Baltkrievija – ciemos pie Ziemassvētku vecīša pasaku rezidencē – Belovežas gāršā! Ziemassvētku ceļojums ar autobusu

«Baltkrievija – ciemos pie Ziemassvētku vecīša pasaku rezidencē – Belovežas gāršā!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – Ņesviža, Ņisvižas pils – Ziemassvētku Vecīša rezidence, vecākajā un lielākajā Eiropas pasaku mežā – Belovežas gārša - Belostoka

1.diena

Agri no rīta, izbraukšana no Rīgas. Tranzīts Lietuva, Baltkrievija. Ierašanās Minskā dienas otrajā pusē. Minskas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Ekskursijas laikā redzēsim un iepazīsim pilsētas objektus: Pētera un Pāvela baznīcu XVII gs., Sv. Sīmeona un Jeļenas baznīcu, Troickas priekšpilsētu (Троицкое предместье), apburošu Augšējo pilsētu (Верхний город), rātsnamu, tirgus laukumu un daudzus suvenīra veikaliņus. Brīvs laiks. Baltkrievijā, gan katoļu Ziemassvētki, gan Pareizticīgo Ziemassvētki, ir brīvdienas un svētku laiks, tāpēc galvenajā pilsētas laukumā, Jums būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti, kurš ik pa brīdim šeit paradās. Ziemassvētku tirdziņā varēs atrast dažādus gardumus, suvenīrus un dāvanas. Turpat netālu no laukuma, atrodās daudzas kafejnīcas, kurās var nobaudīt baltkrievu ēdienus un iedzert glāzi karstvīna. Nakts 3* viesnīcā Minskā.

2. diena

Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Pārbrauciens uz Ņesvižu – vienu no vecākām un noslēpumainākām pilsētām Baltkrievijā, kur atrodas Ņesvižas pils. Ņesvižas pils apmeklējums. Kādreiz, XVI gs, viena no skaistākajām un bagātākajām pilīm, kura varēja, skaistuma ziņā, konkurēt ar karaļu pilīm. Pilī atrodas grezns parkets, veidots no dažadu koku šķirnēm, apburoši griezti, apzeltītas sienas. Tiem, kam patīk Ziemassvētku tirdziņi, būs patīkams pārsteigums! Ņesvižas pils pagrabos ir atvērts veikaliņš, kurā var atrast izsmalcinātas Baltkrievijas preces – porcelāna un stikla traukus, Ziemassvētku eglītes rotājumus un gardumus. Arī pašiem jaunākajiem apmeklētājiem būs interesanti iepazīt vēsturi – iepazīstot pils iemītniekus. Pēc labi pavadīta laika, būs iespēja izbaudīt pusdienas pils kafejnīcā «Салодкая батлейка», kur pavāri piedavā īpašus ēdienus. Ziemas laikā, Ņesvižas pils un pils apkārtne piepildās ar dziesmām, izklaidēm un jautrību! Viesi, atbraucot ciemos, paliek uz vairakam dienām, lai iepazītos ar maģisko apkārtni, taču mēs dodamies tālāk ceļā – mūs gaida Ziemassvētku vecītis! Pārbrauciens uz Brestu. Nakts 3* viesnīcā Brestā.

3. diena

Brokastis. Ar ko sākas pasaka? Ar braucienu pie Ziemassvētku vecīša! 
VISAS NORĀDĪTĀS EKSKURSIJAS, MUZEJI, IEEJAS BIĻETES UN PUSDIENAS IR IEKĻAUTAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS CENĀ!
Apskates ekskursija Belovežas garšā, apmeklējot “Tautas dzīvesveida un seno tehnoloģiju muzeju”. Ekskursijas laikā iepazīsimies, pirmām kārtām, ar senatnīgā meža īpatnībām, ar tā floru un faunu, ieraudzīsim 600 gadus vecu ozolu, 350 gadus vecu priedi, bebru dambjus un vēsuriskos pieminekļus. “Tautas dzīvesveida un seno tehnoloģiju muzeja” apmeklējums. Tas piedāvā apskatīt mājas ikdienas iekārtas un priekšmetus, bez kuriem vēl nesen likās neiedomājama lauksaimnieka dzīve. 

