Lietuva – Traķu pilsētas svēki. Viļņa un Traķi! Ekskursija uz Lietuvu

«Lietuva – Traķu pilsētas svēki. Viļņa un Traķi!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Viļņa - Traķi


06:30 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles un Dzirnavu ielu krustojums).
Pa ceļam pietura kafijas pauzei.
Ekskursija uz Traķiem – pilsētas svētkiem. Šajās dienās Traķi pārvēršas par milzīgu svētku laukumu ar dejošanu, izstādēm, koncertiem un svētku salūtu. Bet viena no pilsētas galvenajām ielām – Karaimu iela, pārvēršas par amatnieku tirdziņu. Dejas, dziesmas un gardumi Traķos būs ideāls brīvdienu ceļojums!
Traķi piesaista ar savu unikālo, ezeriem bagāto ainavu un viduslaikos būvēto, pagājušajā gadsimtā no gruvešiem piecelto piļu kompleksu. Vectraķu, Traķu pussalas un salas pils – novada vizītkarte, kas atspoguļo ne tikai materiālo (arhitektūras), bet arī garīgo Lietuvas tautas mantojumu. Veidojoties Lietuvas valstij, Traķi bija viena no svarīgākajām pilsētām gan politiski, gan militāri.
Brīvais laiks Traķu pils apskatei un/vai svētku izbaudīšanai.
Pārbrauciens uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņā. Pilsētas apskates ekskursija. Viļņas Vecpilsēta iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām ļaus Jums izjust pilsētas seno garu. Viļņas Universitāte – viena no vecākajām universitātēm Eiropā. Ebreju kvartāls, Sv.Annas baznīca, Katedrāle, Ģedimina tornis un mūsdienu pilsētas centrs – Ģedimina prospekts. Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 1.14 EUR / 65+ gadi 2.28 EUR/ 71+ gadi 3.42 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Ekskursija Viļņā: 5 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gada pavasarī!
  38 brīvas vietas
  2500
Pieteikties

01.06.19 Lietuva – Traķu pilsētas svēki. Viļņa un Traķi! Ekskursija uz Lietuvu. Visas dienas garumā pilsētā notiek dažādi svinīgi pasākumi gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem. Mūzikas priekšnesumi, lietuviešu mūziķu uzstāšanās, gadatirgus un citi pasākumi.