Kazlēni, cepelīni un ledus skulptūru festivāls Pakrojā!

JAUNUMS! «Kazlēni, cepelīni un ledus skulptūru festivāls Pakrojā!»


09:00 izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojums).
Pirmā pieturvieta būs Saimniecība „Līcīši”, kas atrodas ļoti skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā. Jums būs iespēja apskatīt 100 kaziņas un āzīšus, dažādu šķirņu vistas, zosis, cūkas, zirgu un kā arī mazos kazlēnus. Kā arī kazu piena pārstrādes cehu. Būs iespēja pagaršot kazas pienu un sierus. Kā arī iespēja iegādāties gardumus uz mājām.
Pārbrauciens uz Krusta kalnu. Tā ir pati svētākā vieta Lietuvā un visā Baltijā, uz kuru ik gadu tiek atnests simtiem krustu, šeit redzami krusti un krustiņi no vairākām pasaules vietām - gan tūristu atvesti, gan rokām taisīti un kādam par godu novietoti.

Pusdienu pauze un neliela ekskursija Šauļos.

Jaunums! Ledus skulptūras Pakrojas muižā.  Pakrojas muiža Lietuvā, svinot skaisto ziemu, aicina uz ledus skulptūru un uguns festivālu "Ledus karaliste". Tajā būs aplūkojamas vairāk nekā 40 ledus skulptūras, kā arī tur norisināsies lāzeru un uguns šovs – simfonija. Šī gada festivāla tēma ir "Zvaigznāji".Ledus skulptūru mākslinieki no dažādām valstīm šogad apņēmušies veidot Lietuvā vēl nepieredzēta mēroga skulptūras no masīviem ledus blokiem. Pēc tumsas iestāšanās, gaismu instalācijas izgaismos pils parku un norisināsies lāzeru – uguns simfonija "Ceļojums zem zvaigznēm".
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 0.8 EUR / 65+ gadi 1.6 EUR
 • Ieejas maksa Ledus festivālā – 8,00 EUR pieaugušajiem, 6,00 EUR bērniem, pieaugušajiem, pensionāriem
 • Ekskursija un degustācija Saimniecībā “Līcīši”- 3,00 EUR pieaugušajiem, 2,00 EUR bērniem
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Personīgie izdevumi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2021. gada Februāris
  38 brīvas vietas
  2500
Pieteikties

23.02. JAUNUMS! Kazlēni, cepelīni un ledus skulptūru festivāls Pakrojā! Apmeklētās vietas: saimniecība Līcīši- Krusta kalns- Šauļi- Ledus festivāls Pakrojas muižā.