Услуги

Ar Rīdzinieka karti izdevīgāk!

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” jau kopš 2000. gada darbojas kā tūroperators Latvijā. Jau 17 gadus plašs pakalpojumu klāsts ir piedāvāts, ietverot sevī visu, sākot no ekskursijām Rīgā un beidzot ar ceļojumiem uz tālajām, eksotiskajām zemēm!

Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu servisu Latvijā un Baltijas valstīs: jebkuras kategorijas viesnīcu rezervēšana, transfēri, profesionālu gidu pakalpojumi, speciālas programmas korporatīvajām un skolēnu grupām, atpūta un atveseļošanās - sākot ar romantiskām nedēļas nogalēm Spā beidzot ar interaktīvām programmām korporatīvām grupām.

Aicinam Jūs iepazīt pasauli ar ceļojumu biroju "LAIMTŪRE", dodoties ceļojumos ar autobusu uz visām Eiropas valstīm. Tās ir brīvdienas kaimiņvalstīs, kā arī garie ceļojumi līdz Anglijas galvaspilsētai. Ceļojumā ar autobusu, baudat tulpju svētkus Hollandē, dārzu mīļotājiem īpašās tūres uz Vācijas skaistākajiem dārziem un citronu svētki Francijas Rivjērā. Ceļojumi bērniem uz lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā! Plašs avio ceļojumu klāsts, kuru cītīgi izstrādājam ar lielu uzmanību pret detaļām, tā, lai ceļojuma laikā Jūs varētu tikai baudīt ceļojumu, bez galvassāpēm!

Aicinam iepazīt Krieviju! Piedāvājam plašāko ceļojumu klāstu: Sanktpēterburga un tās burvīgās piepilsētas: Puškina, Pēterhofa, Krondštate, Pavlovska, Orienbauma un Gatčina. Bezvīzas kruīzs uz Sanktpēterburgu – 3 dienas bez vīzas! Iepazīsti Maskavu, daiļos Karēlijas bērzus, marmora klintis, plašos ūdenskritumus un slavenās Solovku salas, Kižī salu vēsturi, Valaam salu burvīgie un mierīgie skati.. Tas aizrauj! 

Jūra – tas ir mazs okeāns.. Iepazīsti Baltijas Jūru! Ceļojumi ar kruīza kuģi uz Skandināviju: Zviendijas staltās pilsētas, Norvēģijas fjordi, Somijas pasakainā daba un neskaitamās Baltijas jūras salas: mazākā Baltijas jūras saliņa - Roņu sala, Ālandu salas un to sapņainie stasti, kā balzāms dvēselei, maģiskā Gotlande un Sāremā sala ar neatkārtojamiem SPA.

LAIMTŪRE ceļojumu birojs piedāvā īpašas atlaides Rīdzinieku kartes īpašniekiem!

Pakalpojums Atlaide
SIA LAIMTŪRE ceļojumi ar autobusu uz Eiropas valstīm 5%
SIA LAIMTŪRE ceļojumi ar autobusu uz Krieviju 5%
Avio ceļojumi ar čarterreisiem, populārākos galamērķus atpūtai pie jūras 3%
SIA LAIMTŪRE Kruīzu ceļojumiem Baltijas Jūrā 4%
Katru mēnesi īpaši akcijas piedāvājumi izmantojot Rīdzinieka karti! līdz 20%
Organizētajām grupām, ja kaut vienam grupas dalībniekam ir Rīdzinieka karte BEZMAKSAS medecīniskā apdrošināšana

Atlaides savstarpēji nesummējās. Piesakoties ceļojumam ir jāuzrāda Rīdzinieka karte klātienē SIA LAIMTŪRE birojā. Atlaide ir pielāgota SIA LAIMTŪRE tūroperatora organizētiem ceļojumiem. 

Laimtūre предлагает вам широкий спектр услуг!

Групповые авиа путешествия с включенными перелетами и экскурсиями – путешествия по всей Европе, Авиа туры с большим выбором экскурсий в Америке, Азии и Африке, Экзотические путешествия и незабываемый отдых на берегах морей и океанов, Автобусные туры по Европе и в Россию, Круизы – Средиземное море, Карибское море, Скандинавия Отдых, релаксация, лечение и СПА на лучших курортах мира, Регулярные групповые экскурсии в Балтийских странах Регулярные индивидуальные экскурсии в Балтийских странах, Специальные программы для корпоративных клиентов и школьных групп, VIP обслуживание – Ваше путешествие от А до Я, Свадьба и медовый месяц – индивидуальный подход к каждой паре, Путешествия семьям с детьми – путешествия разрабатываются для детей разного возраста