Bavārija un Austrija - lieliem un maziem: Bavārijas pilis, atrakciju parki un Swarovski kristāli

 

«Bavārija un Austrija - lieliem un maziem: Bavārijas pilis, atrakciju parki un Swarovski kristāli»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne: akvaparks „Tropiskā sala” – Minhene – Noišvanšteina – Linderhofa - Oberammergau – Insbruka – Svarovska kristālu muzejs – „Legoland” atrakciju parks

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Akvaparka „Tropiskā sala” (Tropical Islands), kas ir lielākais pasaulē iekštelpu akvaparks, apmeklējums. Platībā, kas līdzinās 8 futbola laukumiem, ir izvietojies īsts tropiskais kūrorts ar palmām, liānām, baseiniem un salmu mājiņām. Visa gada garumā gaisa temperatūra akvaparkā nav zemāka par +25 C, savukārt ūdens temperatūra ir +28 C. Akvaparka baseini „Dienvidu jūra” un „Bali lagūna” kā arī ūdenskritumi, džakuzi, smilšainās pludmales un vislielākā Vācijas ūdens atrakcija 25 metru augstumā ir īstena tropu paradīze, kas atrodas pašā Eiropas centrā. Parbrauciens uz Bavārijas galvaspilsētu – Minheni. Pilsētas atmosfēra un lauku šarms, alpu raksturs, Oktoberfest un mākslas šedevri, alus dārzi, opera un balets – tas viss padara Minheni pievilcīgu ceļotājiem no visas pasaules. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

3. diena

Brokastis. Brīva diena vai piedāvājam izbraukuma ekskursiju “Bavārijas pilis un Alpu kalni” (40 EUR). Tūristu apmeklētākā Karaļa Ludviga II pils – Noišvanšteinas pils, kas ir Bavārijas vizītkarte. Esot Bavārijā un neapmeklēt pili nav iespējams! Pils celta kā milzu skatuve, kur atdzīvojas vācu mitoloģijas pasaule, kas iemūžināta Riharda Vāgnera mūzikā. Īpašu uzmanību pelnījusi Dziesmu zāle, Ludviga II guļamistaba un ar mozaīkas grīdu noklātā bizantiešu Troņa zāle, kuras griestos, kā milzīgs kronis, šūpojas dārgakmeņu lustra. Izsmalcinātā Lindenhofas pils, kas atrodas skaistā ielejā, parkā ar simtiem aleju un apzeltītu skulptūru. Pils komplekss sevī ietver lielu daudzumu krāšņu ēku, kas celtas dažādos stilos, jau no pirmā acu uzmetiena apbur ar savu greznību, izsmalcinātību un sīkāko detaļu precizitāti. Amatnieku ciema apmeklējums – Oberammergau, kas labi zināma pateicoties gleznojumiem uz māju ģipša fasādēm, kuros attēloti Bībeles sižeti un Svēto portreti. Nekur citur nav tādas fresku daudzveidības un bagātības, kas apkopotas vienā vietā! Ciematiņš ir slavens pasaulē pateicoties arī rokdarbiem: kokgrebumi, gleznojumi uz stikla, juveliera un keramikas izstrādājumi. Jums būs iespēja doties pastaigā pa pasakaini skaisto ciematiņu, iegādāties suvenīrus un dāvanas saviem tuvajiem. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

4. diena

Brokastis. Brīva diena vai piedāvājam izbraukuma ekskursiju "Insbruka un Swarovski kristālu muzejs" (40 EUR). Tiroles galvaspilsēta Insbruka atrodas uz triju valstu robežas. Jums būs iespēja apskatīt imperatora rezidenci Hofburgu, Hofkirhes baznīcu, Rātsnamu ar sargtorni, kurā paceļoties paveras neaizmirstams skats uz pilsētas panorāmu. Pārbrauciens uz Vatensi. Swarovski muzeja apmeklējums. Tas ir viens no skatāmākajiem muzejiem pasaulē, kas pievilina daudzos apmeklētājus ar neskaitāmiem kristāliem, kas mirdz gaismas staros, un šī gaismas spēle aizrauj elpu. „Kristālpasaule” – tā sauc muzeju, atrodas iekš alas, un ārpusē to rotā parks ar skaistām ainavām, savukārt pie ieejas muzejā ir milža galva, tā acis veidotas no kristāliem savukārt tam mutē ir milzu strūklaka. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

5. diena

Brokastis. Brīvs laiks Minhenē. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu ekskursija vietējā gida pavadībā (10 EUR). Minhene, tā ir trešā lielākā pilsēta Vācijā, kura atrodas Alpu kalnu tuvumā, Izaras upes krastos. Minhene ir mūsdienīga pilsēta ar senām tradīcijām, kur pastaigājoties redzēsiet Marijas laukumu un Svētās Dievmātes baznīcu, laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākākā baznīca – Pēterbaznīca, Svētās Dievmātes baznīca (Frauenkirche) ar zaļajiem torņiem, kas ir pilsētas simbols – turklāt ne tikai optiski, bet arī akustiski, jo zvanu skaņas ir viena vienīga, skaļi gavilējoša degsme. Pēc vēlēšanās par papildus maksu piedāvājam braucienu uz Ginsburgu ar atrakciju parka „Legoland” apmeklējumu (20 EUR). Parks ir ievērojams ar savu īpatnējo arhitektūru – pilnīgi viss tajā ir izbūvēts no krāsainiem Lego klucīšiem. Parka teritorija ir sadalīta vairākās tematiskās zonās – Bruņinieku karaliste, Pirātu valsts, Pilsēta, Iztēle, Piedzīvojumi, Ekstrēmais Lego, Faraonu valstība. Šajā piedzīvojumu parkā sev tīkamu nodarbi atradīs gan bērni, gan pieaugušie. Te ir gan amerikāņu kalniņi, gan ūdens atrakcijas. Pašā atpūtas parka sirdī ir izveidots muzejs, kur var apskatīt pazīstamāko Eiropas pilsētu maketus, kas izveidotas mērogā 20:1. Nakts viesnīcā Polijā.

6. diena

Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Ierašanās Rīgā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem)
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija “Bavārijas pilis un Alpu kalni”: 40 EUR
 • Minhenes apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 EUR
 • Izbraukuma ekskursija „Insbruka un Svarovska kristālu muzejs”: 40 EUR
 • Brauciens uz Atrakciju parku “Legoland”: 20 EUR
 • Papildvieta autobusā: 90 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā:  100 EUR

BIĻETES:

 • Ieejas biļetes: Noišvanšteinas pils: 18 EUR / 3 EUR 
 • Ieejas biļetes: Lindenhofas pils: 12 EUR / 3 RUR
 • Ieejas biļetes: Swarowski kristāli: 21 EUR / 8 EUR
 • Ieejas biļetes Tropiskā Sala Berlīnē: 47 EUR pieaugušais / 37 EUR bērniem
 • Ieejas biļetes atrakciju parks „Legoland”: 50 EUR pieaugušais / 45 EUR bērniem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Ieejas biļešu cenas norādītas uz 2021. gadu, un var mainīties! Lūdzu izmantot informāciju kā orientējošu!

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Bavārija un Austrija - lieliem un maziem: Bavārijas pilis, atrakciju parki un Swarovski kristāli! Ceļojuma ar autobusu! Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne: akvaparks „Tropiskā sala” – Minhene – Noišvanšteina – Linderhofa - Oberammergau – Insbruka – Svarovska kristālu muzejs – „Legoland” atrakciju parks