Brīnišķīgā Spānija - Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Spāniju

Ceļojumu programma, brauciena cena un datumi
Mūsu konsultanti
Anžela Tereško Anžela Tereško 67244049
book@laimture.lv

Brīnišķīgā Spānija - Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Spāniju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Barselona – Valensija – Granāda – Seviļa – Kordova – Toledo - Madride – Saragosa

IzbraukšanaIebraukšanaDienu sk.Cena no
12.09.20158565.00 €

1.diena (sestdiena)

Izlidošana no Rīgas uz Barselonu. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Barselonā vai Kostabravā.

2.diena (svētdiena)

Brokastis. Apskates eskursija Barselonā – „Katalonijas pērle”. Slavenais Barrio Gotico kvartāls, kura augstākais punkts ir Barselonas akropole, kur atrodas arī Katedrāle. Pasaules Vārti, La Rambla bulvāris, kas ietver sevī visu burvību, cēlumu un Barselonas dvēseles nemirstību. Svētās Ģimenes Katedrāle – viena no fantastiskajām un aprīnojamām XX gadsimta celtnēm un Barselonas kalns – Montžuika. Izbraukšana uz Valensiju. Apskates ekskursija Valensijā – svētā Grāla vietā. Jaunavas laukums un Sv. Marijas katedrāle, Valensijas Modernās mākslas muzejs, kurā glabājas iespaidīgas XX gadsimta spāņu mākslas kolekcijas. Siudad de las Artes un las Siensias – milzīgs komplekss zinātnēm un mākslām, kas tiek uzskatīts par vienu no populārākajām pilsētas apskates vietām. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

3.diena (pirmdiena)

Brokastis. Izbraukšana uz Granādu. Apskates ekskursija. Šeit atrodas Spānijas musulmaņu „pērle” – Aļhambra – viena no islāma mākslas un arhitektūras virsotnēm – daudz tika rakstīts par tās cietoksni, pili, dārziem, bet neviens apraksts nevar atspoguļot tās īsto skaistumu. No musulmaņu cietokšņa Alhambras Alkazabas torņiem, paverās brīnišķīgs skats uz pilsētu. Sultānu vasaras pils – Generalifa. Kapilla Real -  karaļu baznīca, kurā ir apbedīti Ferdinands III un Izabella – Granādas kristīgie iekarotāji. Blakus baznīcai atrodas 16.gs. būvētā Granādas katedrāle. Vakariņas. Pēc vēlēšanās Flamenko šova programmas apmeklējums. Nakts viesnīcā.

4.diena (otrdiena)

Brokastis. Izbraukšana uz Seviļu. Apskates ekskursija. Milzīga Seviļas katedrāle, kas pārspēj izmēros jebkuru pasaules katedrāli un ir iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Hiralda tornis, no kura Jums būs iespēja apskatīt pilsētas grezno panorāmu. Alkazaras brīnisķīgā pils-cietoksnis, kas saglabājusies kopš mauru laikiem. Park de Maria Luiza. Santa Cruz kvartāls. Izbraukšana uz Kordovu. Iepažīšanās ar Kordovu, kura iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, jo ievērojama ar unikāliem arhitektūras pieminekļiem, kādu nav nekur citur pasaulē. Dažādu kultūru savienojumu var redzēt visur. Apmeklēsim Arābu mošeju, kas ir lielākā un greznākā mauru arhitektūras celtne Eiropā, kas no ārpuses atgādina lielu cietoksni. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

5.diena (trešdiena)

Brokastis. Izbraukšana uz Madridu. Ekskursija uz Toledo – vienu no brīnišķīgākajiem vēstures pieminekļiem, kas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pilsētā daudz muzeju, galeriju, baznīcu un piļu. Pilsētas slavenākais apskates objekts ir Toledo katedrāle, kura lepojas ar slavenā spāņu mākslinieka Goijas freskām. Divas pilsētas sinagogas, Santa Tome baznīca, kurā glabājas El Greko šedevrs „Grafa Orgaza bēres”. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt suvenīru veikalus un amatnieku darbnīcas, kur var iegādāties slavenos suvenīrus, pārklātus ar melnu emalju un zelta inkrustāciju. Vakariņas. Pēc vēlēšanās vakarā ekskursija „Naksnīgā Madride”. Nakts viesnīcā.

6.diena (ceturtdiena)

Brokastis. Apskates ekskursija Madridē. Playa Mayor – Madrides sirds. Visapburošākā Gran Via iela. Milzīgs laukums – Puerta del Sol, kā arī Madrides centrs un Vecpilsētas apskate. Prado muzejs - viena no lielākajām gleznu galerijām pasaulē. Īpaša uzmanība šeit veltīta spāņu, flāmu un itāļu XV-IXX gs. mākslai, plaši piedāvāti apskatei Goijas un Velaskesa darbi. Pēc vēlēšanās par papildus maksu ekskursija uz El Eskorialu klosteri. Nakts viesnīcā.

7.diena (piektdiena)

Brokastis. Izbraukšana uz Saragosu - mūsdienu Aragonas reģiona un senās Aragonas karalistes galvaspilsētu. Pilsētas apskate. Pilsēta pazīstama ar savu milzīgo katedrāli un senu mauru cietoksni – Aljafería, kur mūsdienās atrodas Aragonas parlaments. Izbraukšana uz Barselonu. Vakariņas. Nakts viesnīcā Barselonā, Kostabravā vai Kostadoradā.

8.diena (sestdiena)

Brokastis. Transfērs uz lidostu. Izlidošana no Barselonas uz Rīgu.

Ceļojuma cena: no 565 EUR + aviopārlidojums

Ceļojuma cenā iekļauts:

Papildus izdevumi:

 • Transfērs no/uz lidostu (tikai lidojumiem no 09:00 līdz 20:00)
 • Dzīvošana 3* viesnīcās (7 naktis), divvietīgajā numurā ar ērtībām
 • Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas
 • Ekskursijas Barselonā, Valensijā, Madridē, Toledo, Saragosā, Figeresā, Žironā
 • Ieejas biļetes apskates objektos pēc programmas
 • Komfortabls autobuss
 • Krieviski runājoša gida pakalpojumi
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku: ekonomiskā klase - 4.80 EUR, biznesa klase – 10.40 EUR
 • Aviopārlidojums Rīga - Barselona – Rīga: no 250 EUR

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
 • Latvijas pilsoņa pase, izdotā laikposmā  no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā numurā no 250 EUR.
 • Tūristiem, kas atrodas Katalonijas teritorijā, jāmaksā tūrisma nodoklis. Nodoklis neattiecas uz bērniem līdz 16 gadu vecumam.
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās, atrodas.
 • Flamenko šova programmas apmeklējums – 35 EUR
 • Ekskursija „Naksnīgā Madride” – 20 EUR
 • Ekskursija uz El Eskorialu – 45 EUR
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 10.11.2014.
 • Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.