Ceļojuma veids
Galamērķis
Datums
Cena
 
  • Visi
  • Avio ceļojumi Eiropā
  • Avio ceļojumi Amerikā
  • Avio ceļojumi Āfrika
  • Eksotiskie avio ceļojumi
  • Čarteri
  • SPA Latvija
  • SPA Igaunija
  • SPA Lietuva
Pēdējās vietas Rudenīgā Dienvidigaunija! 1 dienas ekskursija
Iepazīsti Ziemeļigauniju. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Sangastes pils- Lielais munameģis- Piusas smilšakmens alas- Mežabrāļu saimniecība
1d 4000
Jaunums Ziemassvētku jampadracis Pūrē sadarbībā ar Laimtūre!
Svētku programma. Dodamies uz Pūri, kur Pūres šokolādes muzejs sadarbībā ar Laimtūri aicina uz “Rūķu Jampadraci” , kas ir Ziemassvētku patiesais brīnums…. Visiem, kuri gaida brīnumu un laimīgu turpinājumu…Visiem, kuri joprojām tic Ziemassvētku un Jaunā gada brīnumam, pasakām un piedzīvojumiem – gan lieliem, gan maziem…Aicinām iejusties brīnumainās, sniegotās svētku noskaņās, tiekoties ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgiem Rūķiem. Ziemassvētku vecītis un rūķi savā dāvanu maisā sagatavojuši sirsnīgus svētku priekšnesumus, rotaļas un protams dāvaniņas.
1d 3300
Izpārdots Ciemos pie Zviedrijas Salatēva. Kruīzs uz Zviedriju
Ciemos pie Zviedrijas Salatēva. Kruīzs un ceļojums ar autobusu uz Zviedriju. Apmeklētās pilsētas Ziemassvētku laikā: Stokholma – Tomtelande
5d 28000
Ziemassvētku tirdziņš Tallinā! Dienas ekskursija!
Tallinas Rātslaukumā notiekošais Ziemassvētku tirdziņš piesaista ar savu noskaņu, kurā viss šķiet iespējams! Ziemassvētku tirdziņa centrālā persona, protams, ir Ziemassvētku vecītis ar saviem ziemeļbriežiem, kas priecē visu bērnu sirdis un cienā tos ar gardiem saldumiem. Ceļojums uz Igauniju
1d 3500
Traķi un Viļņa Ziemassvētku nokrāsās. 1 dienas ekskursija.
Viļņas katedrāles laukumā mirdzēs 25 metru augstā Ziemassvētku egle, kas būs izpušķota ar daudzām lampiņām, ziemassvētku rotājumiem un rotaļlietām, to visu papildinās dažādas ziemassvētku melodijas un uguntiņas. Katedrāles laukumā būs arī amatnieku tirdziņš, kur apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dažādus no māla un stikla veidotus darbus, rotasslietas, īpaši pagatavotus gardumus un dažādas amatnieku veidotas ziemassvētku dāvaniņas, kā arī daudz citu dažādu ziemassvētku pasākumu šeit notiks.
1d 2500
Laba cena Prāgas zelts un Vīnes valsis Ziemassvētkos. Ceļojums uz Čehiju un Austriju
Ceļojums Ziemassvētkos, kura laikā ikvienu pārņems īstā svētku atmosfēra- apsnigusī pilsēta, izgaismotās šaurās ieliņas, gardās Vīnes kafijas smarža, romantiskā svētku mūzika, kā arī nelielie mājīgie svētku tirdziņi. Šis būs ideāli piemērots svētku atvaļinājums, ko pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem. Ceļojums ar autobusu uz Čehiju un Austriju.
5d 24500
Garantēts Ziemassvētku Berlīne un Drēzdene. Ceļojums ar autobusu uz Vāciju
Ziemassvētku Berlīne un sapņainā svētku Drēzdene. Ceļojums ar autobusu uz Vāciju. Apmeklētās pilsētas Ziemassvētku ceļojuma laikā: Berlīne – Drēzdene.
5d 24500
Ziemassvētku svinības Lotes ciemā! 1 dienas ekskursija.
