Aicinam darbā!

Ceļojumu operators Laimtūre aicina darbā autobusu ceļojumu koordinatoru.

Darba Apraksts:

1) Autobusu ceļojumu sastādīšana un koordinēšana. Iekļauj: ceļojuma sastādīšanu un tūres kalkulāciju, ceļojuma realizācijai nepieciešamo rezervāciju piemeklēšana un veikšana, dokumentācijas sastādīšana.
2) Darbs ar klientiem, komunikācijas uzturēšana.

Prasības:

1) Valodas: Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
2) IT: Brīvi orientēties datora programmās.
3) Prasme ātri uztvert liela apjoma informāciju, dinamiski pieņemt lēmumus, prasme strādāt patstāvīgi.
4) Stresa izturība.
5) Precizitāte, prasme strādāt ar augstu atbildības sajūtu.

Obligāti: Pieredze, ne mazāk kā, gads pie tūrisma operatora, kas ļauj uzsākt darbu bez apmācības perioda.

Mēs piedāvājam:

1) pastāvīgu darba vietu Rīgas centrā, Blaumaņa ielā
2) Darba laiks: Pirmdiena – Piektdiena 09:00 – 17:00
3) iespēju apgūt jaunas prasmes par tūrisma nozari;
4) motivējošu atalgojumu atbilstoši zināšanām un pieredzei
5) iespēja doties reklāmas tūres uz dažādiem galamērķiem
6) draudzīgu kolektīvu

Sūtiet cv uz e-pastu. Atbildi sniegsim kandidātiem, kuri ir atbilstoši dotajām prasībām.