COVID-19

 

Cien. Klienti!

Covid-19 infekcijas pandēmija ir skārusi visu pasauli kopumā un katru no mums atsevišķi. Saprotam, ka šis ir pārbaudījumu laiks visiem. Mēs ceram uz Covid-19 infekcijas atkāpšanos un autobusa ceļojumu atjaunošanu.

Paldies Jums par pacietību un saprati, kuru esat izrādījuši pēdējā gada laikā. Paldies par atbalstu! Daudziem nenotika plānotie ceļojumi Covid-19 infekcijas izplatības un ieviesto ierobežojumu dēļ, līdz ar to, katram no Jums ir tiesības un Jūs esat saņēmuši Ceļojuma Vaučerus vai pārcēluši savus atvaļinājumus uz jaunām rezervācijām, taču, laikam ritot, saprotam, ka rodas jauni jautājumi.

Naudas atgriešana.

Katram Klientam, kurš ir veicis iemaksu SIA LAIMTŪRE, un kura ceļojums netika realizēts Covid-19 dēļ, ir tiesības uz pilnu iemaksātās naudas summas atgriešanu. Naudas atgriešanas notiek rindas kārtībā un tiek veiktas iespēju robežās, taču ievērojot LR normatīvos aktus. 

Pieteikties naudas atgriešanai, atsakoties no izsniegtā Ceļojuma Vaučera: rakstiet iesniegumu. Iesniegumā, lūdzu, iekļaujiet informāciju: ceļotāja Vārds, Uzvārds, iegādātais ceļojums un paredzētie ceļojuma datumi, iemaksātās naudas apmērs un veids, kurā tika veikta iemaksa, personas, kura veica iemaksu bankas kontu. Iesniegumu sūtīt uz: travel@laimture.lv

Ja Jūs šaubāties vai Jūs rakstījāt iesniegumu, vai vēlaties pārbaudīt un pārliecināties, ka Jūsu iesniegums ir reģistrēts, lūdzu, jautājumus par naudas atgriešanām rakstīt uz: travel@laimture.lv

Mēs lūdzam Jūs būt saprotošiem un vēl mazliet pacietīgiem. Ņemot vērā, ka situācija ir bijusi sarežģīta un kopš 2020. gada Marta ceļojumi netika realizēti, mēs vēl turpinām naudas izmaksas. Mēs ceram, ka tiks sniegta iespēja šovasar realizēt autobusa ceļojumus, pagaidām, diemžēl, vēl sekojam ierobežojumu sarakstiem un gaidām situācijas uzlabojumu. “Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā” pārejas noteikumu 9. punkts paredz, ka “Apliecinājumus [Ceļojuma Vaučerus], kas izsniegti saskaņā̄ ar šā likuma 46. panta otrās daļas 3. punktu laika periodā no 2020. gada 12. marta līdz 2020. gada 9. novembrim, tūrisma operators un ceļotājs [Klients] var vienoties pagarināt līdz 18 mēnešiem no ārkārtējās situācijas atcelšanas dienas valstī 2020. gada 9. jūnijā̄.” Pagarinot iemaksātās naudas atmaksas termiņu, nosakot iemaksātās naudas atgriešanas termiņu līdz 2021. gada 9.decembrim. Vēršam Jūsu uzmanību, ka SIA LAIMTŪRE veic iemaksātās naudas atgriešanu pēc iespējas ātrāk un iespējamības robežās nevelkot laiku, mēs, lūdzam Jūs būt saprotošiem.

Ceļojuma Vaučeri.

Jūsu izsniegtie Ceļojuma Vaučeri ir izsniegti ar derīguma termiņu līdz 2021. gada 31. decembrim, tā kā, izsniedzot Ceļojuma Vaučerus vēl 2020. gada 9. jūnijā, mēs visi ticējām, ka infekcija atkāpsies ātri. Uz šo dienu informējam Jūs, ka Jūs varat pagarināt savus Ceļojuma Vaučerus! Tā pat, ja gadījumā Jūs piemirstat pagarināt Ceļojuma Vaučeri, tas pagarinās automātiski – Jūsu iemaksātās naudas nepazūd un termiņu, naudas izmantošanai citam izvēlētam ceļojumam, nav.

Ceļošana 2021. gadā.

Mēs ceram uz pilnīgu Covid-19 infekcijas atkāpšanos un drošu, pozitīvu ceļošanu! Diemžēl, mēs nezinām kā var mainīties situācija Latvijā un Eiropā kopumā, bet mēs cītīgi tai sekojam līdzi. Iespēju robežās mēs piedāvāsim šogad pēc iespējas plašāku ceļojumu klāstu, ievērojot visus piesardzības pasākumus un izvēloties drošus galamērķus. Sekojiet līdzi ceļojumu kalendāram, sadaļā “Kalendārs”.

Darba laiks.

Dotā brīdī strādājam attālināti. Jūs varat sazināties ar mums darba dienās, no 11:00 līdz 16:00, zvanot uz: 27883328, kā arī izmantot e-pastu: travel@laimture.lv

Visas ekskursijas un ceļojumi, kuri ir plānoti uz 2021. gadu, ir atrodamas sadaļā "Kalendārs".

Būsim priecīgi Jūs redzēt klātienē mūsu birojā, iepriekš vienojoties par laiku. Mūsu adrese - Blaumaņa ielā 5A, ieeja A no Blaumaņa ielas puses, birojs 26, ar liftu uz 4. stāvu.

SIA LAIMTŪRE

Reģ.Nr: 40003522199