Narcišu Festivāls Austrijas Alpos! Ceļojums ar autobusu uz Austriju
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Greznais Narcišu Festivāls Austrijas Alpos!»

Fantastisks narcišu festivāls Austrijā! Vērosim narcisēm rotāto auto kortežu parādi kā arī peldošās narcišu ziedu figūras nelielajā Grundlsee ezerā! Svētku atmosfēra, ziedu aromāti un pasakainā Austrijas daba. Dzirdēsim austriešu mūziku, baudīsim tradicionālos gardumus un vērtēsim krāšņos tērpus!

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Vīne – Bad Aussee, Narcišu Festivāls – Zalcburga - Česky Krumlov

1.diena

05:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Laiks siltām pusdienām jaukā krodziņā Polijas teritorijā. Pārbrauciens līdz Čehijai, nakts viesnīcā Brno apkaimē. 

2.diena

Brokastis. Izbraukšana uz Vīni. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Ekskursija Vīnē vietējā gida pavadībā (15EUR). Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri, Universitāti un Sv. Stefana katedrāli. Brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt Mākslas vēstures muzeju, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Muzeja gleznu galerijā var apskatīt Rubensa, Velaskesa, Ticiāna, Dīrera, Rembranta, Brēgela u.c. izcilu mākslinieku darbus. Iesakām apmeklēt tipisku Vīnes kafejnīcu «Diglas» un nogaršot vīnes kafiju, tēju vai karsto šokolādi ar gardu kūku. Nakts viesnīcā Zalcburgas apkaimē.

3.diena

Brokastis. Brīva diena. Par papildus samaksu, izbraukuma ekskursija uz Austrijas gleznaināko vietu Bad Aussee (40EUR), kur arī notiks Narcišu festivāls. Jums būs iespēja piedalīties ik gadus rīkotajā narcišu ziedu valstībā. 2019. gadā tas notiks jau 61. reizi pēc kārtas! Katru gadus no 50 000 Alpu mazajām narcisēm veido dažādas, brīnumjaukas ziedu figūras, kuras apvij visu apkārtni. Vērosim ar narcisēm rotāto parādi: ziedu skulpturas: zvēri, automobīļi, un daudz citu pārsteigumu! Tālāk dosimies uz Grundlsee ezeru, kur skatīsim peldošo ziedu figūru izrādi. Esot pie ezera varēsim klausīties austriešu kapelas spēlēto mūziku un nobaudīt dažādus austriešu gardumus. 
Pārbrauciens uz Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu - pilsēta, kas sniedz visprecīzāko iespaidu par pašu Austriju. Alpu piekājē esošā pilsēta savus viesus apbur ar lieliem, kārtīgiem parkiem, monumentālām baznīcām, mājīgu vecpilsētu, punktuāliem vilcieniem un it visur jūtamo austriešu raksturu. Pilsētas kājāmgājēju ekskursija vietējā gida pavadībā (15 EUR). Zalcburgā ir varens skaistums: Zalcburgas cietoksnis. Mirabellas pils dārzs, klintī izkaltā slavenā Zalcburgas mūzikas festivāla halle, un apburoša vecpilsēta. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Pārbrauciens uz pasakaino Česky Krumlov. Apvīta ar upi, kā ar zilu lenti, pilsēta atgādina kādas romantiskas viduslaiku filmas par karaļiem un princesēm dekorācijas! Taču, mazās ieliņas, pasakainā pils, pilsētas bazilika un mazās, daiļās ēkas nav dekorācijas, bet gan vēsturiskie arhitektūras pieminekļi, ar bagātu un noslēpumu pilnu vēsturi. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta 13.gs. apkārt pilij, kas celta izmantojot Gotikas, Renesanses un Baroka elementus. Apskates ekskursija pilsētā vietējā gida pavadībā (15 EUR). Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Pārbrauciens: Polija, Lietuva. Pusdienu pietura Polijā. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Apskates ekskursija gida pavadībā Vīnē – 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija: «Narcišu festivāls, Bad Aussee» – 40 EUR
 • Apskates ekskursija gida pavadībā Zalcburgā – 15 EUR
 • Apskates ekskursija gida pavadībā Česky Krumlov – 15 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 100 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR
 • Ieejas biļetes “Narcišu Festivāls” - 15 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Austrija - Narcišu Festivāls Austrijas Alpos! Ceļojums ar autobusu. Fantastisks narcišu festivāls Austrijā! Vērosim narcisēm rotāto auto kortežu parādi kā arī peldošās narcišu ziedu figūras nelielajā Grundlsee ezerā! Svētku atmosfēra, ziedu aromāti un pasakainā Austrijas daba. Dzirdēsim austriešu mūziku, baudīsim tradicionālos gardumus un vērtēsim krāšņos tērpus! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Vīne – Bad Aussee, Narcišu Festivāls – Zalcburga - Česky Krumlov