Izgudrotāju ciems Ziemassvētku gaidās ir pārvērties par īstu ziemas pasaku zemi. Lote un viņas draugi aizrautīgi ir rotājuši savas mājas, dārzus un meža takas. Lai sniegaino decembri padarītu vēl jaukāku, ir iemācīti jauni dzejoļi, dziesmas un teātra uzvedumi. Un, protams, ka sparīgi ir izgudroti jauni izgudrojumi! Apciemojiet Lotes zemi arī Jūs, lai baudītu mūsu Ziemassvētku pasaku, kas ir tik aizraujoša kā interesanta grāmata vai animācijas filma. Visā Ziemassvētku svinību laikā pulcēsimies kopā, lai izgudrotu, skatītu teātra uzvedumus, dziedātu, kā arī kopā ar Bruno tēti Mati baudītu tādus ziemas sporta veidus kā, piemēram, hokeju uz slēpēm! Kad jautrās nodarbes nogurdinās un izsalkums ņems virsroku, tad varēsiet sasildīties un pamieloties ar Lotes mammas Annas gardajiem mājas pīrādziņiem, zupu un patīkami siltu tēju. Muša Jāks apsolīja pastāstīt par savu kāzu ceļojumu, bet Izgudrotāju ciema Ziemassvētku vecītis, trusis Volfgangs, pastāstīs, kāpēc viņam ir tik lielas ausis, lai uzklausītu visu mazo apmeklētāju dāvanu vēlmes. Un kā jau jebkurā īstā Ziemassvētku zemē, arī pie mums tiks dalīti sirsnīgi apskāvieni, būs mīļas tikšanās ar veciem un jauniem draugiem, bildēšanās un vienkārši patīkama un jauka laika pavadīšana.
1d 3500
Ciemos pie delfīniem un indiāņiem Ziemassvētkos! 1 dienas ekskursija.
Jūs sagaida īpaša Ziemassvētkiem veltīta programma „Ziemassvētki ar delfīniem”, kā arī pārsteigumi no delfīniem. Programmā piedalīsies arī Santa Klaus, kurš rūpēsies par svētku atmosfēru. Ciemojoties "Vinetu" ciematā uzzināsim daudz interesantu faktu par indiāņiem un to ziemassvētku tradīcijām. Interesanta programma gan lieliem, gan maziem.
1d 5000
Mazbānīša svētki Ventspilī. 1 dienas ekskursija uz Ventspili.
Pārbrauciens līdz Ventspilij, kas ir viena no populārākajām tūrisma un atpūtas vietām Latvijā. Dosimies uz Piejūras muzeju, kur šodien tiek svinēti Mazbānīša svētki. Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā Ziemassvētku laiks jau vairākus gadus ir īpašs, jo tieši tad visas pilsētas mīlulis Mazbānītis tiek izrotāts lampiņu virtenēm. Kad caur īsās ziemas dienas krēslu, priecīgām gaismām zibot, iznirst Mazbānīša lokomotīve, pat tiem, kas vēl šaubījušies, top skaidrs, ka svētki ir ieradušies! Un svētkus Piejūras brīvdabas muzejā prot svinēt.
1d 2100
Jaunums Ciemos pie Salatēva uz Poliju. Ceļojums ar autobusu bērniem
Šis ceļojums būs īsta Ziemassvētku pasaka bērniem. Salatēvu ciemā apmeklēsim Ziemassvētku vecīša māju, salavecis pastāstīs dažādus Ziemassvētku stāstus, uzcienās ar karstu tēju, vai karstu šokolādi un, protams- bilde ar Ziemassvētku vecīti! Tālāk dosimies uz Ziemassvētku vecīša darbnīcu, kurā iepazīsimies ar palīgiem- Elfiem. Pēc Ziemassvētku vecīša ciemata dodamies uz fabriku, kurā taisa īstus Ziemassvētku rotājumus un eglīšu mantiņas.
