Amatnieku dienas Traķos! Viļņa un Traķi! Dienas ekskursija

«Lietuva - Amatnieku dienas Traķos. Viļņa un Traķi!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Viļņa - Traķi

06:30 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).

Pa ceļam pietura kafijas pauzei.

Ekskursija uz Traķiem – amatnieku dienas. Traķus dēvē par Lietuvas lielkņazistes senāko galvaspilsētu. Pilsēta atrodas ļoti skaistā apvidū, ezeru ielokā un vasaras laikā šeit ir īpaši skaistas ainavas. Lielākā - Galves ezera ūdeņos spoguļojas Traķu ezerpils torņi. Agrāk pilī atradās Lietuvas dižkunga Vitauta galvenā rezidence, tagad tūristus priecē vēstures muzeja ekspozīcijas, kas stāsta par pils un novada teiksmaino pagātni. Traķu pils ir vienīgā pils Eiropā, kas atrodas uz salas ezera vidū. Amatnienības dienas te tiek svinētas jau kopš 2005. gada, katru gadu pārsteidzot ar kaut ko jaunu! Festivāls, kura laika būs iespēja iepazīties ar amatniekiem, piedalīties dejās un nobaudīt nacionālās virtuves gardumus. Mūzikas prieksnesumu pavadībā, izstaigāt amatnieku tirdziņu, ar lielu klāstu rokdarbu, kurā varēsiet iegādāties suvenīrus un dāvanas draugiem. Dejas, dziesmas un gardumi Traķos būs ideāls brīvdienu ceļojums!

Pārbrauciens uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņā. Pilsētas apskates ekskursija. Viļņas Vecpilsēta iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām ļaus Jums izjust pilsētas seno garu. Viļņas Universitāte – viena no vecākajām universitātēm Eiropā. Ebreju kvartāls, Sv.Annas baznīca, Katedrāle, Ģedimina tornis un mūsdienu pilsētas centrs – Ģedimina prospekts. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei.

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Tūristu klases autobuss
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā

Papildus izmaksas:

 • Viļņas apskates ekskursija – 6 EUR 
 • Ieejas biļetes Traķu pilī – no 12 EUR
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 1.15 EUR / 65+ gadi 2.30 EUR/ 71+ gadi 3.45 EUR

Papildus informācija:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 01.01.2019. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties. Norādītajās biļešu cenās jau ir iekļautas rezervēšanas izmaksas.
Piesakies
 • 2020. gada Augusts
  44 brīvas vietas
  3500
Pieteikties

Lietuva - Amatnieku dienas Traķos. Viļņa un Traķi. Amatnienības dienas te tiek svinētas jau kopš 2005. gada, katru gadu pārsteidzot ar kaut ko jaunu! Festivāls, kura laika būs iespēja iepazīties ar amatniekiem, piedalīties dejās un nobaudīt nacionālās virtuves gardumus. Mūzikas prieksnesumu pavadībā, izstaigāt amatnieku tirdziņu, ar lielu klāstu rokdarbu, kurā varēsiet iegādāties suvenīrus un dāvanas draugiem.