgā ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla atgriešanās mājās, sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties.
Piesakies
 • 2021. gada Marts!
  Izpārdots

Daiļās orhidejas un saldais marcipāns Tallinā! jeb Labākā dāvana sieviešu dienā! Dienas ekskursija. 1 dienas ekskursija. Ceļojuma laikā apmeklēsim orhideju izstādi Tallinas botāniskajā dārzā, kur vairāku tūkstošu augu sugu vidū sev aizraujošus atradumus ieraudzīs ne vien patiesi dabas draugi, bet arī tie, kam prieku sagādā viss jaunais un skaistais. Aplūkosim Ziemeļigaunijas skaistākos skatus no putna lidojuma, kā arī iepazīsim vecpilsētas burvību.