Braucam ciemos pie Ziemassvētku vecīša uz Belovežas gāršu – visskaistāko un sapņaināko mežu visā Baltkrievijas un Polijas teritorijā. Tas nav sagadījums, ka tieši šeit ir Ziemassvētku vecīša rezidence! Belovežas gārša ir viens no lielākajiem mežiem visā Eiropā un tieši šeit dzīvo lielākā sumbru saime! Pastaiga nacionālajā parkā. Ziemassvētku vecīša rezidences apmeklējums. Lielā, Ziemassvētku pasakas teritorijā atrodās: Ziemassvētku vecīša mazmeitiņas māja, paša vecīša māja, kurā atrodās lielā troņa zāle. Dārgumu glabātuve, kurā atrodās visi Ziemassvētku brīnumi un dārgumi, dāvanas, atsūtītās vēstules un zīmējumi. Brīnumu dzirnavas, kurās var samalt putekļos visus izdarītos nedarbus, un sākt Jauno gadu no baltas lapas. Divpadsmit mēnešu pļava. Ziemassvētku eglīte, kuras augstums ir četrdesmit ar pusi metru. Ķīniešu kalendāra zīmju aleja, kur var satikt Jaunā 2019. gada simbolu-dzīvnieku, un nofotografēties ar viņu – lai visu 2019. gadu Jums ir veiksme! «Хата Деда Мороза», kurā var gardi paēst, nogaršojot Baltkrievu nacionālo virtuvi. Ledus muzejs.  Apmeklēsim “Meža pasaku”! Kafejnīcas ēkas oriģināla arhitektūra, pasakains zāles interjers, labvēlīgi un laipni darbinieki, tradicionāli nacionālie ēdieni neatstās vienaldzīgu! Grupas pusdienas!

Nacionālā dabas parka muzeja apmeklējums. Muzejs ar savu noformējumu un kolekciju bagātību ir viens no lielākajiem un labākajiem šāda veida muzejiem Baltkrievijā. Arī pēc apmeklētāju skaita (apmēram 150 tūkst. cilvēku gadā) valstī tam nav cita līdzīga. Meža zoodārza apmeklējums – demonstratīvie meža zvēru būri – aplūkosim varenos sumbrus, graciozos briežus un stirnas, ieraudzīsim piesardzīgo lūsi, vilkus, lāci, lapsu, dažu plēsoņpuntu sugas, starp kuriem īpašu uzmanību sev piesaista pati lielākā pūce – Ausainā pūce. Izņemot aborigēnās sugas, būros atrodas vēl daži dzīvnieki, kuri valsts teritorijā tika ievesti dažādos laika periodos: dambrieži, plankumainie brieži, jenotsuņi. Pats slavenākais būru iemītniks, protams, ir sumbrs – mamutu un spalvaino degunradžu laikabiedrs. Pēc jaukas dienas, atgriešanās Brestā. Nakts viesnīcā Brestā.

4. diena

Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Pārbrauciens uz Belostoku. Belostokā atrodās daudz lielu tirdzniecības centru, kuros vienmēr ir patīkama iepirkšanās. Lielveikali piesaista katru pilsētas ciemiņu, jo šeit katrs var atrast to, ko meklē – dāvanas, sadzīves preces, apģērbu un pārtikas produktus. Laiks iepirkties. Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Rīgu, vēlu vakarā/ naktī ierašanās mājās.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis un pusdienas

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 2 EUR / 65+ 4 EUR
 • Grupas vīza uz Baltkrieviju: 15 EUR
 • Ekskursija Minskā, vietējā gida pavadībā, krievu valodā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12g
 • Ieejas biļetes Ņesvižas pilī: Pieaugušie 14 BYN, bērni 7 BYN
 • Izbraukuma ekskursija un ieejas biļetes: Ciemos pie Ziemassvētku vecīša un Belovežas gārša + pusdienas: pieaugušie 35 EUR / bērni līdz 12g 30 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR

Dokumenti:

 • Grupas vīzas saņemšanai ir nepieciešama: aizpildīta anketa (anketu var saņemt birojā), pase, ar derīguma termiņu vairāk kā 6 mēneši (pase tiek nodota Baltkrievijas vēstniecībā), un 1 fotogrāfija: izmērs 3,5cm x 4,5cm, krāsaina un balta fona, sejai ir jābūt 80% no bildes izmēra. Fotogrāfija nevar būt vecāka par 6 mēnešiem. 
 • Dodoties ceļojumā ar bērniem: bērnam ir jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns ceļo bez vecākiem, ir jābūt pilnvarai, kura atļauj bērnam šķērsot robežu un doties uz ārzemēm bez vecākiem. Nododot pasi, vīzas saņemšanai, ir jāiesniedz bērna Dzimšanas Apliecības oriģināls (šis ir attiecināms uz visām personām, kuras ir dzimušas 1991. gadā un vēlāk). 
 • Anketa: var izdarīt Laimtūre birojā, vai lūgt, lai kompānijas darbinieki atsūta to Jums uz elektronisko pastu. 
 • Vīzas saņemšanas process: viena nedēļa. 

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Jābūt: privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Baltkrievija – ciemos pie Ziemassvētku vecīša pasaku rezidencē – Belovežas gāršā! Ziemassvētku ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – Ņesviža, Ņisvižas pils – Ziemassvētku Vecīša rezidence, vecākajā un lielākajā Eiropas pasaku mežā – Belovežas gārša - Belostoka. Ziemassvētku ceļojums uz Baltkrieviju bērniem un pieaugušajiem.