Atrakciju parki Itālijā un atpūta Adrijas jūras kūrortā! Ceļojums ar autobusu
Laba cena

«Atrakciju parki Itālijā un atpūta Adrijas jūras kūrortā»

Saullēkti jūras krastā, baltas smilšu pludmales, jūras un saules peldes. Lido di Jesolo kūrorta plašais piedāvājums izbaudīt brīnišķīgus itāļu ēdienus: krāsnī ceptu itāļu picu, svaigas, gardas jūras veltes, visgardākos saldējumus. Bet vakaros pēc saulrieta dosimies uz itāļu bāriem, kur malkojot vēsus kokteiļus ļausimies īstai itāļu mūzikai. Lido di Jesolo kūrorts ideāla atpūta visiem mums – ģimenēm ar bērniem!

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: MINIMUNDUS parks - GARDALAND atrakciju parks - LIDO DI JESOLO kūrorts - AQUALAND ūdens atrakciju parks - SEALIFE jūras parks - VENĒCIJA

1.diena

Agri no rīta ap 05:30 izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija- Lietuva Polija. Pēcpusdienā pusdienu pauze Polijas ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas dienvidos.

2.diena

Brokastis. Ceļa turpinājums caur Čehiju, Austriju. Pusdienu pauze Austriešu krodziņā. Pēcpusdienā atrakciju parks Minimundus Klāgenfurtē. Iespēja apceļot pasauli vienā dienā no Ēģiptes līdz Indonēzijai, no Austrālijas līdz ASV. Minimundus ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā Austrijā, kurā iespējams izklaidēties, atpūsties un uzzināt interesantas lietas – 170 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, kas veidoti ar lielu precizitāti mērogā 1:25. Interesanti būs gan lieliem, gan arī  maziem! Vakarpusē pārbrauciens Austrija - Itālija. Nakts viesnīcā Paduja apkārtnē. 

3.diena

Brokastis. Brīva diena pilsētā. Par papildus samaksu, piedāvājam doties braucienā uz Gardaland atrakciju parku (30 EUR). Gardaland - tā ir pasakaina valstība, kas sajūsmina gan lielus, ganmazus. Tas ir spilgts izklaides un iespēju kaleidoskops, kas dāvā visiem to, kā tik ļoti pietrūkst pelēkajā ikdienā- svētkus, kuros katrs apmeklētājs ir ne vien skatītājs, bet arī šo svētku dalībnieks. Desmitiem ultramodernu atrakciju, kalniņu, karuseļu, šovu un izklaides iespēju visu vecumu apmeklētājiem. Vēlā pēcpusdienā pārbrauciens uz Lido di Jesolo kūrortu. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo.

4.diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Lido di Jesolo kūrorts atrodas 36 km uz ziemeļ - austrumiem no Venēcijas. Pateicoties tuvumā esošajiem Alpu kalniem, šeit nav lielu vēju, tāpēc jūra ir mierīga, nav lielu viļņu. Lido di Jesolo lepojas ar ļoti tīrām, labiekārtotām pludmalēm 15km garumā. Baltās smilšu pludmales aprīkotas ar saulessargiem un atpūtas krēsliem. Ieeja jūrā ir lēzena, kas ļaus ģimenēm ar maziem un lielākiem bērniem izbaudīt drošas peldes. Šeit ir absolūti droši- nav lielas transporta kustības, bet pati galvenā kūrorta iela pēc pulkst. 20.00 tiek slēgta autotransportam, un pārvēršas par gājēju promenādi ar daudzām izklaides iespējām- restorāniem, veikaliņiem. Šajā dienā individuāli būs iespēja doties uz kūrortā esošo lielāko Itālijas ūdens atrakciju parku Aqualand. Tā būs fantastiska, aizraujoša diena visai ģimenei. Šis Karību jūras iedvesmojošais parks piedāvā 26 dažādas ūdens atrakcijas. Savukārt vakarpusē, jūrasiemītnieku cienītājiem, iesakām apmeklēt Sealife jūras parku. Tas ir ceļojums no strautiem uz upēm, caur kalniem un lagūnām, tālāk uz jūru un okeānu. Iespēja atklāt zemūdens pasauli no jūras zvaigznēm, ežiem un zirdziņiem līdz milzu medūzām, rajām un haizivīm. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo kūrortā.

5.diena 

Brokastis. Atpūta pie jūras Lido di Jesolo kūrortā. Piedāvājam doties ekskursijā uz Venēciju, pilsētu, kas radīta pastaigām vairāk nekā jebkura cita pilsēta (25 EUR). Brauciens ar kuģīti.  Iespēja pilsētu izstaigāt vietējā gida pavadībā- Sv. Marka laukums un bazilika,  Dodžu pils, Rialto tiltiņš un kanāli. Klausoties gida stāstījumā, staigājot pa pilsētas ieliņu labirintiem, varēsim iepazīt īsto Venēciju. Pēcpusdienā iespēja izbraukt ar gondolu pa šaurajiem, līkumotajiem kanāliņiem un izdzert glāzi vēsu Prosecco, Bellīni kokteili, vai ieturēt pusdienas kanālmalas krodziņā. Vakarpusē atgriešanās viesnīcā, un nakts kūrortā. Bella Italia!

6.diena

Brokastis.Atceļš mājup. Itālija, Austrija. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur Čehiju, nakts viesnīcā Polijā.

7.diena

Brokastis. Ceļš caur Poliju, pusdienu pauze, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija ir saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem). 
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

PAPILDUS MAKSA:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Izbraukums uz Gardaland atrakciju parku 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Venēcijā ar viētējo gidu 25 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  120 EUR
 • Papildvieta autobusā –100 EUR

Biļetes

 • Minimundus parks -  pieaugušajiem  17 EUR / bērniem (6-15 gadiem) 9 EUR
 • Gardaland atrakciju parks -  pieaugušajiem 37,5 EUR / bērniem ( līdz 10 gadiem) 31 EUR
 • Aqualand ūdens atrakciju parks -  pieaugušajiem 29 EUR / bērniem 25 EUR
 • Sealife jūrs parks – 15 EUR
 • Kuģītis uz Venēciju – 20 EUR
 • Austiņas ekskursijā - 5 EUR
 • Obligāta tūristu nodeva Venēcijā - 5 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Похожие туры

Путешествия, Туризм и резервация гостиниц, Авиабилеты, Автобусные туры,

Путешествия, Автобусные туры по странам Балтии, экскурсии в Литву, Эстонию и по Латвии. Путешествия в Россию, туры на автобусе в Санкт Петербург, Карелию, Москву, Псков и Пушкинские горы. Тур Золотое кольцо России, Серебренное ожерелья России. Речные круизы России, острова Кижи, Валаам, Соловецкие острова. Автобусные путешествия в Европу, путешествия в Польшу, Чехию, Австрию, Германию, винные туры в Венгрию, отдых в Хорватии, автобусные туры в Англию, Францию, Швейцарию, Испанию и Португалию. Автобусные путешествия для детей семей с детьми. Авиатуры для групп с включенными в цену перелетами, групповые авиапутешествия в Европе, авиа в Мальту,