3d 18000
Grand Tūre pa Itāliju. Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Itāliju
Avio ceļojuma laikā Jums būs iespēja redzēt skaistāko Romas strūklaku- Trevī, apskatīt Vatikānu, piedalīties cepumu un vīnu degustācijās, izvizināties ar gondolām Venēcijā, kā arī redzēt slavenāko mākslinieku darbus. Avio pārlidojums un ekskursijas iekļautas cenā!
8d 66500
Laba cena Jaunais 2016 gads Pērnavā! Ceļojums uz Igauniju
Pērnava ir viena no skaistākajām Igaunijas pilsētām, vasaras galvaspilsēta, pilsēta, kur blakus sadzīvo koka apbūve un mūsdienu villas. Ziemā šī pilsēta pārvēršas par jauku atpūtas vietu ar skaistām pastaigu vietām. Šī būs lieliska Jaunā gada sagaidīšanas vieta draugu un ģimenes lokā tiem, kas vēlas izrauties no ikdienas!
2d 10500
Laba cena Jaunais 2016 gads Tallinā! Ceļojums uz Igauniju
Nokļūstot Tallinas vecpilsētā, Jūs apburs maģiskā svētku noskaņa un svētkiem sapostā pilsēta, kas tiek pārtaisīta par Ziemassvētku pasaku katru gadu šajā laikā, pie noformējuma tiek pieaicināti profesionāli dekorētāji. Tallinas Rātslaukumā notiekošais Ziemassvētku tirdziņš piesaista ar savu noskaņu, kurā viss šķiet iespējams!
2d 10500
Jaunais 2016 gads Viļņā! Ceļojums uz Lietuvu
Svētku laikā Viļņā valdīs īpaša svētku noskaņa. Viļņas katedrāles laukumā mirdzēs 25 metru augstā Ziemassvētku egle, kas būs izpušķota ar dažādiem Ziemassvētku rotājumiem to visu papildinās dažādas Ziemassvētku melodijas. Katedrāles laukumā būs arī amatnieku tirdziņš, kur apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dažādus no amatnieku veidotus Ziemassvētku suvenīrus.
2d 9100
Jaunums Jaunais 2016. gads Prāgā! Ceļojums ar autobusu uz Čehiju
Jaunais 2016. gads Prāgā! Jaunā Gada ceļojums ar autobusu uz Čehiju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga - Кarlovi Vari – Vīne. Labākā dāvana Jaunajā Gadā!
5d 25500
Ziemassvētki Spānijā! Ceļojums ar autobusu.
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga, Monako, Kannas, Nica, Barselona, Žirona, Figerasa, Montserata, Besalu, Rupita, Nirnberga. Sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu Spānijas pilsētas tiek ietērptas svētku gaismiņās, lielo un mazo pilsētu centrālie laukumi iegrimst krāšņu virteņu un lampiņu pasaulē, katra veikala skatlogu rotā ziemassvētku eglītes un citas dekorācijas. Veikali sacenšas par visiespaidīgāko dizainu. Barselonā strādā ziemassvētku tirdziņi. Visur valda svētku atmosfēra!
12d 35000
Parīze, Luāras pilis un Versaļa Jaunajā gadā!
Ceļojums ar autobusu. Parīze, Luāras pilis un Versaļa Jaunajā gadā! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Braunšveiga, Parīze, Versaļa, Šartra, Šambora, Ševernī, Antverpene. 7 dienas, visas naktis - viesnīcās
7d 35500
Izpārdots Ziemassvētki Parīzē! Ceļojums ar autobusu.
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Berlīne- Parīze- Disnejlenda- Amsterdama. Ziemassvētki Parīzē – krāšņas svētku egles, dažādi tirdziņi, ielas, tūkstošiem mirdzošu uguntiņu, svētku dievkalpojumi...
7d 28500
Izpārdots Ziemassvētki Vācijā un Prāgā. Ceļojums ar autobusu.
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga- Nirnberga- Karlovi Vari- Drēzdene Ziemassvētku noskaņojums un skaistākās pilsētas! Jūs ieraudzīsiet Prāgu, Nirnbergu, Karlovi vari un Vācijas mākslas galvaspilsētu – Drēzdeni!
