Bavārija - Austrija. Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām uz Bavāriju

«Bavārija - Austrija»

Ceļojums ar autobusu uz bavāriju un Austriju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Minhene – Noišvanšteina – Linderhofa - Oberammergau – Zalcburga

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai, Čehijai. Nakts viesnīcā Čehijā.

2. diena

Brokastis. Pēcpusdienā ierašanās Bavārijas galvaspilsētā – Minhenē. Pilsētas atmosfēra un lauku šarms, alpu raksturs, Oktoberfest un mākslas šedevri, alus dārzi, opera un balets – tas viss padara Minheni pievilcīgu ceļotājiem no visas pasaules. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu iespējams organizēt ekskursiju pa pilsētu. Jums būs iespēja apskatīt neatkārtojamo Minhenes simbolu – Sv. Marijas gotisko baznīcu (Frauenkirche), zvanu torni Marienplatz laukumā, tāpat apskatīsiet pasaules slavenāko alus krogu - Hofbräuhaus, kas dibināts 1589. Gadā. Ik dienas te tiek izdzertas 10 tonnas alus, un tiek pasniegti tradicionālie bavāriešu ēdieni. Apmeklēsiet Nimfenburgas pili.  Nakts viesnīcā Minhenes rajonā.

3. diena

Brokastis. ekskursija uz Alpiem. Tūristu apmeklētāko Karaļa Ludviga II pili – Noišvanšteinas pili, kas ir Bavārijas vizītkarte. Esot Bavārijā un neapmeklēt pili nav iespējams! Pils celta kā milzu skatuve, kur atdzīvojas vācu mitoloģijas pasaule, kas iemūžināta Riharda Vāgnera mūzikā. Īpašu uzmanību pelnījusi Dziesmu zāle, Ludviga II guļamistaba un ar mozaīkas grīdu noklātā bizantiešu Troņa zāle, kuras griestos, kā milzīgs kronis, šūpojas dārgakmeņu lustra. Izsmalcinātā Lindenhofas pils, kas atrodas skaistā ielejā, parkā ar simtiem aleju un apzeltītu skulptūru. Pils komplekss sevī ietver lielu daudzumu krāšņu ēku, kas celtas dažādos stilos, jau no pirmā acu uzmetiena apbur ar savu greznību, izsmalcinātību un sīkāko detaļu precizitāti. Amatnieku ciema apmeklējums – Oberammergau, kas labi zināma pateicoties gleznojumiem uz māju ģipša fasādēm, kuros attēloti Bībeles sižeti un Svēto portreti. Nekur citur nav tādas fresku daudzveidības un bagātības, kas apkopotas vienā vietā! Ciematiņš ir slavens pasaulē pateicoties arī rokdarbiem: kokgrebumi, gleznojumi uz stikla, juveliera un keramikas izstrādājumi. Jums būs iespēja doties pastaigā pa pasakaini skaisto ciematiņu, iegādāties suvenīrus un dāvanas saviem tuvajiem. Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

4. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Zalcburgu. Ceļš uz Zalcburgu ved gar un greznākajiem Alpu ezeriem un skaistākajām kalnu ainavām. Pēc vēlēšanās par papildus maksu eskursija pa pilsētu. Kājāmgājēja ekskursija pa vecpilsētu iepazīstinās Jūs ar visslavenāko apskates vietu Zalcburgā – Doma katedrāli, kapucīniešu klosteri un Franciskāņu baznīcu, Mirabellas pili un tās dārzus, V. A. Mocarta māju, kurā mūsdienās iekārtots muzejs, tāpat arī ar izslavēto Hoenzalcburgas cietoksni, no kura izbaudīsiet lielisko pilsētas ainavu. Neatkārtojamai Zalcburgas vecpilsētai piešķirts UNESCO pasaules kultūras mantojuma statuss. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/ naktī.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Dzīvošana 2*/3* viesnīcās (4 naktis) 2-3 vietīgā numurā ar ērtībām
 • Ēdināšana: 4 brokastis
 • Programmā norādītās ekskursijas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma

Papildinformācija par braucienu:

 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas.
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 01.10.2015. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • Jums piemērotā laikā (ceno no)
  35 brīvas vietas
  23000
Pieteikties

Bavārija - Austrija. Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām uz Bavāriju un Austriju (5 dienas). Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Minhene – Noišvanšteina – Linderhofa - Oberammergau – Zalcburga. Skolēnu ekskursijas un ceļojumi skolēnu grupām. Īpaši piedāvājumi skolām. Skolas ekskursijas diena ir viena no priecīgākajām dienām skolas gadā! Palīdzēsim saorganizēt un padarīt Jūsu bērnu dienu foršu!