COVID-19

 

Cien. Klienti,

Birojs ir slēgts līdz 09.06.2020. Lūdzam, visus jautājumus sūtīt uz e-pastu: book@laimture.lv. Paldies! 

Saskaņā ar Latvijas valdības Krīzes vadības padomes 2020. gada 14. marta lēmumu, ar 2020. gada 17.martu, atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus, tūrisma operators SIA Laimtūre pārceļ visus plānotos ceļojumus, kuru izbraukšanas datums ir bijis paredzēts laika posmā no 2020. gada 14. marta līdz 2020. gada 09. jūnijam.  Ceļojumi, kuri bija plānoti šajā laika posmā, saglabā savu programmu, un tiek pārcelti uz vēlāku laiku, kuri tiks realizēti 18 (astoņpadsmit) mēnešu laikā. Iepazīties ar Ceļojuma grafiku varat sadaļā: Ceļojumu Kalendārs.

Klienti var izvēlēties jebkuru ceļojumu no Ceļojumu Kalendāra; ir iepēja izvēlēties tādu pašu ceļojumu (ceļojuma maršrutu), kurš tika paredzēts, vai mainīt ceļojuma virzienu un datumu uz jebkuru citu, kas ir plānots 2020. gada un 2021. gada ietvaros. Tādā gadījumā samaksātā iemaksas summa tiks ierēķināta izvēlētajam ceļojumam. Ja izvēlētā ceļojuma cena atšķirsies, Klientam ir jāpiemaksā tikai cenu atšķirība. Mainot ceļojumu, tiks pārslēgts jauns kompleksā pakalpojuma līgums.

Ceļojumi laika posmā no 14.03.2020 līdz 30.06.2020

Visiem Klientiem, kuru ceļojumi tika paredzēti laika posmā no 2020. Gada 14. Marta līdz 2020. Gada 30. Jūnijam, tiek izsniegts Ceļojuma Vaučeris par to summu, kuru Klients ir iemaksājis operatoram Laimtūre. Ceļojuma Vaučeri būs iespējams izmantot kā daļēju vai pilnu samaksu jaunajām rezervācijām. Ceļojuma Vaučera derīguma termiņš ir 18 (astoņpadsmit) mēneši skaitot no tā datuma, kurā tika plānots ceļojums, kurš tika pārcelts sakarā ārkārtes situāciju Covid-19 koronavīrusa dēļ. 

  • Ceļojuma Vaučeri tiks izniegti elektroniskā veidā (uz Klienta e-pastu) vai tos var saņemt fiziskā veidā Laimtūre birojā pēc 09.06.2020, kad uzņēmums sāks pieņemt Klientus klātienē. 
  • Ceļojuma Vaučeri ir iespējams izmantot jebkurā tā derīguma termiņa brīdī, izvēloties jebkuru operatora Laimtūre ceļojumu vai ekskursiju.
  • Ceļojuma Vaučeri ir tiesības nodod vai pārdāvināt citai personai. 
  • Ceļojuma Vaučeri var izmantot vairākas reizes, dalot Ceļojuma Vaučera summu uz vairākiem ceļojumiem vai ekskursijām.

Ceļojumi laika posmā no 30.06.2020 līdz 31.12.2020

Visiem Klientiem, kuru ceļojumi ir plānoti no 2020. Gada 30. Jūnija līdz 2020. Gada 31. Decembrim, ceļojumi ir spēkā un ir plānoti pēc grafika. Ja Klienti vēlās atteikties no iegādātā ceļojuma, uztraucas par došanos ceļojumā koronavīrusa COVID-19 dēļ, Klienti var pārcelties uz citu ceļojuma datumu, saglabājot iespēju pārcelt samaksātās iemaksas summas par labu jaunajam datumam un/vai ceļojumam vai saņemt Ceļojuma Vaučeri.

Vienlaicīgi, SIA LAIMTŪRE nevēlās pakļaut savus klientus un darbiniekus riskam un turpina sekot situācijas attīstībai un visiem varas iestāžu un/vai veselības organizāciju lēmumiem, kuri ir attiecināmi uz doto situāciju, lai nekavējoties reaģētu un informētu klientus. Ja tiks ietekmēta ceļojuma norises iespējamība, SIA LAIMTŪRE pārcels arī turpmākos ceļojumus, taču, dotā brīdī, pārcelšanai vai atcelšanai pamata nav.

Iesniegumi tiks pieņemti, un uz tiem tiks atbildēts pēc ārkārtes stāvokļa beigām: 09.06.2020. Lūdzam Klientus būt pacietīgiem. Visa naudas atgriešana, ja tāda ir paredzēta, un Ceļojumu Vaučeru izdošana tiek veikta pēc ārkārtes stāvokļa beigām (pēc 09.06.2020) un rindas kārtībā - sākumā tuvākie.

Lūdzam jūs saglabāt mieru un neļaujaties panikai, visas nepieciešamās darbības drošu ceļojumu organizācijai un pārcelšanai tiek veiktas. Mēs esam līdzās, un risināsim visus ar Jūsu ceļojumiem un iemaksātām naudām saistītos jautājumus.

Saskaņā ar Latvijas valdības Krīzes vadības padomes, Veselības Ministrijas un Valsts operatīvās medicīniskās komisijas ieteikumiem un lēmumiem saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatības minimizēšanu Latvijā, kā arī domājot par Jūsu veselību, vēlamies jūs informēt, ka no 2020. gada 17. martam līdz 09. jūnijam birojs nepieņem apmeklētājus. 

Turpināsim atbildēt uz e-pastiem, taču lūdzam Jūs būt pacietīgiem. Ņemot vērā, ka biroja darbs ir ierobežots, atbildes uz Jūsu e-pastiem var aizņemt laiku, tomēr uz visiem e-pastiem tiks atbildēts. 

SIA LAIMTŪRE