6d 16500
Ziemassvētki Vīnē- aicinājums ierasties pasakā.
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Vīne- Šēnbrunnas pils- Ziemassvētku gadatirgus- Vīnes mežs- Maierlinga- Meļkas abatija- Bādene. Vīnes apmeklējums Ziemasvētku priekšvakarā – tas ir neatkārtojams un brīnišķīga laika pavadīšana. Vīne ir skaista jebkurā gadalaikā, jo šeit vienmēr ir īpaša atmosfēra, bet tieši decembra dienās pirms Jaungada – pilsēta ir neaizmistami krāšņa!
5d 15500
Izpārdots Šveices panorāma ar atpūtu Karakallas termās
Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Nirnberga, Pilāta virsotne, Berne, Montrē, Šijonas pils, Ženēva, Lucerna, Bāzele, Bādenbādene. 6 dienas, visas naktis - viesnīcās
6d 32500
Strasbūra - Francijas Ziemassvētku galvaspilsēta
Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Luksemburga, Meca, Strasbūra, Bādenbādene, Kolmāra, Lucerna, Nirnberga. 6 dienas, visas naktis viesnīcās
6d 25000
Uz Lapzemi ciemos pie Ziemassvētku vecīša. Ceļojums ar autobusu.
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Tallina- Vasikello zvaniņu muzejs- izklaides parks “Santa Park”- Helsinki. Tālu ziemeļos aiz polārā loka ar ziemeļbriežiem un rūķiem dzīvo Ziemassvētku vecītis, kurš gaida ciemos bērnus, lai dotos ar tiem rotaļās un sauktu ho-ho-ho! Izbaudiet Ziemassvētku laiku un apciemojiet Ziemassvētku vecīti!
5d 27200
Jaunais Gads pie Adrijas jūras - Horvātija
Sagaidi Jauno 2016. gadu Adrijas jūras krastā – Splitā, kur notiks vēl nebijušas svinības! Izbaudiet Horvātu ēdienus un dzērienus, iepazīstiet tik skaisto un vēl neredzēto Horvātiju, kad Adrijas jūras krastā mēdz būt pat +18, bet Plitvices ezeri ir sniegā un ledū kalti! Iesāciet savu jauno 2016. gadu neaizmirstami!
7d 23000
Garantēts Rīgas egles ceļš. 1 dienas ekskursija pa Latviju.
Rīgas egles ceļš. 1 dienas ekskursija pa Latviju. Latvijas galvaspilsēta Rīga ir ne vien Latvijas, bet arī visas Baltijas pērle. Rīgas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā. Rīgā dzīvo vairāk nekā 700 tūkstoši iedzīvotāji, kas to padara par lielāko pilsētu Baltijas valstīs. Katrs gadsimts Rīgas vaibstos atstājis pēdas. To var manīt arhitektūrā – Vecrīgā un pilsētas centrā. Kultūras mantojums harmoniski līdzpastāv mūsdienu straujajam tempam.
1d 2000
Garantēts Siguldas viduslaiku pilis ziemā. 1 dienas ekskursija.
Siguldas viduslaiku pilis. 1 dienas ekskursija. Sigulda ir Latvijas skaistākā pilsēta. Visā pasaulē nav daudz vietu, kur daba tik krāšņi ienāk pilsētā, kļūstot par tās neatņemamu sastāvdaļu. Mūsu pilsētā nav lielu ražotņu, bet ir kalni, kur ziemās slēpot un līkumoti ceļi, pa kuriem vasarās braukt ar velosipēdu. Mūsu sauklis - „Sigulda aizrauj!” apliecina mūsu garīgo un fizisko aktivitāti.
1d 4000
Ciemos pie Barona Minhauzena ziemā. 1 dienas ekskursija.
"...Tāds nu es reiz biju..." 
