Nu liela muiža! Cēsis un Ungurmuiža. 1 dienas ekskursija
Jaunums

«Nu liela muiža! Cēsis un Ungurmuiža»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Mucu muzejs- Cēsis- Ungurmuiža


Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).
Pārbrauciens līdz Vaidavas pagastam- Mucu muzejam. Šeit varēs aplūgot gan dažādas mucas un senos mucenieku instrumentus, gan mucu tapšanas procesu, gan arī pašiem piedalīties mucu izgatavošanā. Interaktīva programma. Labs garstāvoklis garantēts!

Tālāk mūsu ceļš turpināsies uz Cēsīm. Neliela ekskursija pilsētā. Jaunās un vecās pils apmeklējums. Pils komplekss atrodas pilsētas pašā centrā, kur nelielā teritorijā izvietoti vairāki unikāli dažādu vēstures laikmetu liecinieki. Viens no senvēstures laikmeta noslēpumainākajiem pieminekļiem – senlatviešu cilts vendu pilskalns Riekstukalnā, kur pirms vairāk kā tūkstoš  gadiem aizsākusies pilsētas vēsture. Turpat blakus atrodas Zobenbrāļu un Vācu ordeņa Livonijā celtā pils. Tā viduslaikos bija viens no svarīgākajiem Vācu ordeņa atbalsta punktiem Baltijā, šobrīd – iespaidīgākās un vislabāk saglabājušās pilsdrupas Latvijā. 

Brīvs laiks pusdienām un pilsētas apskatei.

Pārbrauciens uz Ungurmuižu. Ungurmuiža ir harmonisks 18. gadsimta koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, tas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas kultūras pieminekļu mantojumu vidū. To 1732. gadā cēlis barons fon Kampenhauzens kā savas dzimtas māju, un šobrīd Latvijā nav saglabājušās līdzīgas baroka koka celtnes, kuru iekštelpas ir tik bagātīgi izgreznotas ar sienu gleznojumiem.Varēsiet baudīt muižas īpašo gaisotni, pastaigājoties pa parku zem milzu ozoliem vai dzerot tēju krāšņajā tējas paviljonā.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

Papildus izdevumi:

 • Mucu muzeja apmeklējums- 5.00 EUR
 • Cēsu pils kompleksa apmeklējums- pieaugušajiem- 11,00 EUR; 7,00 EUR – skolēniem, studentiem, pensionāriem (uzrādot apliecību)*
 • Ungurmuižas apmeklējums- Pieaugušajiem EUR 4,00- Skolēniem, studentiem, pensionāriem- 2 EUR *
 • Papildvieta autobusā- 10 EUR

*papildus tiek piemērota piemaksa par gidu apskates objektā (atkarībā no grupas lieluma).

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.  
Piesakies
 • 2020. gadā!
  40 brīvas vietas
  3500
Pieteikties

06.04. Nu liela muiža! Cēsis un Ungurmuiža. 1 dienas ekskursija. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Mucu muzejs- Cēsis- Ungurmuiža