/ Minhauzens/ Vēstures fakti liecina, ka Hieronīms Kārlis Frīdrihs fon Minhauzens ir vācietis un dzimis Bodenverderas pilsētā barona Georga Oto fon Minhauzena ģimenē 1720. gadā kā ceturtais bērns. Jau divpadsmin gadu vecumā viņš pieņemts par pāžu prinča Ulriha galmā, kad tas pāris gadus vēlāk posies uz Krieviju, lai tur vadītu kirasieru pulku, viņam līdzi devies arī vēl gluži jauniņais barons fon Minhauzens.
1d 4000
Garantēts Jaunā gada svinēšana Jūrmalā! Ziemas svinēšana latviešu tradīcijās.
Jaunā gada svinēšana Jūrmalā! Ziemas svinēšanu latviešu tradīcijās. Jūrmala ir pilsēta pie Rīgas jūras līča, izstiepusies gar piekrasti 26 km garumā ar modernām atpūtas un kūrorta iespējām. Tā kļuvusi par lielāko kūrortpilsētu Baltijā, iecienītu starptautisku konferenču un sanāksmju vietu.Pilsētu raksturo īpaša arhitektūra ar kokgriezuma dekoriem, vasarnīcu apbūves tipa namiem un kūrortiestādēm, kas jau no 19.gadsimta un 20.gadsimta pirmās puses ir kā spilgta būvniecības iezīme pilsētas apbūvē. Koka apbūve ar sīkrūšu logiem, verandām un jumta izbūvēm ir Jūrmalas īpatnība. Greznākajām koka ēkām, ko projektējuši ievērojami arhitekti, ir plaši dārzi, baseini, strūklakas un dārza skulptūras. Senā koka apbūve ir saglabājusies Dzintaros. Šīs mājas savulaik cēla turīgi cilvēki, tāpēc ēku plānojums ir vērienīgs un respektabls.
1d 2500
Garantēts Jūrmala-pilsēta uz viļņa! 1 dienas ekskursija pa Latviju.
Jūrmala-pilsēta uz viļņa! 1 dienas ekskursija pa Latviju. Jūrmala ir pilsēta pie Rīgas jūras līča, izstiepusies gar piekrasti 26 km garumā ar modernām atpūtas un kūrorta iespējām. Tā kļuvusi par lielāko kūrortpilsētu Baltijā, iecienītu starptautisku konferenču un sanāksmju vietu.Pilsētu raksturo īpaša arhitektūra ar kokgriezuma dekoriem, vasarnīcu apbūves tipa namiem un kūrortiestādēm, kas jau no 19.gadsimta un 20.gadsimta pirmās puses ir kā spilgta būvniecības iezīme pilsētas apbūvē. Koka apbūve ar sīkrūšu logiem, verandām un jumta izbūvēm ir Jūrmalas īpatnība. Greznākajām koka ēkām, ko projektējuši ievērojami arhitekti, ir plaši dārzi, baseini, strūklakas un dārza skulptūras. Senā koka apbūve ir saglabājusies Dzintaros. Šīs mājas savulaik cēla turīgi cilvēki, tāpēc ēku plānojums ir vērienīgs un respektabls.
1d 2500
Garantēts Galantā gadsimta šarms. 1 dienas ekskursija individuāliem tūristiem.
Galantā gadsimta šarms. 1 dienas ekskursija individuāliem tūristiem. Svētku laikā piedāvājam Jūs ieslīgt 18. gadsimta greznības un krāšņuma atmosfērā. Jums tiks izrādītas unikālas pils zāles un istabas, kuru unikālā arhitektūra Jūs apburs. Jums tiks izrādīta krāšņā Zelta zāle, Baltā- deju zālē, kuru rotā Ziemassvētku egle, Lielā galerija, kurā Jums pastāstīs par pils likteni un restaurācijām, bet hercogienes personīgajos apartamentos Jūs iepazīstinās ar pils dzīves krāšņajām ceremonijām un galma dāmu noslēpumiem.
1d 4500
Izpārdots Milāna un Alpu kalni Ziemassvētkos vai Jaunajā gadā!
Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Minhene, Vaduca, Bellincona, Lugano, Komo, Milāna, Bergamo, Sirmione. 6 dienas, visas naktis - viesnīcās
6d 27000
Jaunā – 2016. gada sagaidīšana Venēcijā!
Jūs iepazīsiet Toskānu – renesanses dzimteni, un tās galvaspilsētu Florenci. Pabūsiet Pizā, lai pārbaudītu vai “šķībais tornis” vēl savā vietā. Jauno gadu sagaidīsiet pasaules romantiskākajā pilsētā Venēcijā kopā ar tūkstošiem itāļu un citu tūristu! Tas ir jāpiedzīvo!
6d 29900
Jaunā gada sagaidīšana Spānijā! Ceļojums ar autobusu!
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga, Monako, Kannas, Nica, Barselona, Žirona, Figerasa, Montserata, Besalu, Rupita, Nirnberga. Sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu Spānijas pilsētas tiek ietērptas svētku gaismiņās, lielo un mazo pilsētu centrālie laukumi iegrimst krāšņu virteņu un lampiņu pasaulē, katra veikala skatlogu rotā ziemassvētku eglītes un citas dekorācijas. Veikali sacenšas par visiespaidīgāko dizainu. Barselonā strādā ziemassvētku tirdziņi. Visur valda svētku atmosfēra!
12d 37500
Laba cena Slēpošana Jasnā. Slovākija
Izbaudi ziemu pa īstam! Aicinām slēpošanas ceļojumā uz labāko Slovākijas kūrortu Jasna. Salīdzinoši tuvu - tepat Slovākijā ir lieliska iespēja ļauties ziemas priekam - kalnu slēpošanai un citām ziemas aktivitātēm!
7d 29900
Laba cena Slēpošana Jasnā un Jaunā – 2016. gada sagaidīšana
Izbaudiet slēpošanas priekus un sagaidiet Jauno – 2016. gadu Zemajos Tatros! Balts sniegs, kalni, peldes termālajos baseinos un visam pāri Jaunā gada burvība. Pasūtot uzturēšanos ar puspansiju Jaunā gada sagaidīšanas pasākums viesnīcā ar vakariņām – dāvanā Jums!
7d 38900
Laba cena Slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Slovākija
Sniegotas kalnu virsotnes, spoža saule, vējš, kas svilpo gar vaigiem traucoties lejup no kalna ar ātrumu, ko atļauj drosme un prasmes... Skaisti, vai ne?
7d 22000
Laba cena Slēpošana Bādgašteinā. Austrija
Piedāvājums ļaus tev bezrūpīgi izbaudīt slēpošanas prieku! Trīs zvaigžņu viesnīca viesnīca Simader atrodas klusā vietā, 500 metru attālumā no Bādgašteinas centra, termālā spa centra Felsentherme un gaisa vagoniņa Stubnerkogel.
10d 49500
Pihticas Dievmātes aizmigšanas sieviešu klosteris svētku laikā! 1 dienas ekskursija ar autobusu.
Pihticas Dievmātes aizmigšanas sieviešu klosteris svētku laikā! 1 dienas ekskursija ar autobusu. Pihticas Dievmātes aizmigšanas sieviešu klosteris ir vienīgais pareizticīgo klosteris Igaunijā, kas aizvien darbojas. Klostera arhitektūras ansamblis ietver iespaidīgu baznīcu ar pieciem kupoliem, koka namus mūķenēm, skolu, māju veciem cilvēkiem un hospitāli, telpas svētceļotājiem, kapsētu un svēto avotu, kuram tiek piedēvētas dziednieciskas īpašības. Apskati jebkurā gadalaikā var noslēgt ar peldi dziedējošā, mistiskā avota ūdeņos.
1d 3500
Laba cena Ledus festivāls Jelgavā. 1 dienas ekskursija uz Jelgavu!
Ledus festivāls Jelgavā. 1 dienas ekskursija uz Jelgavu! Skaista 1 dienas ekskursija Latvijā. Apskatīsim Rundāles pils ansambli, kas ir viens no izcilākajiem baroka un rokoko arhitektūras pieminekļiem Latvijā, baudīsim karsto šokolādi ar augļiem Jelgavas pils hercoga rezidencē un apmeklēsim 18. ledus skulptūru festivālu jelgavā!
1d 1600